Tvarstis, marlė Tvarstis Mepilex 15 x 15 cm, N5 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Tvarsčiai, marlė

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Tvarstis, marlė

Tvarstis Mepilex 15 x 15 cm, N5

Kategorija:
Prekės kodas
98928
Gamintojas
Molnlycke Health Care
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.

Tvarstis Mepilex 15 x 15 cm, N5

Minkšto silikono putų tvarstis

Mepilex yra absorbuojantis minkšto silikono tvarstis. Jis susideda iš:
- minkšto silikono, tiesiogiai kontaktuojančio su žaizda sluoksnis (Safetac).
- lankstus absorbuojantis poliuretano putų sluoksnis.
- išorinis apsauginis sluoksnis, kuris yra permatomas ir atsparus vandeniui.

Safetac Technologija

Safetac yra patentuota lipnaus minkšto silikono technologija. Safetac silikono danga minimaliai traumuoja žaizdą perrišant ir neprilimpa prie žaizdos guolio, kai eksudatas pradeda džiūti. Safetac tvarstis švelniai prilimpa tik prie aplikinės odos ir keičiamas pacientui nesukelia skausmo ir nenuplššia epidermio sluoksnio.

Mepilex tvarsčio naudojimo modeliai

Mepilex absorbuoja eksudatą, palaiko drėgną žaizdos aplinką ir sumažina maceracijos riziką. Kadangi Mepilex palaiko drėgną žaizdos aplinką, yra galimybė, kad pradžioje tvarsčio naudojimo žaizda gali šiek tiek padidėti. Tai normalu ir to galima būtų laukti. Atliekant tyrimus, buvo stebėta, kad tvarsčiai, pagaminti pagal Safetac Technologiją normalizuoja sausą ir žvynuotą aplinkinę odą. Dėl absorbuojančių savybių Mepilex tinkamas naudoti su spaudžiamuoju tvarsčiu. Absorbuodamas eksudatą Mepilex tvarstis šiek tiek išsiplečia. Mepilex gali būti naudojamas kartu su geliais.

Mepilex tvarsčio panaudojimo sritys

Mepilex skirtas daugeliui eksuduojančių žaizdų, tokių kaip kojų opos, pragulos, trauminės žaizdos, pvz. odos įplėšimai ir antrinės gydymo žaizdos.

Mepilex naudojimas

1. Išvalykite žaizdą kaip ir paprastai.
2. Nusausinkite aplinkinę odą.
3. Nuimkite apsauginį tvarsčio sluoksnį ir lipnia puse uždėkite ant žaizdos. Netempkite.
4. Siekiant geriausių rezultatų, Mepilex turėtų dengti mažiausiai 2 cm aplinkinės odos. Jei reikia Mepilex gali būti karpomas į dalis.
5. Esant būtinybei, Mepilex fiksuokite bintu ar kita fiksavimo priemone.

Kaip dažnai keisti tvarstį Mepilex

Mepilex gali būti ant žaizdos keletą dienų, priklausomai nuo žaizdos ir aplinkinės odos būklės, arba kaip priimta klinikinėje praktikoje. Tvarstymo režimo pakeitimas gali duoti pirminį eksudacijos lygio padidėjimą, ko pasekoje tvarstis turės būti keičiamas dažniau.

Įspėjimai apie Mepilex tvarstį

Esant klinikinės infekcijos požymiams, reikia pasikonsultuoti su gydytoju, kad paskirtų atitinkamą gydymą. Nenaudokite Mepilex kartu su oksiduojančiomis medžiagomis, tokiomis kaip hipochlorido tirpalas ar vandenilio peroksidas. Mepilex turi būti laikomas sausoje aplinkoje, žemesnėje kaip 35°C (95F) temperatūroje, saugomas nuo tiesioginių saulės spindulių. Nenaudokite tvarsčio, jei pažeista vidinė pakuotė. Sterilumas garantuojamas kol nepažeista vidinė tvarsčio pakuotė. Pakartotinai sterilizuoti negalima.

Mepilex ir Safetac yra registruoti Molnlycke Health Care AB prekių ženklai.

Mepilex tvarsčių gamintojas

Molnlycke Health Care

Panašios prekės
Tvarsčiai, marlė

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.