Miramile kids burnos ir gerklės sirupas, 100ml

Prekės kodas
17290
Gamintojas
Valentis
-15%
logo
Maisto papildas Miramile kids burnos ir gerklės sirupas, 100ml | Mano Vaistinė
Maisto papildas Miramile kids burnos ir gerklės sirupas, 100ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai kvėpavimo takams

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas

Miramile kids burnos ir gerklės sirupas, 100ml

Kategorija:
Prekės kodas
17290
Gamintojas
Valentis
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-15%
logo
Speciali kaina
4,84 €
Sutaupote:
0,85€ (15%)
Įprasta kaina 5,69 €
Pranešti,
kai kaina nukris

Miramile kids

Burnos ir gerklės sirupas

palengvina kosulį, malšina gerklės skausmą

Vaikams nuo 1-ų metų

Medicinos priemonė Miramile kids burnos ir gerklės sirupas padengia sudirgusią dėl uždegimo burnos ir gerklės gleivinę, malšina gerklės skausmą, palengvina kosulį, atsiradusį dėl gerklės dirginimo ir padeda apsaugoti sudirgintą gerklės sritį bei atkurti natūralias jos funkcijas.

Pagrindinės sudedamosios medžiagos – svilarožės ekstraktas, glicerolis ir ksantano lipai – turi gleivinės apsauginį poveikį. Svilarožė turi bioadhezinį (biologinio sulipinimo) ir kosulį lengvinantį poveikį; glicerolis turi drėkinamųjų ir minkštinamųjų savybių, tuo tarpu ksantano lipai pasižymi reologinėmis ir mukoadhezinėmis (gebėjimo prisitvirtinti prie gleivinės) savybėmis. Medžiagos papildo viena kitos savybes, padengia burnos ir ryklės gleivinę ir suformuoja mukoadhezinę plėvelę, kad apsaugotų gleivinę nuo išorinių veiksnių sukelto sudirginimo. Tokiu būdu sumažėja gerklės sudirginimas, skausmas, palengvėja kosulys.

Sudėtis: čiobrelių ekstraktas, sausasis šeivamedžių ekstraktas, svilarožių ekstraktas, sausasis juodųjų serbentų ekstraktas, maltitolio sirupas, glicerolis, juodųjų serbentų sulčių ekstraktas, ksantano lipai, natūrali juodųjų serbentų kvapioji medžiaga, kalio sorbatas, natrio benzoatas, sukralozė, išgrynintas vanduo.

Vartojimas. Vartoti per burną. Vyresniems, negu vienerių metų vaikams: po 5 ml nuo 4 iki 8 kartų per dieną. Prieš vartojimą buteliuką suplakite. Vartoti tarp valgių.

Kontraindikacijos. Esant padidėjusiam jautrumui bet kuriam iš ingredientų, nevartoti. Vaikams iki 1 metų vartoti nerekomenduojama.

Įspėjimai. Tirpalas gali būti neskaidrus dėl sudėtyje esančių natūralios kilmės ingredientų. Jei pasireiškia nepageidaujamas poveikis, nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Vaikai vartoti produktą gali tik prižiūrimi suaugusiųjų. Jei simptomai nepraeina ilgiau negu 1 savaitę, reikia pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima. Po vartojimo sandariai uždarykite buteliuką.

Laikymas. Kaip nurodyta ant pakuotės. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Nurodytas ant pakuotės tinkamumo laikas taikomas tik tinkamai laikomam produktui.

Pakuotė. 100 ml tamsaus stiklo buteliukas su matavimo taurele.

Vartojimo terminas. Žr. į produkto etiketę ir pakuotę. Ant buteliuko etiketės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Miramile kids vartoti negalima.

Platintojas:

UAB „Valentis Baltic”

Molėtų pl. 11 LT-08411 Vilnius, Lietuva

Gamintojas:

UAB „Valentis“

Molėtų pl. 11, LT-08411 Vilnius, Lietuva

Paskutinė peržiūros data: 10/01/2024

Miramile kids burnos ir gerklės sirupas, 100ml vartojimas

Vartoti per burną. Vyresniems negu vienerių metų vaikams vartoti po 5 ml nuo 4 iki 8 kartų per dieną. Prieš vartojimą buteliuką suplakite. Vartoti tarp valgių.

Panašios prekės
Maisto papildai kvėpavimo takams

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau