Multi-Gyn makšties plovimo prietaisas N1 + tabletės, N10

Prekės kodas
97445
Gamintojas
BioClin B.V.
Intymios higienos priemonė moterims Multi-Gyn makšties plovimo prietaisas N1 + tabletės, N10 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Intymi higiena ir kosmetika

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Intymios higienos priemonė moterims

Multi-Gyn makšties plovimo prietaisas N1 + tabletės, N10

Kategorija:
Prekės kodas
97445
Gamintojas
BioClin B.V.
Įprasta kaina 15,00 €
Pranešti,
kai kaina nukris
0,75 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 25, kurių vertė 0,75 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 25, kurių vertė 0,75 € Sužinoti daugiau Sužinoti daugiau

„Multi-Gyn” makšties plovimo įtaisas optimaliai makšties higienai palaikyti:

  • Tai ergonomiškas plovimo įtaisas, kurį galima naudoti įvairiose padėtyse.
  • Plauna švariai, veiksmingai ir švelniai.
  • Speciali įtaiso membrana neleidžia plovimo skysčiui įsisiurbti atgal, apsaugo nuo per stiprios išspaudžiamos srovės ir sukuria idealaus praplovimo efektą.

Paskirtis:

„Multi-Gyn“ makšties plovimo įtaisas ir tabletės idealiai tinka bendrai makšties higienai palaikyti arba intensyviai makšties higienai, kai vargina gausios, nemalonaus kvapo išskyros, perštėjimas, sudirginimas ir deginimo pojūtis.

Naudojimo nurodymai

Kai kurioms moterims makšties negalavimai pasireiškia dažniau, nei kitoms, priklausomai nuo jų gyvenimo būdo, lytinio aktyvumo ar menstruacijų. Priklausomai nuo asmeninės higienos poreikio, „Multi-Gyn“ makšties plovimo įtaisą galima naudoti dažniau; vis dėlto nepatariama naudoti „Multi-Gyn“ makšties plovimo įtaiso dažniau kaip kartą per savaitę, nebent gydytojas pataria kitaip. Jei makšties negalavimai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

„Multi-Gyn“ makšties plovimo įtaisą galima naudoti įvairiose pageidaujamose padėtyse. Raskite Jums patogiausią „Multi-Gyn“ makšties plovimo įtaiso naudojimo būdą. Svarbu, kad plovimo skystis galėtų lengvai ištekėti, pavyzdžiui, naudokite jį duše arba virš unitazo. Iliustruotus „Multi-Gyn“ makšties plovimo įtaiso naudojimo nurodymus rasite žemiau.

„Multi-Gyn“ makšties plovimo įtaiso naudojimas nėštumo laikotarpiu

Jei norite pastoti, patariama nenaudoti „Multi-Gyn“ makšties plovimo įtaiso bent 3 dienas po lytinio akto. „Multi-Gyn“ makšties plovimo įtaisas nėra kontracepcijos priemonė. Su „Multi-Gyn“ makšties plovimo įtaiso ar „Multi-Gyn“ tablečių naudojimu nėštumo ar žindymo laikotarpiu susijusių kontraindikacijų nėra žinoma. Vis dėlto, jeigu esate nėščia, visada patariame kreiptis į savo gydytoją.

 Prašome atkreipti dėmesį!

„Multi-Gyn“ makšties plovimo įtaiso nedėkite į verdantį vandenį ir neplaukite jo verdančiu vandeniu, nes įtaisas nepataisomai deformuosis.

Tabletės plovimo skysčiui

Naudojant „Multi-Gyn“ tabletes, pagaminamas natūralus ir švelniai plaunantis skystis, skirtas optimaliai intymiai higienai palaikyti

  • Vienos tabletės pakanka vienam buteliukui plovimo skysčio.
  • Sudėtyje yra natūralių medžiagų, nėra kvapiųjų medžiagų.
  • Kartu su „Multi-Gyn“ plovimo įtaisu naudojamos tabletės padeda palaikyti optimalią intymią higieną.

Švelniam plovimui skirtos tabletės su natūraliomis medžiagomis

Drugname vandenyje ištirpinus „Multi-Gyn“ tabletes, sukuriamas švelniai plaunantis skystis, tinkamas naudoti kartu su „Multi-Gyn“ plovimo įtaisu. Koncentruotų putojančių tablečių sudėtyje yra natūralių medžiagų.  

Sudėtis: Lactose, Citric Acid, Sodium Bicarbonate, Lactic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Polysaccharides, Ascorbic Acid.

Pagrindinė aktyvioji 2QR komplekso miltelių sudedamoji dalis:

Patentuoti biologiškai aktyvūs polisacharidai, išgryninti iš tikrojo alavijo (Aloe Barbadensis) lapų ekstrakto.

Tabletės yra nelygaus paviršiaus ir jų spalvos gali šiek tiek skirtis. Šie nedideli skirtumai yra susiję su pagrindinės aktyviosios sudedamosios dalies – 2QR komplekso – natūraliomis savybėmis. Jie neturi įtakos produkto veiksmingumui ar saugumui.

Laikymo sąlygos

Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. „Multi-Gyn“ tabletes patariama laikyti originalioje tūbelėje, sausoje vietoje, 10 °C – 25 °C (kambario) temperatūroje.

Gamintojas: BioClin BV, Delftechpark 55, 2628 XJ Delft, Nyderlandai.

Atstovas: UAB „Trimb”.

Multi-Gyn makšties plovimo prietaisas N1 + tabletės, N10 vartojimas

Multi-Gyn makšties plovimo įtaisą galima naudoti įvairiose padėtyse: sėdint tualete, gulint vonioje ar stovint duše. Labai svarbu, kad plovimo skystis galėtų laisvai ištekėti atgal. 1. Pripilkite į buteliuką drungno vandens iki gruoblėtos dalies viršaus. 2. Sutrupinkite Multi-Gyn tabletę ir supilkite miltelius į buteliuką. 3. Prie buteliuko prisukite aplikatorių ir palaukite, kol tabletė ištirps bei nustos putoti. 4. Atsargiai įveskite aplikatorių į makštį, pasirinkusios sau patogiausią padėtį. 5. Įsitikinkite, ar plovimo skystis gali laisvai ištekėti. 6. Švelniai suspauskite buteliuką (1 kartą), kad iš jo ištekantis plovimo skystis švelniai ir pilnai išplautų makštį. 7. Buteliuko nereikia pilnai ištuštinti. 8. Išplaukite buteliuką bei aplikatorių šiltu vandeniu.

Panašios prekės
Intymi higiena ir kosmetika

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau