Ausų kištukai skrydžiams Sanohra fly adult N2

Prekės kodas
18122
Gamintojas
Innosan GmbH
-20%
logo
Ausų kištukai Ausų kištukai skrydžiams Sanohra fly adult N2 | Mano Vaistinė
Ausų kištukai Ausų kištukai skrydžiams Sanohra fly adult N2 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Medicinos prekės ausims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Ausų kištukai

Ausų kištukai skrydžiams Sanohra fly adult N2

Kategorija:
Prekės kodas
18122
Gamintojas
Innosan GmbH
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-20%
logo
Speciali kaina
8,39 €
Sutaupote:
2,09€ (20%)
Įprasta kaina 10,48 €
Pranešti,
kai kaina nukris

SKRISKITE NEKENTĖDAMI AUSŲ SKAUSMO

 „SANOHRA fly“ suformuoja nedidelę kamerą ausies landoje prieš ausies būgnelį. Patentuotas slėgio reguliavimo filtras, integruotas ausies kištuke, užtikrina, kad oro slėgis didėja daug lėčiau nei lėktuvo salone. Ausies trimitas turi daugiau laiko išlyginti slėgį vidurinėje ausies dalyje, kol ausys dar nepradeda skaudėti.

  • Nuo ausų skausmo skrendant
  • Apsaugo ausis nuo slėgio pokyčių
  • Lengva naudoti ir patogu įsikišti
  • DAUGKARTINIAI (6x)

„SANOHRA fly“ yra dviejų standartinių dydžių:

  • Suaugusiesiems
  • vaikams iki 12 metų

Suaugusieji, kurių ausų landos siauros, turėtų naudoti vaikiško dydžio kištukus. Tai padės išvengti diskomforto ar skausmo, kurį sukelia didesnių priemonių naudojimas.

Ausų kištukų skrydžiams Sanohra Fly naudojimas:

Perkelkite ranką per galvą ir šiek tiek kilstelėkite į viršų viršutinę ausies dalį kitoje galvos pusėje. Tai padidins klausomąją landą. Kitos rankos nykščiu ir smiliumi suimkite „SANOHRA fly" už kotelio ir atsargiai sukdami įkiškite jį į ausies landą plokštelėmis į priekį.

Kada reikia į ausis įsidėti „SANOHRA fly"?

Lėktuvui kylant: kas jau turi problemų dėl ausų skausmo kilimo metu, turėtų įsidėti „SANOHRA fly" prieš lėktuvui pakylant. Po 30 minučių „SANOHRA fly" galima išsiimti, kadangi lėktuvui pasiekus numatytą aukštį slėgis turėtų būti pastovus. Trumpalaikių, mažiau nei 2 valandas trunkančių skrydžių metu „SANOHRA fly" rekomenduojama laikyti ausyse visą skrydį.

Lėktuvui leidžiantis: įsidėkite „SANOHRA fly", kaip aprašyta, ne vėliau nei prieš 45 minutes iki lėktuvui nusileidžiant. Nelaukite, kol apie leidimąsi praneš pilotas. Ausų trimito funkciją rekomenduojama palaikyti kramtant, ryjant ir žiovaujant. Ausys bus optimaliai apsaugotos, jei „SANOHRA fly" neišsiimsite, iki lėktuvas nenusileis oro uoste.

Turėkite omenyje, kad dėl savo funkcijos „SANOHRA fly" taip pat susilpnina garsą.

Kaip išsiimti „SANOHRA fly"?

Norėdami juos išsiimti, kilstelėkite išorinę ausies dalį, kaip aprašyta. Ausų kištukų netraukite timpčiodami, bet išimkite juos lengvu sukamuoju judesiu.

Vaikai turi naudoti apsaugines priemones ausims tik prižiūrint suaugusiesiems. Jaunesniems nei 3 metų vaikams apsaugines priemones ausims turi įkišti ir išimti tik suaugusieji. Dėl apsauginių priemonių ausims naudojimo prieš tai reikia pasitarti su gydytoju. Negalima naudoti, jei sergama ausies uždegimu.

Atstovas: Oribalt Vilnius, UAB, Maišinės k. 1 C, Lentvario sen., Trakų rajonas, tel. (8-5) 268 8401

Ausų kištukai skrydžiams Sanohra fly adult N2 vartojimas

Lėktuvui kylant: kas jau turi problemų dėl ausų skausmo kilimo metu, turėtų įsidėti „SANOHRA fly" prieš lėktuvui pakylant. Po 30 minučių „SANOHRA fly" galima išsiimti, kadangi lėktuvui pasiekus numatytą aukštį slėgis turėtų būti pastovus. Trumpalaikių, mažiau nei 2 valandas trunkančių skrydžių metu „SANOHRA fly" rekomenduojama laikyti ausyse visą skrydį. Lėktuvui leidžiantis: įsidėkite „SANOHRA fly", kaip aprašyta, ne vėliau nei prieš 45 minutes iki lėktuvui nusileidžiant. Nelaukite, kol apie leidimąsi praneš pilotas. Ausų trimito funkciją rekomenduojama palaikyti kramtant, ryjant ir žiovaujant. Ausys bus optimaliai apsaugotos, jei „SANOHRA fly" neišsiimsite, iki lėktuvas nenusileis oro uoste.

Panašios prekės
Medicinos prekės ausims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau