kelp n250

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Jodo preparatas

Kelp Swanson tabletės, N250

Kategorija:
Prekės kodas
16346
Gamintojas
Swanson Health Products
9Pirkdami prekę dovanų gausite +9 lojalumo taškai

Kelp Swanson tabletės, natūralus jodas, N250

Maisto papildas

Rūpinatės savo ir šeimos narių sveikata? Norite būti lieknesni ir sveikesni? Jodas iš Kelp: sveikai ir funkcionuojančiai skydliaukei. Kelp gali padėti:

  • siekiant sustabdyti senėjimo procesus;
  • sutrikus kraujotakai;
  • sergant visomis hipotireozės atmainomis;
  • siekiant atkurti hormonų balansą hipofizėje, skydliaukėje, antinksčiuose;
  • kaip radioaktyvaus jodo antagonistas, kai vietovė ir maistas apnuodijami radioaktyviomis medžiagomis;
  • kai vaikams matyti silpnaprotystės simptomų;
  • apsinuodijus sunkiųjų metalų druskomis;
  • kaip profilaktikos priemonė dirbant kenksmingomis sąlygomis pramonėje.

Jodas yra mineralas reikalingas skydliaukės hormonų gamybai, kurie būtini normaliai medžiagų apykaitai palaikyti visose organizmo ląstelėse. Žmonėms, kurie vengia pieno produktų, jūros gėrybių ir maitinasi perdirbtais maisto produktais, gali atsirasti jodo druskų trūkumas

Optimaliai skydliaukės funkcijai turi būti pakankamas kiekis jodo. Jūros dumblių ar dumblių jodo kiekis yra gana įvairus ir priklauso nuo rūšies, vietos, sezono, augalo dalies, derliaus nuėmimo metodo ir laikymo sąlygų. Valgomieji jūros dumbliai ar dumbliai, kelp – rudadumbliai (visų pirma Laminaria) – turi natūraliai esančio jodo didžiausius kiekius.

Kelp yra jūros dumblių rūšis turinti daug vitaminų, maistingųjų medžiagų, mineralų, kurie veikia taip pat gerai, kaip kasdieniai vitaminai. Jis ypač veiksmingas kaip moteriškas vitaminas, nes jame daug geležies, kalcio ir kalio, kurie yra linkę pasišalinti iš moters per menstruacijas, nėštumo metu ar maitinant. Kelp yra sūraus skonio ir žmonės jį anksčiau naudojo vietoje druskos. Tai natūralus jodo šaltinis, kuris turi didelį vaistinį, gydymo ir sveikatingumo poveikį.

Jodas gyvybiškai svarbus skydliaukės funkcijai, kuri savo ruožtu yra būtina gerai sveikatai. Jodo trūkumas nėštumo metu ir kūdikystėje gali būti silpnaprotystės (negrįžtamo protinio atsilikimo ir sunkių motorinių sutrikimų) priežastimi.

Kelp tablečių sudedamosios dalys

Rūgštingumą reguliuojanti medžiaga dikalcio fosfatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga kalcio karbonatas, tirštiklis mikrokristalinė celiuliozė, stearino rūgštis, magnio stearatas, silicio dioksidas, magnio stearatas, tirštiklis akacijų sakai, maltodekstrinas, kalio jodidas.

Maistinė vertė

1 tabletėje

RMV %

Jodas iš rusvųjų jūrų dumblių miltelių

225 µg

150*

* - referencinė maistinė vertė

Kelp tablečių vartojimas 

Suaugusiems po 1 tabletę 1 kartą per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti 15-25 oC temperatūroje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje

Kelp tablečių gamintojas

Swanson Health Products Inc., JAV.

Kelp Swanson tabletės, N250 vartojimas

Suaugusiems po 1 tabletę 1 kartą per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau