Apie mus Prekių kategorijos

Vaistinė VALERIJONAS

Vaistinė VALERIJONAS

UAB vaistinė „Valerijonas" - viena seniausių ilgametes tradicijas išlaikiusi vaistinių Šiaurės Lietuvoje. Vaistinės istorija prasidėjo nuo 1870 metų ir iki šių dienų šiauliečiams padeda rūpintis sveikata ir gera savijauta.

Miesto centre įsikūrusioje vaistinėje veikia profesionalių gydytojų klinika, ekologiškų produktų krautuvėlė, sveiko maisto arbatinė, kurioje kviečiame išmėginti tradicinės ir netradicinės vegetarinės mitybos virtuvę. Kosmetikos skyriuje galima įsigyti pripažintos visame pasaulyje specializuotos ir gydomosios, vaistinėje gaminamos kosmetikos.

 

Valerijono" vaistinės kremai - ilgametės patirties, pagarbos gamtai ir žmogui rezultatas. Nuo 2013 metų vaistininkų sukurti ir gaminami „Ekoagros" sertifikuotų ekologiškų aliejų pagrindu kremai atitinka griežčiausius kokybės ir higienos reikalavimus. Nuolat tobulinant jų sudėtį, naudojant inovacijas ir prisitaikant prie rinkos poreikių vaistinėjegimė idėja sukurti aukštos kokybės ir prabangios natūralios kosmetikos linijos Razalija" produktus.

 

Vaistinėje gaminami vaistai pagal individualius gydytojų receptus ir gydymo įstaigų reikalavimus. Galima įsigyti receptinių ir nereceptinių vaistinių preparatų, specialiosios paskirties maisto produktų ir vitaminų, homeopatinių vaistų, maisto papildų, vaistažolių ir jų mišinių.

 

Taip pat rasite aukštos kokybės vaikų higienos, medicininių, ligonių slaugos prekių. Kosmetikos skyriuje dirbanti kosmetologė visuomet padės išsirinkti tinkamą gydomosios kosmetikos produktą, patars odos priežiūros klausimais.

„Valerijono" klinikoje dirba patyrę profesionalūs gydytojai.

„Valerijono" arbatinėje rasite ekologiškų produktų, vegetariškų užkandžių, sveikai ir gardžiai papietausite. Čia organizuojamos ir edukacinės programos.

Ilgamatę patirtį turintys specialistai Jus išklausys, patars savigydos, sveikos gyvensenos klausimais.

 

Daugiau apie vaistinę ir teikiamas paslaugas www.valerijonas.lt.