prisijunk prie mūsų facebook Apie mus Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x
sunkv 1

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Preparatas nervinei įtampai, nemigai

Persen tabletės, N40

Gamintojas
Sandoz d.d.
Vaisto grupė
Nereceptinis
Kaina 5,74
Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

PERSEN dengtos tabletės, vaistai nervinei įtampai, nemigai,  N40

Valerijonų sausasis alkoholinis ekstraktas, melisų lapų sausasis ekstraktas, pipirmėčių lapų sausasis ekstraktas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
- Jeigu per 14 dienų Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1. Kas yra PERSEN ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant PERSEN
 3. Kaip vartoti PERSEN
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti PERSEN
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra PERSEN ir kam jis vartojamas

PERSEN – augalinės kilmės vaistas, sukeliantis švelnų raminamąjį poveikį. Jo sudėtyje yra valerijonų šaknų, melisos lapų ir pipirmėčių lapų ekstraktų. Vaistinių valerijonų šaknys sukelia raminamąjį poveikį, mažina nervinės įtampos simptomus ir nemigos atveju padeda užmigti. Melisos lapai ir pipirmėčių lapai vartojami kaip raminanti priemonė, tradiciškai vartojami kartu su vaistinių valerijonų šaknimis gaminant augalinius raminamuosius preparatus. PERSEN tabletės tinka lengvų sutrikimų gydymui, kai vartoti stipresnio poveikio raminamųjų vaistų yra neracionalu.

PERSEN vartojamas laikinos nedidelės nervinės įtampos mažinimui ir/ar laikinai pasunkėjusio užmigimo lengvinimui.

2. Kas žinotina prieš vartojant PERSEN tabletes nervų sistemai

PERSEN vartoti negalima:

 • jeigu yra alergija valerijonui, melisai, pipirmėtei arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti PERSEN.
PERSEN tabletės skirtos suaugusiems žmonėms ir vyresniems negu 12 metų vaikams.

Kiti vaistai ir PERSEN
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba nesate dėl to tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nėra duomenų apie PERSEN sąveiką su kitais vaistais. PERSEN nerekomenduojama vartoti kartu su kitais raminamaisiais ar migdomaisiais vaistais.

PERSEN vartojimas su maistu ir gėrimais
Su alkoholiniais gėrimais PERSEN vartoti nerekomenduojama. PERSEN vartokite užsigerdami nedideliu kiekiu vandens, nepriklausomai nuo valgymo laiko.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Žalingo vaistinių valerijonų šaknų, vaistinių melisų bei pipirmėčių lapų poveikio nenustatyta. Tačiau jie nerekomenduotini, kadangi apie jų vartojimą nėštumo ir žindymo laikotarpiu duomenų nepakanka.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
PERSEN vartojimas gali bloginti gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus. Jeigu vartojate šio vaisto, neturėtumėte vairuoti ir valdyti mechanizmų.

PERSEN sudėtyje yra laktozės ir sacharozės
Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. Kaip vartoti PERSEN tabletes nemigai, nervinei įtampa

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams:

 • esant nervinei įtampai, rekomenduojama išgerti po 3 – 4 PERSEN tabletes 3 kartus per parą.
 • palengvinti užmigimui rekomenduojama išgerti po 3 – 4 PERSEN tabletes 1 valandą prieš miegą.

Tabletę reikia nuryti užsigeriant nedideliu kiekiu vandens, nepriklausomai nuo valgymo laiko.

PERSEN pradeda veikti palaipsniui. Kad gydymo veiksmingumas būtų optimalus, vaisto rekomenduojama gerti mažiausiai 14 dienų. Jeigu per 14 dienų Jūsų savijauta nepagerėjo ar net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją. Gydymo trukmė neribojama. Gydant ilgesnį laiką priklausomybė nuo vaisto neatsiranda. Baigus gydymą, nutraukimo sindromo požymių nebūna

Vartojimas vaikams, jaunesniems nei 12 metų
Kadangi duomenų apie PERSEN saugumą ir veiksmingumą nepakanka, vartoti vaikams, jaunesniems nei 12 metų, nerekomenduojama.

Ką daryti pavartojus per didelę PERSEN dozę
Vienkartinė 20 g vaistinių valerijonų šaknų dozė (atitinka maždaug 103 PERSEN dengtas tabletes) gali sukelti nepavojingų simptomų: silpnumą, pilvo raižymą, spaudimą krūtinėje, nerimą, rankų drebėjimą, vyzdžių išsiplėtimą. Šie reiškiniai išnyksta per 24 valandas.

Pavartojus per didelę PERSEN dozę, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją arba vaistininką.

Pamiršus pavartoti PERSEN
Pamiršus pavartoti tablečių, jų reikia išgerti kiek galima greičiau, tačiau jeigu yra beveik laikas gerti kitą dozę, pamirštą dozę reikia praleisti ir toliau vaisto vartoti taip, kaip įprasta.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

4. Galimas šalutinis PERSEN tablečių poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Gali atsirasti virškinimo sutrikimo simptomų (pvz., pykinimas, pilvo diegliai). Šio šalutinio poveikio reiškinių dažnis nežinomas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu . Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti PERSEN tabletes nervinei įtampai, nerimui

Šį vaistą PERSEN laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 oC temperatūroje Ant dėžutės po ,,Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

PERSEN tablečių sudėtis

 • Veikliosios PERSEN medžiagos yra valerijonų sausasis alkoholinis ekstraktas, melisų lapų sausasis ekstraktas, pipirmėčių lapų sausasis ekstraktas.

Kiekvienoje PERSEN dengtoje tabletėje yra:

 • 35 mg Valeriana officinalis, radix(valerijonų šaknų) sausojo alkoholinio ekstrakto (4-7:1), ekstrahentas 70 % (V/V) etanolis;
 • 17,5 mg Melissa officinalis , folium (melisųlapų) sausojo ekstrakto (3-6:1), ekstrahentas 50 % (V/V) etanolis;
 • 17,5 mgMentha piperita, folium (pipirmėčių lapų) sausojo ekstrakto (3-6:1), ekstrahentas 40 % (V/V) etanolis.
 • Pagalbinės medžiagos yra:

Tabletės šerdis: mikrokristalinė celiuliozė, kukurūzų krakmolas, krospovidonas, laktozė monohidratas, talkas, magnio stearatas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas.
Tabletės plėvelė: hipromeliozė, talkas, karmeliozės natrio druska, povidonas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, kalcio karbonatas, glicerolis, sacharozė, vaškas, raudonasis geležies oksidas (E 172), titano dioksidas (E 171).

PERSEN tablečių išvaizda ir kiekis pakuotėje
Šokolado rudumo, apvalios, abipusiai išgaubtos dengtos tabletės. Kartono dėžutėje yra 4 lizdinės plokštelės po 10 dengtų tablečių.

PERSEN rinkodaros teisės turėtojas

Sandoz d.d.
Verovškova 57
1000 Ljubljana
Slovėnija

PERSEN tablečių gamintojas

Lek Pharmaceuticals d.d.
Verovškova 57
1526 Ljubljana
Slovėnija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.
Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialas
Šeimyniškių 3A
LT-09312 Vilnius
Tel. 370 5 2636 037
Fax. 370 5 2636 036

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-04-28. Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje.

Persen tabletės, N40 vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams:

 • esant nervinei įtampai, rekomenduojama išgerti po 3 – 4 PERSEN tabletes 3 kartus per parą.
 • palengvinti užmigimui rekomenduojama išgerti po 3 – 4 PERSEN tabletes 1 valandą prieš miegą.

Tabletę reikia nuryti užsigeriant nedideliu kiekiu vandens, nepriklausomai nuo valgymo laiko.

PERSEN pradeda veikti palaipsniui. Kad gydymo veiksmingumas būtų optimalus, vaisto rekomenduojama gerti mažiausiai 14 dienų. Jeigu per 14 dienų Jūsų savijauta nepagerėjo ar net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją. Gydymo trukmė neribojama. Gydant ilgesnį laiką priklausomybė nuo vaisto neatsiranda. Baigus gydymą, nutraukimo sindromo požymių nebūna

Jūsų atsiliepimai apie "Persen tabletės, N40" produktą

atgal Informacinis lapelis
Persen tabletės, N40
Persen tabletės, N40

PERSEN dengtos tabletės, vaistai nervinei įtampai, nemigai,  N40

Valerijonų sausasis alkoholinis ekstraktas, melisų lapų sausasis ekstraktas, pipirmėčių lapų sausasis ekstraktas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
- Jeigu per 14 dienų Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1. Kas yra PERSEN ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant PERSEN
 3. Kaip vartoti PERSEN
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti PERSEN
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra PERSEN ir kam jis vartojamas

PERSEN – augalinės kilmės vaistas, sukeliantis švelnų raminamąjį poveikį. Jo sudėtyje yra valerijonų šaknų, melisos lapų ir pipirmėčių lapų ekstraktų. Vaistinių valerijonų šaknys sukelia raminamąjį poveikį, mažina nervinės įtampos simptomus ir nemigos atveju padeda užmigti. Melisos lapai ir pipirmėčių lapai vartojami kaip raminanti priemonė, tradiciškai vartojami kartu su vaistinių valerijonų šaknimis gaminant augalinius raminamuosius preparatus. PERSEN tabletės tinka lengvų sutrikimų gydymui, kai vartoti stipresnio poveikio raminamųjų vaistų yra neracionalu.

PERSEN vartojamas laikinos nedidelės nervinės įtampos mažinimui ir/ar laikinai pasunkėjusio užmigimo lengvinimui.

2. Kas žinotina prieš vartojant PERSEN tabletes nervų sistemai

PERSEN vartoti negalima:

 • jeigu yra alergija valerijonui, melisai, pipirmėtei arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti PERSEN.
PERSEN tabletės skirtos suaugusiems žmonėms ir vyresniems negu 12 metų vaikams.

Kiti vaistai ir PERSEN
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba nesate dėl to tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nėra duomenų apie PERSEN sąveiką su kitais vaistais. PERSEN nerekomenduojama vartoti kartu su kitais raminamaisiais ar migdomaisiais vaistais.

PERSEN vartojimas su maistu ir gėrimais
Su alkoholiniais gėrimais PERSEN vartoti nerekomenduojama. PERSEN vartokite užsigerdami nedideliu kiekiu vandens, nepriklausomai nuo valgymo laiko.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Žalingo vaistinių valerijonų šaknų, vaistinių melisų bei pipirmėčių lapų poveikio nenustatyta. Tačiau jie nerekomenduotini, kadangi apie jų vartojimą nėštumo ir žindymo laikotarpiu duomenų nepakanka.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
PERSEN vartojimas gali bloginti gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus. Jeigu vartojate šio vaisto, neturėtumėte vairuoti ir valdyti mechanizmų.

PERSEN sudėtyje yra laktozės ir sacharozės
Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. Kaip vartoti PERSEN tabletes nemigai, nervinei įtampa

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams:

 • esant nervinei įtampai, rekomenduojama išgerti po 3 – 4 PERSEN tabletes 3 kartus per parą.
 • palengvinti užmigimui rekomenduojama išgerti po 3 – 4 PERSEN tabletes 1 valandą prieš miegą.

Tabletę reikia nuryti užsigeriant nedideliu kiekiu vandens, nepriklausomai nuo valgymo laiko.

PERSEN pradeda veikti palaipsniui. Kad gydymo veiksmingumas būtų optimalus, vaisto rekomenduojama gerti mažiausiai 14 dienų. Jeigu per 14 dienų Jūsų savijauta nepagerėjo ar net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją. Gydymo trukmė neribojama. Gydant ilgesnį laiką priklausomybė nuo vaisto neatsiranda. Baigus gydymą, nutraukimo sindromo požymių nebūna

Vartojimas vaikams, jaunesniems nei 12 metų
Kadangi duomenų apie PERSEN saugumą ir veiksmingumą nepakanka, vartoti vaikams, jaunesniems nei 12 metų, nerekomenduojama.

Ką daryti pavartojus per didelę PERSEN dozę
Vienkartinė 20 g vaistinių valerijonų šaknų dozė (atitinka maždaug 103 PERSEN dengtas tabletes) gali sukelti nepavojingų simptomų: silpnumą, pilvo raižymą, spaudimą krūtinėje, nerimą, rankų drebėjimą, vyzdžių išsiplėtimą. Šie reiškiniai išnyksta per 24 valandas.

Pavartojus per didelę PERSEN dozę, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją arba vaistininką.

Pamiršus pavartoti PERSEN
Pamiršus pavartoti tablečių, jų reikia išgerti kiek galima greičiau, tačiau jeigu yra beveik laikas gerti kitą dozę, pamirštą dozę reikia praleisti ir toliau vaisto vartoti taip, kaip įprasta.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

4. Galimas šalutinis PERSEN tablečių poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Gali atsirasti virškinimo sutrikimo simptomų (pvz., pykinimas, pilvo diegliai). Šio šalutinio poveikio reiškinių dažnis nežinomas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu . Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti PERSEN tabletes nervinei įtampai, nerimui

Šį vaistą PERSEN laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 oC temperatūroje Ant dėžutės po ,,Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

PERSEN tablečių sudėtis

 • Veikliosios PERSEN medžiagos yra valerijonų sausasis alkoholinis ekstraktas, melisų lapų sausasis ekstraktas, pipirmėčių lapų sausasis ekstraktas.

Kiekvienoje PERSEN dengtoje tabletėje yra:

 • 35 mg Valeriana officinalis, radix(valerijonų šaknų) sausojo alkoholinio ekstrakto (4-7:1), ekstrahentas 70 % (V/V) etanolis;
 • 17,5 mg Melissa officinalis , folium (melisųlapų) sausojo ekstrakto (3-6:1), ekstrahentas 50 % (V/V) etanolis;
 • 17,5 mgMentha piperita, folium (pipirmėčių lapų) sausojo ekstrakto (3-6:1), ekstrahentas 40 % (V/V) etanolis.
 • Pagalbinės medžiagos yra:

Tabletės šerdis: mikrokristalinė celiuliozė, kukurūzų krakmolas, krospovidonas, laktozė monohidratas, talkas, magnio stearatas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas.
Tabletės plėvelė: hipromeliozė, talkas, karmeliozės natrio druska, povidonas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, kalcio karbonatas, glicerolis, sacharozė, vaškas, raudonasis geležies oksidas (E 172), titano dioksidas (E 171).

PERSEN tablečių išvaizda ir kiekis pakuotėje
Šokolado rudumo, apvalios, abipusiai išgaubtos dengtos tabletės. Kartono dėžutėje yra 4 lizdinės plokštelės po 10 dengtų tablečių.

PERSEN rinkodaros teisės turėtojas

Sandoz d.d.
Verovškova 57
1000 Ljubljana
Slovėnija

PERSEN tablečių gamintojas

Lek Pharmaceuticals d.d.
Verovškova 57
1526 Ljubljana
Slovėnija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.
Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialas
Šeimyniškių 3A
LT-09312 Vilnius
Tel. 370 5 2636 037
Fax. 370 5 2636 036

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-04-28. Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje.

atgal Vartojimas
Persen tabletės, N40
Persen tabletės, N40

Persen tabletės, N40 vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams:

 • esant nervinei įtampai, rekomenduojama išgerti po 3 – 4 PERSEN tabletes 3 kartus per parą.
 • palengvinti užmigimui rekomenduojama išgerti po 3 – 4 PERSEN tabletes 1 valandą prieš miegą.

Tabletę reikia nuryti užsigeriant nedideliu kiekiu vandens, nepriklausomai nuo valgymo laiko.

PERSEN pradeda veikti palaipsniui. Kad gydymo veiksmingumas būtų optimalus, vaisto rekomenduojama gerti mažiausiai 14 dienų. Jeigu per 14 dienų Jūsų savijauta nepagerėjo ar net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją. Gydymo trukmė neribojama. Gydant ilgesnį laiką priklausomybė nuo vaisto neatsiranda. Baigus gydymą, nutraukimo sindromo požymių nebūna

atgal Atsiliepimai
Persen tabletės, N40
Persen tabletės, N40
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!