Braškių citrinų skonio guminukai NORSAN OMEGA-3 FISK JELLY, 45 guminukai

Prekės kodas
26299
Gamintojas
Norsan GmbH
-25%
logo
Braškių citrinų skonio guminukai NORSAN OMEGA-3 FISK JELLY, 45 guminukai | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai žuvų taukai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Braškių citrinų skonio guminukai NORSAN OMEGA-3 FISK JELLY, 45 guminukai

Kategorija:
Prekės kodas
26299
Gamintojas
Norsan GmbH
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-25%
logo
Speciali kaina
13,49 €
Sutaupote:
4,50€ (25%)
Įprasta kaina 17,99 €
Pranešti,
kai kaina nukris

Omega-3 Fisk Jelly, guminukai

45 vnt.

Geram Jūsų vaiko fiziniam ir protiniam vystymuisi

✓ Natūralus smulkių laukinių žuvų, sugautų tvarios žvejybos būdu, aliejus

✓ 250 mg Omega-3 vienoje želatininėje pastilėje
✓ Be cukraus!
✓ Puikaus vaisių - braškių ir citrinų - skonio
✓ Lengva vartoti – kramtykite!
✓ Išvalytos nuo teršalų, PCB ir sunkiųjų metalų
✓ Su vitaminu D

Dvi jūrinės Omega-3 riebalų rūgštys EPR ir DHR yra svarbios geram vaiko vystymuisi. “Omega-3 KIDS Jelly” yra natūralus laukinių žuvų, turinčių daug EPR ir DHR, aliejus, gaunamas iš tvarios žvejybos.

Žuvų taukai gaminami Norvegijoje. Tai tie patys taukai, kuriuos mes naudojame savo patikrintam “Omega-3 Total” produktui. Šiems žuvų taukams naudojame smulkias laukines žuvis, tokias kaip sardines, skumbres ir ančiuvius. Žvejyba vykdoma pagal griežtus Norvegijos standartus (sertifikuotas “Friend of the Sea”). Natūraliuose žuvų taukuose yra daugiau kaip 50 riebalų rūgščių, tokių pat kaip žuvyse. Taigi, kai vartojate NORSAN žuvų taukus, gaunate visų riebalų rūgščių, kaip ir vartojant pačią žuvį. Mes labai daug dėmesio skiriame mūsų žuvų taukų šviežumui: nuo pagavimo iki žuvies perdirbimo paprastai praeina tik 2–4 valandos. Kruopštus perdirbimas ir valymas be deguonies, garantuoja aukštą mūsų žuvų taukų kokybę ir šviežumą.

Jūrinės riebalų rūgštys EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis) yra svarbios geram protiniam ir fiziniam vaiko vystymuisi. Vaikams reikalingos šios dvi Omega-3 riebalų rūgštys, ypač gerai smegenų veiklai ir akių vystymuisi. Be to, įrodyta, kad hiperaktyvumą ir koncentracijos problemas galima kompensuoti skiriant Omega-3 riebiųjų rūgščių.

„Omega-3 Jelly“ skonį ištestavome duodami jas vaikams ir jie jas pamilo. Visi jie sakė, kad jos yra skanios ir paprašė dar:) Esame labai laimingi dėl tokio įvertinimo, nes mums svarbu, kad vaikai galėtų suvartoti pakankamą kiekį Omega-3 jūrinių riebalų rūgščių.

Vartojimas: 

Paros dozė priklauso nuo vaiko amžiaus. Rekomenduojama:

  • Nuo 3 iki 6 metų: 2 guminukus per dieną (500 mg Omega-3)
  • Nuo 6 iki 12 metų: 4 guminukus per dieną (1 000 mg Omega-3)

Netinka vaikams iki 3 metų dėl užspringimo pavojaus.

Vaikams iki 3 metų rekomenduojame vartoti kitus mūsų Omega-3 produktus skystu pavidalu: aliejus arba per motinos pieną (mama turi vartoti Omega-3). Visi mūsų Omega-3 aliejai tinka bet kokio amžiaus vaikams, tik būtina pakoreguokite dozę.

Sudedamosios dalys: 

žuvų taukai, saldikliai (ksilitolis ir sorbitolis), vanduo, želatina, kvapikliai (citrina ir braškės), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (natrio citratas), antioksidantai (obuolių rūgštis), dažiklis (paprikos ekstraktas), cholekalciferolis (vitaminas D3).

Laikymo sąlygos: 

„Omega-3 KIDS Jelly” pastilės turi būti laikomos vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičia įvairios ir subalansuotos mitybos ar sveikos gyvensenos. Saugoti nuo mažų vaikų. Per didelis jo vartojimas gali sukelti viduriavimą.

Panašios prekės
Maisto papildai žuvų taukai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau