-20%
Droge Mond purškalas nuo burnos džiūvimo 20 ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Burnos ir gerklės gleivinei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Droge Mond purškalas nuo burnos džiūvimo 20 ml

Kategorija:
Prekės kodas
16947
Gamintojas
Peter Krizman AG
Kaina 6,05 € 7,56 * € Sutaupote
1,51 € (20%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Medicinos prietaisas

 Purškalas nuo burnos džiūvimo (kserostomijos)

  • Sausos burnos sindromui gydyti
  • Lengvina simptomus, kai yra su burnos džiūvimu susijusių nusiskundimų
  • Apsaugo burnos audinius nuo nestipraus dirginimo ir deginimo pojūčio
  • Suteikia burnos gaivumo pojūtį ir mažina blogą burnos kvapą ar skonį
  • Mažina burnos sausumo pojūtį ir palengvina kalbėjimą bei rijimą

 Naudojimas. Nuo burnos džiūvimo (kserostomijos arba sausos burnos sindromo). Palengvina skausmingo rijimo simptomus ir palengvina kalbėjimą.

 Bendrieji patarimai. Prieš Droge Mond® vartojimą atidžiai perskaitykite naudojimo instrukcijas, net jei šį medicinos prietaisą naudojote anksčiau. Informacija gali būti atnaujinta remiantis naujausiais tyrimais ir duomenimis nuo to laiko, kai Jūs pradėjote naudoti savo paskutinę pakuotę. Šį medicinos prietaisą galima nusipirkti be recepto. Vis dėlto Droge Mond® reikia naudoti atsargiai, kad rezultatai būtų kiek įmanoma geresni. Neišmeskite šių instrukcijų, nes jas gali reikėti perskaityti vėliau.

 Naudojimas. Droge Mond®  yra specifiškai sukurtas burnos džiūvimui (kserostomijai) šalinti. Burnos džiūvimą sukelia seilių trūkumas burnoje. Kai pradeda trūkti seilių, gali atsirasti nusiskundimų, kadangi seilės yra labai svarbios burnai. Kai yra kserostomija, dažnai atsiranda su kalbėjimu, rijimu, skonio pojūčiu ir dantų protezų nešiojimu susijusių nusiskundimų. Liežuvis ir burnos gleivinė tampa sudirginti, gali atsirasti deginimo pojūtis. Be to, didėja dantų ertmių ir dantenų ligų atsiradimo rizika.

 Burnos džiūvimo atsiradimo priežastys

Senstant burnos džiūvimas pasireiškia vis dažniau. Paprastai tai būna susiję su vaistų vartojimu (tai yra kita svarbi burnos džiūvimo atsiradimo priežastis). Tokį poveikį gali sukelti daugiau kaip 400 vaistų, įskaitant beta adrenoreceptorių blokatorius, vaistus nuo širdies ir kraujagyslių ligų bei didelio kraujospūdžio ligos, migdomuosius, vaistus nuo nerimo, antidepresantus ir vaistus nuo psichozių. Be to, su sausa burna susijusių nusiskundimų gali sukelti ir Sjogreno sindromas. Burnos džiūvimą gali sukelti ir netinkama dieta (maistas ir gėrimai), gausus alkoholio vartojimas, rūkymas, marihuana ir kava.

Xeromed® užtikrina, kad burna ilgiau išliktų drėgna, veikia iš karto, tinka cukriniu diabetu sergantiems bei senyviems žmonėms. Be to, naudojant Droge Mond®  nebūna nemalonaus burnos kvapo.

 Naudojimo metodas. Droge Mond® ® yra specifiškai skirtas purkšti burną. Reikiamą kiekį reikia įsipurkši 3-4 kartus per dieną. Jei reikia, purškalą galima naudoti dažniau.

 Naudojimo trukmė. Vienas gydymo Droge Mond®  laikotarpis negali trukti ilgiau kaip 30 dienų. Gydymą galima atnaujinti po 4 dienų.

 Poveikio mechanizmas. Droge Mond®  yra švelnus purškalas, kuris išlaiko burnos drėgnumą ir, kai trūksta seilių, ant gleivinės sudaro apsauginį sluoksnį. Be to, stimuliuojamas seilių išsiskyrimas. Naudojant Droge Mond® sumažėja nemalonus burnos kvapas ir skonis. Nuolatinis burnos drėkinimas naudojant Droge Mond®  sumažina ėduonies ir kitų su dantimis susijusių sutrikimų riziką.

 Šalutinis poveikis. Su Droge Mond® naudojimu susijusio šalutinio poveikio nepastebėta.

 Padidėjęs jautrumas. Iki šiol padidėjusio jautrumo reakcijų nebuvo pastebėta. Vis dėlto gali atsirasti padidėjusio jautrumo reakcijų į bet kurią sudedamąją medžiagą. Tokiu atveju Droge Mond®  naudojimą reikia nutraukti.

 Droge Mond® yra specifiškai sukurtas burnos džiūvimui šalinti. Burnos džiūvimą sukelia seilių trūkumas burnoje. Tai dažnai sukelia nemalonių pojūčių. Kartais gali pasunkėti rijimas, valgymas ar kalbėjimas.

 Droge Mond® yra švelnus purškalas, kuris išlaiko burnos drėgnumą ir, kai trūksta seilių, ant gleivinės sudaro apsauginį sluoksnį. Be to, stimuliuojamas seilių išsiskyrimas. Naudojant Droge Mond®  sumažėja nemalonus burnos kvapas ir skonis. Nuolatinis burnos drėkinimas naudojant Droge Mond®  sumažina ėduonies ir kitų su dantimis susijusių sutrikimų riziką.

 Sudėtis. Išgrynintas vanduo, glicerolis, dekspantenolis, ksilitolis, kalio sorbatas, kvapiklis, Stevia RF, Cithan 40®, mentolio tirpalas.

 Purškalas nuo burnos džiūvimo (kserostomijos)

 Panaikina vaistų vartojimo sukeltą burnos džiūvimą ir skausmingą rijimą

 Panaikina blogą burnos kvapą (halitozę)

 Tinka diabetikams ir senyviems žmonėms

 NEDELSIAMAS POVEIKIS, SUDĖTYJE NĖRA ALKOHOLIO

 20 ml

Panašios prekės
Burnos ir gerklės gleivinei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau