multi mam kompresai speneliu prieziurai n12

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Nėščiųjų ir po gimdymo moterų prekė

Multi-Mam kompresai spenelių priežiūrai, N12

Kategorija:
Prekės kodas
3464
Gamintojas
BioClin B.V.
14Pirkdami prekę dovanų gausite +14 lojalumo taškai

Multi-Mam kompresai intensyviai spenelių priežiūrai, N12

,,Multi-Mam" kompresai sukurti intensyviai spenelių priežiūrai kūdikį maitinančioms moterims. Produkto pagrindas – patentuotas natūralios sudėties 2QR* kompleksas, kuris saugiu ir natūraliu būdu užkerta kelią kenksmingų mikroorganizmų susidarymui. „Multi-Mam“ kompresai suteikia tiesioginį raminantį poveikį skausmingiems speneliams, gerina odos būklę, sumažina patinimą ir padeda išvengti infekcijų. Kiekvienas kompresas prisotintas biologiškai aktyvaus gelio, kurio sudėtis (natūralios augalinės medžiagos) yra visiškai nekenksminga ir saugi net nurijus. Gelio nereikia nuvalyti prieš maitinant krūtimi - kūdikiams jo skonis maloniai saldus. „Multi-Mam“ kompresas - tai minkštas ir patogus ant spenelio dedamas įklotas, sudarantis tinkamą aplinką natūralaus gijimo procesui. Jo plonas plastikinis sluoksnis neleižia susitepti liemenėlei. „Multi-Mam“ idealiai tinka gydyti pažeistus spenelius krūtimi maitinančioms motinoms.

Multi-Mam kompresų savybės:

  • Suteikia tiesioginį raminantį poveikį skausmingiems speneliams.
  • Neutralizuoja kenksmingus mikroorganizmus. Apsaugo nuo infekcijos (mastito).
  • Gerina aplink spenelius esančios odos būklę.
  • Gelis yra natūralus, nekenksmingas net jį nurijus. Be konservantų!
  • Skatina natūralų gijimą.

Multi-Mam kompresų speneliams naudojimas

Nusiplaukite rankas ir spenelius drungnu vandeniu. Švelniai nusausinkite. Atidarykite pakuotę, išlankstykite kompresą ir uždėkite geliu impregnuotą sluoksnį ant skausmingo spenelio. Laikykite kompresą tiek, kiek reikia, tačiau ne trumpiau kaip 10 minučių, pageidautina 30 minučių ir neilgiau kaip 1 valandą. Kompresas yra vienkartinis, tad panaudotą kompresą reikėtų išmesti. Sudedamosios dalys yra saugios ir kūdikiui, todėl prieš žindymą gelio pertekliaus nuvalyti nereikia. Intensyviai piežiūrai šią procedūrą kartokite mažiausiai du kartus per dieną - tol, kol išnyks negalavimai. „Multi-Mam” kompresų nerekomenduojama naudoti ilgiau kaip 30 dienų (vienam gydymo kursui). Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Multi-Mam kompresų gelio sudėtis

Galaktoarabinono poliglukorono rūgšties polimeras*, augalinės kilmės glicerinas, ksantano guma.

*2QR kompleksą sudaro patentuoti biologiškai aktyvūs polisacharidai. Daugiau apie tai: www.2QR.com

Multi-Mam kompresų speneliams šalutinis poveikis

Dėl natūralios „Multi-Mam” sudėties, alergijos ar padidėjęs jautrumas pasireiškia itin retai. Jei turite abejonių, patariame mažą kiekį gelio užtepti ant vidinės dilbio dalies. Atsiradus išbėrimams ar niežuliui rekomenduojame „Multi-Mam” kompresų nenaudoti.

Prašome atkreipti dėmesį!

Padidėjęs jautrumas (alergija) Multi-Mam kompresų sudėtinėms dalims yra labai reti. Jei Jūsų organizmas jautrus žoliniams preparatams, patariame uždėti Multi-Mam kompresą ant dilbio vidinės pusės odos. Jei oda parausta ir peršti, galima daryti išvadą, kad Jūs esate alergiška vienai iš sudedamųjų Multi-Mam kompreso dalių. Tokiu atveju patariame nenaudoti Multi-Mam kompresų.

Multi-Mam kompresų speneliams laikymo sąlygos

Laikyti 10°C25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Multi-Mam kompresų gamintojas

UAB „BioClin”.
Delftechpark 55,
2628 XJ Delft, Olandija.
www.multi-mam.com

Multi-Mam rinkodaros teisės turėtojo atstovas

UAB „Biopartneris”.
Kontaktai: info@biopartner.lt, +370 640 68554.

Multi-Mam kompresai spenelių priežiūrai, N12 vartojimas

Nusiplaukite rankas ir spenelius drungnu vandeniu. Švelniai nusausinkite. Atidarykite pakuotę, išlankstykite kompresą ir uždėkite geliu impregnuotą sluoksnį ant skausmingo spenelio. Laikykite kompresą tiek, kiek reikia, tačiau ne trumpiau kaip 10 minučių ir neilgiau kaip 1 valandą. Kompresas yra vienkartinis, tad panaudotą kompresą reikėtų išmesti. Sudedamosios dalys yra saugios ir kūdikiui, todėl prieš žindymą gelio pertekliaus nuvalyti nereikia. Intensyviai piežiūrai šią procedūrą kartokite mažiausiai du kartus per dieną - tol, kol išnyks negalavimai. „Multi-Mam” kompresų nerekomenduojama naudoti ilgiau kaip 30 dienų (vienam gydymo kursui). Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.