mepilex border flex 10x10cm n5 1
mepilex border flex 10x10cm n5 2

Panašios prekės
Tvarsčiai, marlė

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Mepilex Border Flex 10x10cm N5

Kategorija:
Prekės kodas
20758
Gamintojas
Molnlycke Health Care
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
35Pirkdami prekę dovanų gausite +35 lojalumo taškai

Tvarstis „viskas viename“ su patentuota „Flex“ technologija ilgesniam naudojimui
Produkto aprašymas
Mepilex® Border Flex su patentuota Flex technologija - patobulintomis pritaikomumo ir prilipimo savybėmis. Jis sugeria eksudatą su jame esančiomis bakterijomis ir sugertą eksudatą su bakterijomis sulaiko geriau negu kiti tvarsčiai. Patentuota „Flex“ technologija suteikia 360 laipsnių tempimą dėl patentuotos „Y“ formos perforacijos retencijos ir paskirstymo sluoksniuose. Turintis 40% daugiau superabsorbentų negu Mepilex® Border retencijos sluoksnis sugeria įprastą ir klampų eksudatą ir jį sulaiko, todėl tvarstis gali būti naudojamas ilgiau. Itin kvėpuojanti išorinė plėvelė turi naują „eksudato stebėjimo sistemą“ – taškų sistemą, kuri leidžia lengvai sekti ir dokumentuoti eksudato sugėrimą, netrikdant žaizdos.
Naudojimo sritys
Mepilex Border Flex gali būti naudojamas mažai-gausiai eksuduojančioms žaizdoms, tokioms kaip pragulos, kojų ir pėdų opos, skausmingos, traumų ir chirurginės žaizdos bei žaizdos su jautria aplinkine oda. Galima derinti su kompresiniais tvarsčiais. Taip pat gali būti naudojamas sausų arba turinčių nekrozinių audinių žaizdų priežiūrai kartu su geliais.
Kadangi Mepilex Border Flex palaiko drėgną žaizdos aplinką, pradėjus naudoti tvarstį gali būti pastebimas pirminis žaizdos padidėjimas. Tai normalu ir reikėtų to tikėtis. Atliekant tyrimus, buvo stebima, kad tvarsčiai su Safetac technologija gydo sausą ir pleiskanojančią aplinkinę odą.
Atsargumo priemonės
• Nenaudokite tvarsčio, jeigu esate alergiškas jo medžiagoms
• Mepilex Border Flex gali būti naudojamas tik su gydytojo specialisto priežiūra. Esant klinikinės infekcijos požymiams, būtina pasikonsultuoti su gydytoju ir pradėti tinkamą gydymą
• Nenaudokite Mepilex Border Flex kartu su oksiduojančiomis medžiagomis, tokiomis kaip hipochlorido tirpalas ar vandenilio peroksidas
• Skirtas tik išoriniam naudojimui
• Sterilumas garantuojamas, kol vidinis tvarsčio įpakavimas yra nepažeistas. Pakartotinai sterilizuoti negalima
Laikymo sąlygos
• Mepilex Border Flex turi būti laikomas sausoje aplinkoje, kambario temperatūroje, saugomas nuo tiesioginių saulės spindulių
• Panaudotas tvarstis turi būti utilizuojamas pagal įprastus vietinės praktikos reikalavimus.

Mepilex Border Flex ir Safetac yra registruoti Molnlycke Health Care AB prekiniai ženklai
Šaltinis: Molnlycke Health Care atstovybė
https://www.molnlycke.lt/produktai-sprendimai/mepilex-border-flex/

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Tvarsčiai, marlė

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.