ISDINCEUTICS Flavo-C Melatonino ampulės 2ml N10

Prekės kodas
22462
Gamintojas
Isdin
-35%
logo
ISDINCEUTICS Flavo-C Melatonino ampulės 2ml N10 | Mano Vaistinė

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

ISDINCEUTICS Flavo-C Melatonino ampulės 2ml N10

Kategorija:
Prekės kodas
22462
Gamintojas
Isdin
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-35%
logo
Speciali kaina
19,32 €
Sutaupote:
10,41€ (35%)
Įprasta kaina 29,73 €
Pranešti,
kai kaina nukris

ISDINCEUTICS Flavo-C Melatonino ampulės 2ml N10

Intensyvi priemonė su melatoninu, regeneruojanti ir jauninanti odą nakties metu.
Sudėtyje esančios 3 veiklios medžiagos užtikrina intensyvų jauninamąjį poveikį.
• Melatoninas stabdo odos senėjimą, reguliuoja genetinių veiksnių nulemtą antioksidacinių fermentų veiklą, kurie koreguoja laisvųjų radikalų padarytą žalą.
• Vigna Aconitifolia ekstraktas, pasižymintis stipriu poveikiu prieš raukšles. Tai į retinolį panaši, senėjimą stabdanti medžiaga, 100 % natūralios kilmės. Nedirgina odos, nekelia stabilumo problemų.
• Vitaminas C – stiprus antioksidantas, ypač veiksmingas, tirpus vandenyje, palaiko kolageną ir grąžina odai skaistumą.
Vandeninio serumo konsistencijos, neužkemša porų, neriebus.

Kiekvieną naktį tepkite ant švarios ir sausos odos, vengdami zonų aplink akis.

Instrukcija:
1. Įstatykite ampulę į aplikatorių ir nulaužkite galvutę.
2. Užtepkite ½ ampulės turinio ant veido, kaklo ir dekoltė odos, vengdami zonos aplink akis, ir švelniai įmasažuokite, kol įsigers.
Atidarę ampulę, suvartokite ją per 48 valandas.
Atsargumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Venkite patekimo į akis ir ant gleivinių. Patekus į akis, nedelsdami plaukite dideliu kiekiu vandens. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei oda jautri, užtepus, ji gali iš pradžių šiek tiek parausti. Jei sudirgimas nepraeina, gaminio nebenaudokite ir pasikonsultuokite su odos gydytoju. Netepkite ant sudirgusios ar pažeistos odos. Dėl vartojimo nėštumo metu teiraukitės gydytojo. Nelaikykite ampulės šviesoje. Skirta tik suaugusiesiems. Neprarykite. Neskirta injekcijoms. Patikrinta dermatologų.

Sudėtis:
Aqua (Water), Glycereth-26, Glycerin, Propanediol, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Butylene Glycol, Alcohol Denat., Citric Acid, Sodium Benzoate, Vigna Aconitifolia Seed Extract, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Maltodextrin, Disodium EDTA, Melatonin, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum.

Gamintojo šalis: Ispanija

ISDINCEUTICS Flavo-C Melatonino ampulės 2ml N10 vartojimas

Kiekvieną vakarą tepkite ant švarios ir sausos odos, vengdami zonų aplink akis. Instrukcija: 1. Įstatykite ampulę į aplikatorių ir nulaužkite galvutę. 2. Užtepkite ½ ampulės turinio ant veido, kaklo ir dekoltė odos, vengdami zonos aplink akis, ir švelniai įmasažuokite, kol įsigers. Atidarę ampulę, suvartokite ją per 48 valandas. Atsargumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Venkite patekimo į akis ir ant gleivinių. Patekus į akis, nedelsdami plaukite dideliu kiekiu vandens. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei oda jautri, užtepus, ji gali iš pradžių šiek tiek parausti. Jei sudirgimas nepraeina, gaminio nebenaudokite ir pasikonsultuokite su odos gydytoju. Netepkite ant sudirgusios ar pažeistos odos. Dėl vartojimo nėštumo metu teiraukitės gydytojo. Nelaikykite ampulės šviesoje. Skirta tik suaugusiesiems. Neprarykite. Neskirta injekcijoms. Patikrinta dermatologų.

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau