otrivin natural plus juros vandens nosies purskalas 20 ml
otrivin natural plus juros vandens nosies purskalas 20 ml 2
otrivin natural plus juros vandens nosies purskalas 20 ml 3

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Nosies purškalas

Otrivin Natural Plus jūros vandens nosies purškalas, 20 ml

Tinkamiausias iki 2020-10-31
Kategorija:
Prekės kodas
98728
Gamintojas
Novartis Consumer Health S.A.
7Pirkdami prekę dovanų gausite +7 lojalumo taškai

Otrivin Natural Plus jūros vandens nosies purškalas su eukaliptais, 20 ml

Nosies purškalas

Dėl uždegiminių procesų peršalimo metu, pasireiškia nosies gleivinės patinimas, nosies užgulimas ir padidėjusi sekrecija iš nosies. Hipertoninis* jūros vanduo sukelia spaudimo skirtumą tarp tirpalo ir gleivinės membranos (osmosinis efektas), taip padėdamas pasišalinti skysčių pertekliui ir sumažindamas nosies ertmės patinimą. Tirpalas taip pat sušvelnina ir atpalaiduoja gausias gleives ir padeda pasišalinti bakterijoms ir virusams iš nosies.

* Hipertoninis jūros vandens tirpalas nuo izotoninio jūros vandens tirpalo skiriasi tuo, kad hipertoninio tirpalo druskos koncentracija 2,2 %, yra tinkamiausia nosies užgulimo mažinimui. Tokia druskos koncentracija taip pat užtikrina, kad tirpalas būtų pakankamai švelnus, kad būtų suderinamas su nosies gleivine.

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami naudoti Otrivin Natural Plus. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

1. Kas yra Otrivin Natural Plus nosies purškalas ir kam jis naudojamas

Otrivin Natural Plus yra nosies purškalas be konservantų, kurio sudėtyje yra natūralaus hipertoninio jūros vandens su eukaliptų eteriniu aliejumi ir laukinių mėtų ekstraktu. Neatskiestame tirpale taip pat gausu jūros vandenyje esančių svarbių mineralų ir mikroelementų (tokių kaip kalcis, magnis, geležis ir cinkas). Otrivin Natural Plus yra natūralus ir stiprus nosies užgulimą mažinantis preparatas, kuris:

 • greitai, greičiau kaip per 3 minutes, palengvina nosies užgulimą;
 • suteikia veiksmingą, natūralų nosies užgulimo palengvinimą (kai nosis užsikimšusi ar užgulusi), esant peršalimui ar sinusitui, sumažindamas nosies gleivinės patinimą;
 • padeda išvengti tolimesnių infekcijų dėl to, kad:
 • pasižymi nosies išskyras valančiomis savybėmis
 • padeda pašalinti išskyrose esančias bakterijas ir virusus
 • akimirksniu suteikia palengvėjimo ir gaivos pojūtį
 • pasižymi nosies ertmės nesausinančiomis, drėkinančiomis savybėmis.

Otrivin Natural Plus taip pat gali sumažinti vaistų nuo slogos vartojimo poreikį. Otrivin Natural Plus yra tinkamas vyresniems kaip 6 metų vaikams ir suaugusiems žmonėms.

2. Kas žinotina prieš naudojant Otrivin Natural Plus nosies purškalą

Nenaudokite, jeigu yra alergija bet kuriai iš sudedamųjų dalių. Jeigu buvo atlikta nosies operacija arba patyrėte nosies traumą, prieš naudodami purškalą, pasitarkite su gydytoju. Nenaudokite jaunesniems kaip 6 metų vaikams. Nenaudokite nėštumo metu ar žindymo laikotarpiu. Nenaudokite, jeigu gaminys sulaužytas arba pažeistas.

3. Kaip naudoti Otrivin Natural Plus nosies purškalą

Vyresniems kaip 6 metų vaikams ir suaugusiesiems. Vienas įpurškimas į kiekvieną nosies landą iki 6 kartų per parą.

 1. Išsišnypškite nosį.
 2. Prieš naudojimą gerai suplakite buteliuke esantį tirpalą.
 3. Nuimkite apsauginį dangtelį nuo purškalo, žr. 1 paveikslėlį.
 4. Prieš pirmą naudojimą, užtaisykite pompą išspausdami keletą įpurškimų į aplinką, kol bus išpurškiama vienoda purškalo dozė. Saugokitės, kad neįpurkštumėte į akis ar burną.
 5. Buteliuką laikykite statmeną, nykščiu prilaikydami pagrindą, purkštuko antgalį tarp dviejų pirštų.
 6. Šiek tiek pasilenkite į priekį ir į nosies landą įkiškite purkštuko antgalį žr. 2 paveikslėlį.
 7. Paspauskite pompą ir tuo pačiu metu švelniai įkvėpkite pro nosį.
 8. Pakartokite procedūrą į kitą nosies landą.
 9. Keletą minučių palaukite, kol preparatas suveiks. Tuo laikotarpiu neišsišnypškite nosies, tačiau jei reikia, nušluostykite servetėle.
 10. Po to, jei reikia, išsišnypškite nosį.

Higienos sumetimais, kad būtų išvengta užkrėtimo:

 1. Po kiekvieno naudojimo, purkštuko antgalį nuplaukite karštu vandeniu, nusausinkite ir uždėkite apsauginį dangtelį.
 2. Purškalą turėtų naudoti vienas žmogus.

4. Saugumo informacija

Jeigu simptomai nepraeina ilgiau kaip 10 dienų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu nosies gleivinė sudirgusi, naudojimo laikotarpiu galite jausti praeinantį dilgčiojimą. Jeigu dėl gaminio naudojimo turite papildomų klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

5. Kaip laikyti Otrivin Natural Plus nosies purškalą

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, gaminio naudoti negalima.  Nosies purškalo negalima naudoti praėjus 6 mėnesiams nuo pirmo papurškimo. Laikyti 0 °C–25 °C temperatūroje, laikyti gamintojo pakuotėje.

6. Kita informacija apie Otrivin Natural Plus nosies purškalą

Nosies purškalo Otrivin sudėtis: jūros vanduo (hipertoninis, druskos koncentracija 2,2%), Eucalyptus globulus eterinis aliejus, laukinių mėtų ekstraktas.

Be konservantų. Be propelentų. Otrivin Natural Plus nosies purškalas tiekiamas 20 ml buteliukais su dozuojamuoju purkštuku.

Otrivin nosies purškalo gamintojas

Laboratoire de la Mer, Z.A.C de la Madeleine
Avenue du Général Patton, 35400 Saint-Malo
Prancūzija

Platintojas

Novartis Consumer Health Services SA atstovybė
Goštauto 40B, LT-01112 Vilnius, Lietuva

Otrivin Natural Plus jūros vandens nosies purškalas, 20 ml vartojimas

Vyresniems kaip 6 metų vaikams ir suaugusiesiems. Vienas įpurškimas į kiekvieną nosies landą iki 6 kartų per parą. Išsišnypškite nosį. Prieš naudojimą gerai suplakite buteliuke esantį tirpalą. Nuimkite apsauginį dangtelį nuo purškalo, žr. 1 paveikslėlį. Prieš pirmą naudojimą, užtaisykite pompą išspausdami keletą įpurškimų į aplinką, kol bus išpurškiama vienoda purškalo dozė. Saugokitės, kad neįpurkštumėte į akis ar burną. Buteliuką laikykite statmeną, nykščiu prilaikydami pagrindą, purkštuko antgalį tarp dviejų pirštų. Šiek tiek pasilenkite į priekį ir į nosies landą įkiškite purkštuko antgalį žr. 2 paveikslėlį. Paspauskite pompą ir tuo pačiu metu švelniai įkvėpkite pro nosį. Pakartokite procedūrą į kitą nosies landą. Keletą minučių palaukite, kol preparatas suveiks. Tuo laikotarpiu neišsišnypškite nosies, tačiau jei reikia, nušluostykite servetėle. Po to, jei reikia, išsišnypškite nosį.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.