Ausų priežiūros priemonė Otosan ausų purškalas su natūraliais augaliniais ekstraktais, 50 ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Medicinos prekės ausims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Ausų priežiūros priemonė

Otosan ausų purškalas su natūraliais augaliniais ekstraktais, 50 ml

Kategorija:
Prekės kodas
14534
Gamintojas
Otosan
14Pirkdami prekę dovanų gausite +14 lojalumo taškai

OTOSAN ausų purškalas, 50 ml

Medicinos priemonė
Su natūraliais augaliniais ekstraktais.

Sudėtyje yra ekologiškai išaugintų alavijo, dedešvos, medetkų, ramunėlių ir citrinų ekstraktų, arbatmedžio aliejaus ir drėkinamųjų medžiagų.

- Otosan ausų purškalas su natūraliais augaliniais ekstraktais yra inovatyvi priemonė ausų sieros kamščių pašalinimui ir kasdienei ausų higienai palaikyti.

- Veikia švelniai, bet efektyviai.

- Labai gerai toleruojamas.

- Reguliariai naudojant užkerta kelią naujų ausų sieros kamščių formavimuisi.

- Purškalas be propelentų.

- Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių ir konservantų.

„Otosan“ ausų purškale yra suderintas fiziologinio-izotoninio tirpalo valomasis ir arbatmedžių aliejaus antiseptinis veikimas. Sudėtyje esantys augalų ekstraktai veikia sinergiškai: alijošiai drėkina, citrinos puikiai valo, ramunėlės ir medetkos veikia raminamai, dedešvos veikia kaip emulsiklis

Sudėtis:

Otosan ausų purškale suderintas fiziologinio-izotoninio tirpalo valomasis ir arbatmedžių aliejaus antiseptinis veikimas. Sinergiškai veikia augalų ekstraktai: alijošiai drėkina, citrinos puikiai valo, ramunėlės ir medetkos veikia raminamai, dedešvos veikia kaip emulsiklis. 

Naudojimas:

Laikant galvą tiesiai, įkišti į ausies landą purškiklio antgalį. Nuspausti purškimo mygtuką keletą kartų, laikant purškalo indą vertikaliai. Palaukti keletą minučių, kol suveiks. Palenkti galvą į šoną, kad skystis su nešvarumais iš ausies ištekėtų. Švelniai nuvalyti ir nusausinti ausį. Pakartoti aukščiau aprašytus veiksmus su kita ausimi. Po naudojimo, purškiklio antgalį nuplauti šilto vandens srove.

Laikymo sąlygos:

Lakyti Otosan purškalą kambario temperatūroje.

Tiekėjas:

UAB INTERLUX,
Aviečių g. 16, Vilnius

Gamintojas: Otosan, Italija

Otosan ausų purškalas su natūraliais augaliniais ekstraktais, 50 ml vartojimas

Laikant galvą tiesiai, įkišti į ausies landą Otosan purškiklio antgalį. Nuspausti purškimo mygtuką keletą kartų, laikant purškalo indą vertikaliai. Palaukite keletą minučių, kad suveiktų. Palenkite galvą į šoną, kad skystis su nešvarumais iš ausies ištekėtų. Švelniai nuvalykite ir nusausinkite ausį. Pakrtokite aukščiau aprašytu veiksmus su kita ausimi. Otosan ausų purškiklio antgalį nuplaukite šilto vandens srove. Otosan ausų purškale suderintas fiziologinio-izotoninio tirpalo valomasis ir arbatmedžių aliejaus antiseptinis veikimas. Sinergiškai veikia augalų ekstraktai: alijošiai drėkina, citrinos puikiai valo, ramunėlės ir medetkos veikia raminamai, dedešvos veikia kaip emulsiklis.

Panašios prekės
Medicinos prekės ausims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau