-15%
ausu kistukai skrydziams sanohra fly adult n2
ausu kistukai skrydziams sanohra fly adult n2 jpg 2

Panašios prekės
Ausų priežiūros priemonės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Ausų kištukai

Ausų kištukai skrydžiams Sanohra fly adult N2

Kategorija:
Prekės kodas
18122
Gamintojas
Innosan GmbH
Kaina € 8,91 €  10,48* Sutaupote
€ 1,57 (15%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Ausų kištukai skrydžiams Sanohra Fly adult

„SANOHRA fly" suaugusiesiems, kurių ausų landos vidutinio dydžio. „SANOHRA fly" vaikams nuo 1 metų ir suaugusiesiems, kurių ausų landos mažos. „SANOHRA fly" ausų kištukai apsaugo ausis nuo greito oro slėgio pasikeitimo, kuris pasitaiko skrydžio metu.

Kaip atsiranda ausų skausmas?

Ausys - labai jautrus organas. Vidurinė ausis yra už orui nepralaidaus būgnelio. Vidurinės ausies ventiliacija vyksta per ausies trimitą arba eustachijaus vamzdį. Pakilimo metu oro slėgis lėktuvo salone greitai mažėja. Paprastai tai nesukelia jokio diskomforto ausims, nes santykinis viršslėgis iš vidurinės ausies tiesiog pasišalina. Lėktuvui leidžiantis oro slėgis padidėja iki žemės lygio per kelias minutes. Jei ausies trimitas aktyviai neatsiveria tiek, kiek reikia, susikaupęs žemo slėgio oras lieka vidurinės ausies viduje ir sukelia ausies būgnelio išlinkimą. Tai sukelia skausmą ausyse, bet gali pasireikšti ir veido ar dantų skausmu. Naudojant ausų kištukus „SANOHRA fly", turinčius oro slėgio reguliavimo funkciją, slėgio pokyčiai sumažėja prieš ausies būgnelį. „SANOHRA fly" padeda ausims, net esant susilpnėjusiai ausies trimito funkcijai, be skausmo prisitaikyti prie didelių slėgio pasikeitimų.

Ausų kištukų skrydžiams Sanohra Fly adult naudojimas

Perkelkite ranką per galvą ir šiek tiek kilstelėkite į viršų viršutinę ausies dalį kitoje galvos pusėje. Tai padidins klausomąją landą.

Kitos rankos nykščiu ir smiliumi suimkite „SANOHRA fly" už kotelio ir atsargiai sukdami įkiškite jį į ausies landą plokštelėmis į priekį.

Kada reikia į ausis įsidėti „SANOHRA fly"?

Lėktuvui kylant: kas jau turi problemų dėl ausų skausmo kilimo metu, turėtų įsidėti „SANOHRA fly" prieš lėktuvui pakylant. Po 30 minučių „SANOHRA fly" galima išsiimti, kadangi lėktuvui pasiekus numatytą aukštį slėgis turėtų būti pastovus. Trumpalaikių, mažiau nei 2 valandas trunkančių skrydžių metu „SANOHRA fly" rekomenduojama laikyti ausyse visą skrydį.

Lėktuvui leidžiantis: įsidėkite „SANOHRA fly", kaip aprašyta, ne vėliau nei prieš 45 minutes iki lėktuvui nusileidžiant. Nelaukite, kol apie leidimąsi praneš pilotas. Ausų trimito funkciją rekomenduojama palaikyti kramtant, ryjant ir žiovaujant. Ausys bus optimaliai apsaugotos, jei „SANOHRA fly" neišsiimsite, iki lėktuvas nenusileis oro uoste.

Turėkite omenyje, kad dėl savo funkcijos „SANOHRA fly" taip pat susilpnina garsą.

Kaip išsiimti „SANOHRA fly"?

Norėdami juos išsiimti, kilstelėkite išorinę ausies dalį, kaip aprašyta. Ausų kištukų netraukite timpčiodami, bet išimkite juos lengvu sukamuoju judesiu.

Vaikai turi naudoti apsaugines priemones ausims tik prižiūrint suaugusiesiems. Jaunesniems nei 3 metų vaikams apsaugines priemones ausims turi įkišti ir išimti tik suaugusieji. Dėl apsauginių priemonių ausims naudojimo prieš tai reikia pasitarti su gydytoju. Negalima naudoti, jei sergama ausies uždegimu.

DĖMESIO! PAVOJUS UŽSPRINGTI! SMULKIOS DALYS. Vaikai turi naudoti apsaugines priemones ausims tik prižiūrint suaugusiesiems. Ausų kištukus reikia surinkti, sureguliuoti ir prižiūrėti pagal gamintojo instrukcijas.

Įspėjimai naudojant „SANOHRA fly"

Dėmesio: Jei nesilaikoma naudojimo ir įkišimo instrukcijų, tai gali turėti didelės įtakos „SANOHRA fly" apsaugos nuo triukšmo funkcijai. Triukšmingose vietose ausų kištukus reikėtų dėvėti nuolat.

„SANOHRA fly" neturi būti plaunami vandeniu ar valomosiomis priemonėmis. Net vandenyje esantys mineralai užkimš APC (slėgio redukcinį vožtuvą). Juos užkimšti gali ir ore esantys teršalai ar ausų siera. Siekiant užtikrinti geriausią rezultatą, „SANOHRA fly" naudokite ne daugiau nei 3 kelionėms.

Reguliariai tikrinkite, ar gaminys nėra pažeistas, ir prireikus jį pakeiskite. Tam tikros cheminės medžiagos šiam gaminiui gali turėti neigiamą poveikį. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į gamintoją. Pasinaudojus kištukais, patartina „SANOHRA fly" laikyti pateiktoje mažoje dėžutėje.

Juos reikia laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Visos ausies kištukų dalys yra suprojektuotos ir pagamintos taip, kad nesukeltų sužalojimų juos dėvint, kaip nurodyta naudojimo instrukcijoje.

Duomenys apie triukšmo slopinimo poveikį

Garso slopinimas: SNR = 24 dB, H = 23 dB, M = 21 dB, L = 20 dB

Dažnis [Hz] Garso izoliacija [dB] Standartiniai nuokrypiai [dB] TAV [dB]

Atitinka Europos direktyvos dėl asmens apsaugos priemonių reikalavimus.

Ausų kištukų skrydžiams Sanohra Fly adult gamintojas

Innosan GmbH

 

 

Ausų kištukai skrydžiams Sanohra fly adult N2 vartojimas

Lėktuvui kylant: kas jau turi problemų dėl ausų skausmo kilimo metu, turėtų įsidėti „SANOHRA fly" prieš lėktuvui pakylant. Po 30 minučių „SANOHRA fly" galima išsiimti, kadangi lėktuvui pasiekus numatytą aukštį slėgis turėtų būti pastovus. Trumpalaikių, mažiau nei 2 valandas trunkančių skrydžių metu „SANOHRA fly" rekomenduojama laikyti ausyse visą skrydį. Lėktuvui leidžiantis: įsidėkite „SANOHRA fly", kaip aprašyta, ne vėliau nei prieš 45 minutes iki lėktuvui nusileidžiant. Nelaukite, kol apie leidimąsi praneš pilotas. Ausų trimito funkciją rekomenduojama palaikyti kramtant, ryjant ir žiovaujant. Ausys bus optimaliai apsaugotos, jei „SANOHRA fly" neišsiimsite, iki lėktuvas nenusileis oro uoste.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Ausų priežiūros priemonės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.