Ausų kištukai plaukiojant Ausų kištukai plaukiojimui Sanohra swim adult N2 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Medicinos prekės ausims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Ausų kištukai plaukiojant

Ausų kištukai plaukiojimui Sanohra swim adult N2

Kategorija:
Prekės kodas
18124
Gamintojas
Innosan GmbH
16Pirkdami prekę dovanų gausite +16 lojalumo taškai

Ausų kištukai plaukiojimui Sanohra swim adult, N2

„SANOHRA swim" suaugusiesiems. „SANOHRA swim" vaikams ir suaugusiesiems, turintiems mažas ausų landas.

Plaukiojimo ir maudymosi vonioje ar duše metu vanduo gali patekti giliai į ausies landą. Tai paaiškėja susilpnėjus klausai.

Drėgmė ausies landoje sudrėkina ir joje natūraliai esančią apsauginę sierą, kuri, padedant organizmo šilumai, tampa idealia bakterijų, mikrobų ir grybelių dauginimosi terpe. Tai gali sukelti ausies landos ir ausies būgnelio uždegimus (lot. otitis externa). Vaikams ir žmonėms, kurių ausų landos yra mažos, tai ypač aktualu.

„SANOHRA swim" ausų kištukai apsaugo ausų landas ir būgnelius nuo vandens patekimo.

Ausų kištukų plaukiojimui Sanohra swim adult naudojimas

Perkelkite ranką per galvą ir šiek tiek kilstelėkite į viršų viršutinę ausies dalį kitoje galvos pusėje. Dabar ausies landa yra praplėsta. Kitos rankos nykščiu ir smiliumi laikydami „SANOHRA swim" kotelį, lengvais sukamaisiais judesiais įkiškite „SANOHRA swim" į ausies landą plokštelėmis į priekį. Tą patį atlikite su kita ausimi.

Kaip išimti „SANOHRA swim"?

Prieš išimdami šiek tiek pakelkite ausį, kaip aprašyta. Apsauginių ausų priemonių neištraukite staiga, bet išimkite lėtai, lengvais sukamaisiais judesiais.

Vaikai turi naudoti apsaugines priemones ausims tik prižiūrint suaugusiesiems. Jaunesniems nei 3 metų vaikams apsaugines priemones ausims turi įkišti ir išimti tik suaugusieji. Dėl apsauginių priemonių ausims naudojimo prieš tai reikia pasitarti su gydytoju. Ausies uždegimo, ausies būgnelio pažeidimų ar ventiliacinių vamzdelių naudojimo atvejais prieš tai pasikonsultuokite su gydytoju.

DĖMESIO! PAVOJUS UŽSPRINGTI! SMULKIOS DALYS. Vaikai turi naudoti apsaugines priemones ausims tik prižiūrint suaugusiesiems. Ausų kištukus reikia surinkti, sureguliuoti ir prižiūrėti pagal gamintojo instrukcijas.

Įspėjimai naudojant „SANOHRA swim"

Dėmesio: Jei nesilaikoma naudojimo ir įkišimo į ausis instrukcijų, tai gali turėti didelės įtakos „SANOHRA swim" apsaugos nuo triukšmo funkcijai. Triukšmingose vietose ausų kištukus reikėtų dėvėti nuolat.

Negalima naudoti nardant! Vandens slėgis giliame vandenyje dar labiau įstumtų kištuką į ausies landą (nenaudoti daugiau nei 1 metro gylio vandenyje). Apsauginės ausų priemonės gali būti išstumtos iš ausų šokant į vandenį arba energingai judant! Pasinaudoję „SANOHRA swim" ausų kištukais, nuplaukite juos švariu vandeniu, kad pašalintumėte, pavyzdžiui, druskos ar chloro, nuosėdas.

„SANOHRA swim" ausų kištukus galima naudoti pakartotinai, jei jie tinkamai prižiūrimi. Gaminį galima plauti švelniu plovikliu (muilu). Reguliariai tikrinkite, ar gaminys nėra pažeistas, ir prireikus jį pakeiskite. Tam tikros cheminės medžiagos šiam gaminiui gali turėti neigiamą poveikį. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į gamintoją. Pasinaudojus kištukais, patartina „SANOHRA swim" laikyti pateiktoje mažoje dėžutėje. Juos reikia laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Visos ausies kištukų dalys yra suprojektuotos ir pagamintos taip, kad nesukeltų sužalojimų juos dėvint, kaip nurodyta naudojimo instrukcijoje.

Ausų kištukų plaukiojimui Sanohra swim adult gamintojas

Innosan GmbH

Atstovas: Oribalt Vilnius, UAB, Maišinės k. 1 C, Lentvario sen., Trakų rajonas, tel. (8-5) 268 8401

 

Ausų kištukai plaukiojimui Sanohra swim adult N2 vartojimas

Perkelkite ranką per galvą ir šiek tiek kilstelėkite į viršų viršutinę ausies dalį kitoje galvos pusėje. Dabar ausies landa yra praplėsta. Kitos rankos nykščiu ir smiliumi laikydami „SANOHRA swim" kotelį, lengvais sukamaisiais judesiais įkiškite „SANOHRA swim" į ausies landą plokštelėmis į priekį. Tą patį atlikite su kita ausimi. Prieš išimdami šiek tiek pakelkite ausį, kaip aprašyta. Apsauginių ausų priemonių neištraukite staiga, bet išimkite lėtai, lengvais sukamaisiais judesiais. Vaikai turi naudoti apsaugines priemones ausims tik prižiūrint suaugusiesiems. Jaunesniems nei 3 metų vaikams apsaugines priemones ausims turi įkišti ir išimti tik suaugusieji. Dėl apsauginių priemonių ausims naudojimo prieš tai reikia pasitarti su gydytoju. Ausies uždegimo, ausies būgnelio pažeidimų ar ventiliacinių vamzdelių naudojimo atvejais prieš tai pasikonsultuokite su gydytoju.

Panašios prekės
Medicinos prekės ausims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau