Citrinų skonio aliejus su vitaminu D NORSAN OMEGA-3 ARKTIS, 200 ml

Prekės kodas
26306
Gamintojas
Norsan GmbH
-15%
logo
Citrinų skonio aliejus su vitaminu D NORSAN OMEGA-3 ARKTIS, 200 ml  | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai žuvų taukai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Citrinų skonio aliejus su vitaminu D NORSAN OMEGA-3 ARKTIS, 200 ml

Kategorija:
Prekės kodas
26306
Gamintojas
Norsan GmbH
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-15%
logo
Speciali kaina
12,74 €
Sutaupote:
2,25€ (15%)
Įprasta kaina 14,99 €
Pranešti,
kai kaina nukris

Omega-3 Arktis, aliejus

200 ml

Jūsų širdžiai, regėjimui ir smegenims

✓ 100% natūralus laukinių menkių, sugautų tvarios žvejybos būdu Arkties vandenyne, kepenų aliejus,

✓ 2000 mg Omega-3 paros dozė (10 ml/1 valgomasis šaukštas)

✓ Išvalytas nuo teršalų, PCB ir sunkiųjų metalų
✓ Vitaminas D3 (20 µg)
✓ Malonaus skonio

✓ 100% natūralūs taukai – nekoncentruoti

Šalti, turtingi maistinių medžiagų Arkties vandenyno vandenys, kuriuose auga ir gyvena menkės, suteikia joms išskirtines savybes. Natūralus “Omega-3 Arktis” menkių kepenų aliejus gaunamas iš laukinių menkių. Žvejybos zona yra prie Norvegijos krantų. Žuvis apdorojama per 2 valandas nuo jos pagavimo, kad būtų užtikrintas maksimalus sugautų žuvų šviežumas.

NORSAN natūralus menkių kepenų aliejus iš Arkties vandenyno yra sudarytas iš daugiau nei 50 riebalų rūgščių komplekso. Ši natūrali žuvų riebalų rūgščių struktūra yra išsaugoma ekstrahuojant ir gryninant “Omega-3 Arktis” aliejų. Natūralaus, nekoncentruoto Omega-3 aliejaus vartojimas turi tokį patį teigiamą poveikį kaip ir žuvies vartojimas. Skirtumas tarp natūralaus menkių kepenų aliejaus ir koncentruoto menkių kepenų aliejaus yra tas, kad koncentruotame aliejuje natūrali riebalų rūgščių struktūra yra keičiama įvairiais cheminiais procesais, kuriais siekiama dirbtinai padidinti riebalų rūgščių koncentraciją.

Žvejyba vykdoma pagal griežtas Norvegijos rekomendacijas ir yra sertifikuota „Friend of the Sea“ ir „IFOS“. Menkių kepenų aliejus išgryninamas ir išvalomas nuo teršalų ir PCB, o gamybos procesas kontroliuojamas pagal griežtas Norvegijos taisykles.

Paros dozėje (10 ml/valgomąjame šaukšte) net 2000 mg Omega-3 riebalų rūgščių, iš kurių net 700 mg EPR (eikozapentaeno rūgšties) ir 1060 mg DHR (dokozaheksaeno rūgšties).

Dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda palaikyti normalią smegenų funkciją, padeda išsaugoti normalų regėjimą.

Eikozapentaeno rūgštis ir dokozaheksaeno rūgštis (EPR/DHR) padeda palaikyti normalią širdies veiklą.

Vartojimas

Rekomenduojama paros dozė yra 10 ml (2000 mg Omega-3), tai atitinka valgomąjį šaukštą. Rekomenduojama vartoti valgio metu arba iš karto po jo. Dėl malonaus skonio ir skystos formos „Omega-3 Arktis“ gali būti geriamas grynas arba sumaišomas su gėrimu, padažu ar maistu.

Sudedamosios dalys: 

Natūralus menkių kepenų aliejus (iš Šiaurės Atlanto vandenyno), tokoferoliai (vitaminas E), vitaminas D, natūralus citrinų aliejus.

Laikymo sąlygos: 

Neatidarytas produktas turėtų būti laikomas vėsioje ir sausoje vietoje, apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių. Žemesnėje nei 4 °C temperatūroje gali susidaryti nuosėdos. Šios nuosėdos kambario temperatūroje ištirpsta po kelių minučių. Prieš vartojimą buteliuką rekomenduojama trumpai pakratyti. Saugoti nuo mažų vaikų. Atidarius buteliuką reikia laikyti šaldytuve ir suvartoti per 45 dienas. Maisto papildai nepakeičia visavertės ir subalansuotos mitybos bei sveikos gyvensenos.

Panašios prekės
Maisto papildai žuvų taukai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau