rhinitix nosies purskalas 10ml n1

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Nosies purškalas

Rhinitix nosies purškalas 10ml N1

Kategorija:
Prekės kodas
19313
Gamintojas
Sirowa Vilnius, UAB
14Pirkdami prekę dovanų gausite +14 lojalumo taškai

Rhinitix nosies purškalas 10ml N1 - produkto aprašymas

RHINITIX® 10 ml - nosies purškalas.

Rhinitix yra medicinos priemonė, pasižyminti tiksotropinėmis savybėmis, kurios užtikrina tolygų pasiskirstymą ir ilgalaikį nosies gleivinės kontaktą su visomis produkto sudėtinėmis dalimis. Tiksotropinės savybės saugo, kad priemonė neištekėtų iš nosies gleivinės – taip suteikiama stipresnė apsauga ir drėkinantis sluoksnis. Rhinitix yra palaikanti ir raminanti medicinos priemonė, skirta virusinei ir bakterinei nosies gleivinės infekcijai gydyti. Dėl savo tiksotropinių savybių Rhinitix padengia nosies gleivinę apsaugine plėvele, kuri neleidžia prikibti, įsiskverbti ir plisti bakterijoms ir virusams, t. y. rinovirusams ir koronavirusams. Taip padedama atsikurti sudirgusiai gleivinei ir sustiprinama natūrali organizmo apsauga. Rhinitix nesukelia pripratimo. Jo sudėtyje nėra konservantų.

Dėl savo unikalių tiksotropinių savybių Rhinitix suformuoja apsauginę plėvelę ant nosies gleivinės paviršiaus. Ši plėvelė veikia kaip barjeras tarp nosies ertmės ir išorinių veiksnių. Ji apsaugo nuo bakterijų prikibimo ir rinovirusų bei koronavirusų prasiskverbimo į nosies gleivinę, kuris yra pagrindinė nosies gleivinės infekcijų priežastis, taip pat stabdo peršalimo virusų dauginimąsi ir plitimą. Tai leidžia sumažinti farmakologinio gydymo poreikį sergant virusine nosies gleivinės infekcija ir sumažina antrinės bakterinės infekcijos riziką.

Rhinitix veiksmingai palaiko prienosinių sinusų gydymą.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.