vagisan drekinamasis kremas 50 g

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Intymios higienos kosmetika

Vagisan drėkinamasis kremas, 50 g

Kategorija:
Prekės kodas
0717
Gamintojas
Dr.August Wolff
24Pirkdami prekę dovanų gausite +24 lojalumo taškai

Vagisan drėkinamasis kremas, 50 g

  • Vagisan FeuchtCreme – švelnus baltos spalvos kremas, specialiai sukurtas naudoti nuo makšties sausumo.
  • Vagisan FeuchtCreme yra be hormonų (estrogenų), todėl gali būti naudojamas kartu su pakaitine hormonų terapija arba pakaitomis su makšties kremais ar makšties žvakutėmis, kurių sudėtyje yra hormonų (estrogenų). Dėl kremo sudėtį papildančios pieno rūgšties kremo pH vertė yra 4,5. Vagisan FeuchtCreme palaiko natūralią makšties pH vertę.
  • Reguliariai naudojant Vagisan FeuchtCreme, galima išvengti odos sudirgimo, makšties ir lytinių organų uždegimų.
  • Jei makštis sausa, Vagisan kremas gali būti naudojamas ir prieš lytinį aktą. Jeigu pageidaujate pastoti, galite be jokių abejonių toliau naudoti Vagisan FeuchtCreme, nes šis kremas nekenkia spermijų (vyro sėklos) judrumui.
  • Naudojamas Vagisan FeuchtCreme nekenkia prezervatyvų arba pesarų iš latekso atsparumui įplyšiams.


Vagisan FeuchtCreme sušvelnina dėl makšties sausumo atsiradusį diskomfortą:

  • kremo sudėtyje yra didelis vandens kiekis, todėl jis sudrėkina makštį ir lytinių organų srities odą;
  • apsauginiai lipidai (riebalai) užtikrina odos glotnumą.

Vagisan drėkinamojo kremo sudėtis

Benzilo alkoholis, cetilo palmitatas, cetilstearilo alkoholis, pieno rūgštis, natrio laktatas, oktilo dodekanolis, polisorbatas 60, sorbitano stearatas, išgrynintas vanduo. Vagisan FeuchtCreme yra be kvapiųjų medžiagų.

Vagisan drėkinamojo kremo indikacijos

Preparatas naudojamas nuo sausumo makštyje ir išorinių lytinių organų srityje (sausumo pojūtis, deginimas, niežulys ir skausmas lytinio akto metu, pavyzdžiui, trūkstant estrogenų menopauzės metu). Vagisan gali būti naudojamas ir siekiant palengvinti lytinį aktą.

Vagisan drėkinamojo kremo naudojimas

Vagisan kremas gali būti naudojamas makštyje ir išorinių lytinių organų srityje

Kaip naudoti Vagisan drėkinamąjį makštoies kremą

Vagisan FeuchtCreme skirtas naudoti makštyje ir ant išorinių lytinių organų odos. Vagisan kremas gali būti naudojamas su aplikatoriumi arba be jo. Jei sausumas pasireiškia makšties prieangyje ar išorinių lytinių organų dalyje, kremas tepamas ir paskirstomas švariu pirštu; tam pakanka išspausti maždaug 0,5 cm kremo. Taip pat nedideliu kremo kiekiu galima patepti ir odą ties makšties anga, kad būtų lengviau įvesti aplikatorių.
Naudojant pridedamą aplikatorių, Vagisan FeuchtCreme gali būti įvedamas į makštį. Tam reikia užpildyti aplikatorių iki pusės (apie 2,5 g kremo, taip pat žr. Pastabas dėl naudojimo). Rekomenduojama naudoti kasdien – pageidautina vakarais, prieš einant miegoti. Pagerėjus savijautai, preparatą galima naudoti rečiau, pagal poreikį. Kremą galima naudoti ir prieš lytinį aktą arba mėnesinių metu. Vagisan FeuchtCreme yra gerai toleruojamas, todėl gali būti naudojamas ir ilgesnį laiką, taip pat nėštumo metu (be aplikatoriaus, žr. Pastabas dėl naudojimo nėštumo metu) ir maitinimo krūtimi laikotarpiu.

Pastabos dėl Vagisan naudojimo
• Atsukite aplikatoriaus stūmoklį taip, kad jis galėtų laisvai judėti aplikatoriaus vamzdelyje.
• Tūbelę laikykite, kad anga būtų nukreipta žemyn, aplikatorių uždėkite ant tūbelės angos.
• Lengvai tolygiai spausdama tūbelę, iki pusės pripildykite aplikatoriaus vamzdelį kremo (apie 2,5 g kremo).
• Nuimkite aplikatorių nuo tūbelės.
• Gulėdama (ant nugaros) arba stovėdama (kaip įvesdama tamponą) atsargiai aplikatorių įveskite į makštį, kiek įmanoma giliau, tada suspausdama stūmoklį ištuštinkite aplikatorių, kad kremas patektų į makštį (žiūrėti paveikslėlį).
• Panaudotą aplikatorių išvalykite: apvalų aplikatoriaus stūmoklio galiuką stipriai spustelėkite į tvirtą pagrindą. Taip stūmoklis atsiskirs nuo aplikatoriaus vamzdelio. Tada šiltu vandeniu išplaukite atskirai stūmoklį ir aplikatoriaus vamzdelį.

Pastabos dėl Vagisan naudojimo nėštumo metu

Saugumo sumetimais nėštumo metu įstumdama kremą į makštį nenaudokite aplikatoriaus. Išspauskite maždaug 2 cm kremo ir įstumkite jį į makštį pirštu.

Galimas šalutinis Vagisan kremo poveikis

Retsykiais laikinai gali atsirasti nedidelis vietinis sudirgimas (niežulys, deginimas), kartais – nedidelis kiekis išskyrų. Labai retai gali būti sukelta alerginė padidėjusio jautrumo reakcija (pavyzdžiui, paraudimas, deginimas). Jei šalutinis poveikis neišnyksta ir savijauta negerėja, liaukitės naudoti „Vagisan FeuchtCreme“ ir apsilankykite pas gydytoją. Jei pastebėjote nemalonų poveikį, neaprašytą šiame pakuotės lapelyje, informuokite apie tai savo gydytoją arba vaistininką.

Vagisan mašties kremo naudojimo apribojimai

Vagisan FeuchtCreme negalima naudoti, jei yra padidėjęs jautrumas kuriai nors vaisto sudedamajai daliai arba gali pasireikšti alergija. Kremo negalima naudoti iškart po gimdymo. Taip pat Vagisan FeuchtCreme draudžiama naudoti, jei yra makšties infekcija (pavyzdžiui, makšties mikozė); tokiu atveju būtina pasitarti su gydytoju. Jei tūbelė ar aplikatorius pažeisti arba jei išorinės kremo savybės pakitusios, preparato nenaudokite ir praneškite apie tai gamintojui.

Vagisan kremo laikymo sąlygos ir tinkamumo laikas

Vagisan FeuchtCreme laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tūbelė turi būti laikoma užsukta, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės etiketės ar tūbelės užraito, Vagisan FeuchtCreme naudoti draudžiama. Tinkamumo laikas atidarius tūbelę – šeši mėnesiai.

Ką reikėtų žinoti apie makšties sausumo keliamas problemas

Makšties sausumo simptomai gali smarkiai pabloginti moterų gyvenimo kokybę. Sausumo jausmą dažnai lydi kiti nusiskundimai, tokie kaip niežulys, deginimas ir skausmas makštyje, makšties prieangyje ir išorinių lytinių organų srityje. Dažnais atvejais dėl šių problemų ir lytinis aktas tampa skausmingas. Ypač dažnai makšties sausumu skundžiasi moterys menopauzės metu (kartais ji prasideda jau nuo keturiasdešimties metų), taip pat ir jai praėjus. Tokiais atvejais sausumas lytinių organų srityje atsiranda dėl sumažėjusios sekso hormonų gamybos (tarp jų ir estrogeno). Makštyje gaminama mažiau makšties skysčio, oda plonėja ir darosi lengviau pažeidžiama. Tai visiškai normalūs procesai, tačiau jie gali sukelti nemalonių problemų. Taip pat ir po gimdos arba kiaušidžių operacijų, nėštumo ir maitinimo krūtimi laikotarpiu, vartojant kontraceptines piliules gali atsirasti hormonų trūkumas, hormonų svyravimai arba pokyčiai, dėl kurių kyla su makšties sausumu susijusios problemos. Kiti su vidinių ir išorinių lytinių organų sausumu susiję veiksniai: kai kurie medžiagų apykaitos sutrikimai (pavyzdžiui, diabetas), medikamentai, auglio švitinimas, stresas.

Pakuotės dydžiai

50 g kremo tūbelė, įpakuota į dėžutę; skirta naudoti makštyje ir ant išorinių lytinių organų odos. Papildomai pakuotėje yra aplikatorius (CE sertifikuotas), skirtas įvesti kremui į makštį.  Medicininės paskirties produktas CE 0297. Informacinis lapelis patvirtintas 2009 m. kovą.

Vagisan gamintojas

Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel
Sudbrackstraße 56, 33611 Bylefeldas
Tel. + 49 (0) 521 88 08 05
Telefaks. + 49 (0) 521 88 08 334
El. paštas: info@wolff-arzneimittel.de

Vagisan platintojas

UAB Sirowa Vilnius,
Eišiškių pl. 8A,
LT-02184 Vilnius

Vagisan drėkinamasis kremas, 50 g vartojimas

Vagisan FeuchtCreme skirtas naudoti makštyje ir ant išorinių lytinių organų odos. Vagisan kremas gali būti naudojamas su aplikatoriumi arba be jo. Jei sausumas pasireiškia makšties prieangyje ar išorinių lytinių organų dalyje, kremas tepamas ir paskirstomas švariu pirštu; tam pakanka išspausti maždaug 0,5 cm kremo. Taip pat nedideliu kremo kiekiu galima patepti ir odą ties makšties anga, kad būtų lengviau įvesti aplikatorių. Naudojant pridedamą aplikatorių, Vagisan FeuchtCreme gali būti įvedamas į makštį. Tam reikia užpildyti aplikatorių iki pusės (apie 2,5 g kremo, taip pat žr. Pastabas dėl naudojimo). Rekomenduojama naudoti kasdien – pageidautina vakarais, prieš einant miegoti. Pagerėjus savijautai, preparatą galima naudoti rečiau, pagal poreikį. Kremą galima naudoti ir prieš lytinį aktą arba mėnesinių metu. Vagisan FeuchtCreme yra gerai toleruojamas, todėl gali būti naudojamas ir ilgesnį laiką, taip pat nėštumo metu (be aplikatoriaus, žr. Pastabas dėl naudojimo nėštumo metu) ir maitinimo krūtimi laikotarpiu.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

 Užsakyk už 40 eurų ir gauk 5 vienetus respiratorių KN95 (FFP2) dovanų!

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.