Sterimar Baby aerozolis nosiai, vaikams, 50ml

Prekės kodas
8097
Gamintojas
Fumouze Lab.
Medicinos priemonė kvėpavimo takams Sterimar Baby aerozolis nosiai, vaikams, 50ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Medicinos prekės nosiai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Medicinos priemonė kvėpavimo takams

Sterimar Baby aerozolis nosiai, vaikams, 50ml

Kategorija:
Prekės kodas
8097
Gamintojas
Fumouze Lab.
Įprasta kaina 9,20 €
Pranešti,
kai kaina nukris
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
0,45 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 15, kurių vertė 0,45 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 15, kurių vertė 0,45 € Sužinoti daugiau Sužinoti daugiau

STÉRIMARTM baby

Nosies higienai

  • Švelniai išvalo
  • Neleidžia pasireikšti peršalimui

100% natūralus jūros vanduo

 

  • Labai švelnus purškalas
  • Saugus antgalis

FIZIOLOGINIS*

Vaikams nuo 0 iki 3 metų

VARTOJIMO PASKIRTIS                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  STÉRIMARTM Baby yra kasdienio vartojimo medicinos priemonė, rekomenduojama vaikams nuo 0 iki 3 metų:

- švelniai išvalyti nosį ir pašalinti nešvarumus;

- nosies gleivinei drėkinti ir natūraliam jos drėgnumui atkurti;

- padeda išvengti ausų, nosies ir gerklės ligų skatinant natūralią nosies gleivinės apsaugą;

- tampa lengviau kvėpuoti miego, maitinimo iš buteliuko ar žindymo metu.

STÉRIMARTM purškalai yra vartojami kvėpavimo fizioterapeutų sergant bronchiolitu.

REKOMENDUOJAMAS VARTOJIMAS. Vartojant pirmą kartą, vieną kartą išpurkšti į orą, kad būtų suaktyvinta sistema.

Higienai ir nosies gleivinės sudrėkinimui: antgalį švelniai įkišti į šnervę. Į kiekvieną šnervę trumpai išpurkšti 1-2 kartus. Leisti skysčio pertekliui ištekėti, tada išpūsti nosį.

Gilesnis nosies ertmių valymas. 0-2 metų vaiką paguldyti ant nugaros, vyresnį kaip 2 metų vaiką pasodinti. Galvą palenkti į šoną; švelniai įkišti antgalį į aukščiau esančią šnervę. Antgalį paspausti maždaug 2 sekundėms. Leisti skysčio pertekliui ištekėti, tada išpūsti nosį. Jei reikia, veiksmus pakartoti į kitą šnervę.

Po kiekvieno vartojimo antgalį nuplauti muilinu vandeniu ir nusausinti.

Vartoti 2-6 kartus per parą.

Rekomenduojama vartoti kasdien. Palengvina išmokyti jaunesnius vaikus išsipūsti nosį.

SUDĖTIS. STÉRIMARTM Baby yra fiziologinis jūros vandens tirpalas*, kuriame druskos koncentracija yra tokia pati, kokia yra žmogaus organizmo ląstelėse. 

Filtruotas, 100% natūralus ir sudėtyje konservantų neturintis STÉRIMARTM jūros vanduo, kuriam būdingos gerai žinomos naudingos mineralinių druskų ir jūros mikroelementų, tokių kaip cinkas, varis, manganas, geležis, magnis ir selenas, savybės.

Jūros vanduo: 31,82 ml; išgryninto vandens kiek reikia iki 100 ml.

Supakuota aseptinėmis sąlygomis. Slėginė talpyklė su inertinėmis dujomis (azoto). Tirpalas yra vidinėje talpyklėje, sąlyčio su azotu nėra.

Grynasis tūris: 50 ml e 89

Maždaug 150 išpurškimų.

Perspėjimas! Slėginė talpyklė: kaitinama gali sprogti. Laikyti toli nuo karščio šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų užsidegimo šaltinių. Nerūkyti. Nebadyti ir nedeginti net tuščios talpyklės. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50° C temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas:

SOFIBEL - Laboratoires Fumouze, 110-114 rue Victor Hugo, 92686 Levallois-Perret Cedex, Prancūzija

Atstovas Lietuvoje:

UAB „Norameda"

Meistrų 8A, Vilnius 02189

Panašios prekės
Medicinos prekės nosiai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau