antklode pirmos pagalbos 160cmx210cm n1
antklode pirmos pagalbos 160cmx210cm n1 2

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Antklodė pirmajai pagalbai

Pirmosios pagalbos antklodė, 160 x 210 cm, N1

Kategorija:
Prekės kodas
98600
Gamintojas
Leina-Werke
2Pirkdami prekę dovanų gausite +2 lojalumo taškai

Pirmosios pagalbos antklodė, 160 x 210 cm, N1

Auksinės-sidabrinės spalvos antklodė yra apsauginė priemonė nuo karščio ir šalčio, įvykus eismo nelaimei, nelaimingiems atsitikimams gamyboje, slidinėjant.

Pirmosios pagalbos antklodės naudojimas

1. Ištiesti pirmosios pagalbos antklodę. 2. Nukentėjusįjį paguldyti įstrižai ant antklodės, įvynioti į ją arba apkloti. Veidas turi būti neuždengtas. 3. Antklodės kraštus pritvirtinti pleistru arba lipnia juostele. 4. Nukentėjusįjį slaugyti pagal pirmosios pagalbos taisykles.

Apsaugai nuo šalčio: pirmosios pagalbos antklodė ištiesiama sidabrine puse į viršų. Nukentėjusysis atsigula ant jos įstrižai. Kai tik antklodės apatinis ir šoniniai kampai užlenkiami, nukentėjusysis yra apklotas ir taip apsaugotas nuo šalčio ir drėgmės. Prie kūno esanti sidabrinė pusė atspindi kūno šilumą ir taip apsaugo žmogų nuo sušalimo.

Apsaugai nuo karščio: nukentėjusysis apklojamas taip, kad auksinė antklodės pusė būtų prie kūno. Tada sidabrinė antklodės pusė atspindi stiprius saulės spindulius ir taip sužeistasis apsaugomas nuo per didelės kaitros. Teikiant pirmąją pagalbą svarbu įsidėmėti: sidabrinė antklodės spalva prie kūno – apsauga nuo šalčio, auksinė antklodės spalva prie kūno – apsauga nuo karščio.

Pirmosios pagalbos antklodės gamintojas

Leine-Werke

Pirmosios pagalbos antklodė, 160 x 210 cm, N1 vartojimas

1. Ištiesti pirmosios pagalbos antklodę. 2. Nukentėjusįjį paguldyti įstrižai ant antklodės, įvynioti į ją arba apkloti. Veidas turi būti neuždengtas. 3. Antklodės kraštus pritvirtinti pleistru arba lipnia juostele. 4. Nukentėjusįjį slaugyti pagal pirmosios pagalbos taisykles. Apsaugai nuo šalčio: pirmosios pagalbos antklodė ištiesiama sidabrine puse į viršų. Nukentėjusysis atsigula ant jos įstrižai. Kai tik antklodės apatinis ir šoniniai kampai užlenkiami, nukentėjusysis yra apklotas ir taip apsaugotas nuo šalčio ir drėgmės. Prie kūno esanti sidabrinė pusė atspindi kūno šilumą ir taip apsaugo žmogų nuo sušalimo. Apsaugai nuo karščio: nukentėjusysis apklojamas taip, kad auksinė antklodės pusė būtų prie kūno. Tada sidabrinė antklodės pusė atspindi stiprius saulės spindulius ir taip sužeistasis apsaugomas nuo per didelės kaitros. Teikiant pirmąją pagalbą svarbu įsidėmėti: sidabrinė antklodės spalva prie kūno – apsauga nuo šalčio, auksinė antklodės spalva prie kūno – apsauga nuo karščio.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.