multi gyn mak ties plovimo prietaisas n1 tab n10

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Intymios higienos priemonė moterims

Multi-Gyn makšties plovimo prietaisas N1 + tabletės, N10

Kategorija:
Prekės kodas
97445
Gamintojas
BioClin B.V.
21Pirkdami prekę dovanų gausite +21 lojalumo taškas

Multi-Gyn makšties plovimo prietaisas N1 + tabletės, priemonė nuo makšties infkecijų, N10

Intymi higiena yra labai svarbi, ypač esant aktyviam lytiniam gyvenimui, menstruacijų metu, makšties negalavimų ir (ar) infekcijų atvejais. Naudojant Multi-Gyn makšties plovimo įtaisą su skysčiu, pagamintu iš Multi-Gyn tablečių, pašalinami ląstelių likučiai ir išskyros, susikaupusios makšties kišenėse aplink gimdos kaklelį, taip pat nuplaunamas ir gimdos kaklelis. Esant makšties infekcijai, su ląstelių likučiais išplaunami ir patogeniniai mikroorganizmai. Multi-Gyn makšties plovimo įtaisas, registruotas kaip Medicinos prietaisas, I klasė, kad apsaugoti makštį nuo infekcijų, tokių kaip bakterinė ir grybelinė infekcijos, ir kaip palaikomojo gydymo dalis.

Multi-Gyn makšties plovimo įtaisas:

 • Tai ergonomiškas, moters organizmui pritaikytas įtaisas, kurį galima naudoti bet kokioje patogioje padėtyje.
 • Idealus intensyviai makšties higienai, norint išvengti makšties infekcijų ir negalavimų.
 • Užtikrina optimalų plovimo srove efektą, nes skystis iš aplikatoriaus teka tiesiai ir į šonus.
 • Speciali įtaiso membrana neleidžia plovimo skysčiui įsisiurbti atgal bei apsaugo nuo per stiprios išspaudžiamos srovės.
 • Švelnus aplikatorius ir suspaudžiamo buteliuko lankstus kaklelis užtikrina optimalų komfortą.
 • Rekomenduojama naudoti skystį, pagamintą iš Multi-Gyn tablečių, tačiau tinkami ir kiti plovimo skysčiai.

Multi-Gyn makšties plovimo įtaiso konstrukcija

Multi-Gyn makšties plovimo įtaisas Europos Sąjungoje registruotas, kaip ergonomiškos konstrukcijos produktas. Dėka unikalios konstrukcijos ir funkcionalumo, jis ES registruotas kaip Medicinos prietaisas, I klasė (Medical device class 1). Multi-Gyn makšties plovimo įtaisą sudaro praktiškas suspaudžiamas buteliukas, turintis lankstų kaklelį. Prie buteliuko pritaisytas elastingas, minkštas ir apskritos formos aplikatorius su įmontuota silikonine membrana. Buteliuką galima lengvai suspausti viena ranka. Dėl specialios silikoninės membranos, įtaisas tik purškia plovimo skystį į makštį, bet neįsiurbia jo atgal į buteliuką. Produktas yra saugus, nes membrana apsaugo makštį nuo per stiprios išspaudžiamos srovės.

Multi-Gyn makšties plovimo įtaiso paskirtis

 • Bendrai makšties higienai palaikyti.
 • Intensyviai makšties higienai, kai vargina gausios, nemalonaus kvapo ar neįprastos spalvos išskyros, perštėjimas, sudirginimas ir deginimo pojūtis.
 • Apsaugo nuo makšties infekcijų ir padeda gydant mielinį grybelį bei bakterinės kilmės infekcijas.

Multi-Gyn makšties plovimo įtaiso naudojimo dažnumas

 • Plovimo dažnumas priklauso nuo individualios makšties būklės (kai kurios moterys yra imlesnės infekcijoms), gyvenimo būdo, lytinio aktyvumo (be apsauginių priemonių), menstruacijų pobūdžio ir pan.
  Tinkamai higienai paprastai užtenka 1 kartą per savaitę atlikti makšties plovimą, naudojant Multi-Gyn makšties plovimo įtaisą.
 • Kai reikalinga papildoma makšties higiena, pvz., po menstruacijų arba norint išvengti makšties negalavimų, rekomenduojama 3 plovimai per savaitę (1 kartą per dieną, kas antrą dieną).
  Norint sumažinti makšties negalavimus ar esant makšties infekcijai, kaip palaikomojo gydymo dalis, rekomenduojama plovimus atlikti 2 kartus per dieną, 5 dienas.
 • Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Nėštumo laikotarpis

Kiek žinoma, Multi-Gyn makšties plovimo įtaisas gali būti saugiai naudojamas normalaus nėštumo metu. Šis unikalios konstrukcijos įtaisas apsaugo makštį nuo per stiprios išspaudžiamos srovės, todėl jis yra saugus. Jei pageidaujate pastoti, patartina nesinaudoti Multi-Gyn makšties plovimo įtaisu, bent vieną dieną po lytinio akto. Multi-Gyn makšties plovimo įtaisas negali būti naudojamas kaip kontracepcijos priemonė.

Prašome atkreipti dėmesį! Multi-Gyn makšties plovimo įtaisą draudžiama virinti ar įdėti į verdantį vandenį, nes tai nepataisomai jį deformuotų. Jei norite įtaisą dezinfekuoti, išplaukite jį atskiestu chloro tirpalu. Buteliuko gruoblėtą dalį valykite su šepetėliu.

Multi-Gyn įtaiso naudojimas

Multi-Gyn makšties plovimo įtaisą galima naudoti įvairiose padėtyse: sėdint tualete, gulint vonioje ar stovint duše. Labai svarbu, kad plovimo skystis galėtų laisvai ištekėti atgal.
1. Pripilkite į buteliuką drungno vandens iki gruoblėtos dalies viršaus.
2. Sutrupinkite Multi-Gyn tabletę ir supilkite miltelius į buteliuką.
3. Prie buteliuko prisukite aplikatorių ir palaukite, kol tabletė ištirps bei nustos putoti.
4. Atsargiai įveskite aplikatorių į makštį, pasirinkusios sau patogiausią padėtį.
5. Įsitikinkite, ar plovimo skystis gali laisvai ištekėti.
6. Švelniai suspauskite buteliuką (1 kartą), kad iš jo ištekantis plovimo skystis švelniai ir pilnai išplautų makštį.
7. Buteliuko nereikia pilnai ištuštinti.
8. Išplaukite buteliuką bei aplikatorių šiltu vandeniu.

Multi-Gyn makšties plovimo įtaiso gamintojas

BioClin BV, Delftechpark 55,
2628 XJ Delft, Nyderlandai,

Multi-Gyn rinkodaros teisės turėtojo atstovas

UAB Baltic Medical Exchange,
info@bme.lt

Multi-Gyn makšties plovimo tabletės nuo makšties infkecijų

 • Multi-Gyn tabletės skirtos makšties plovimo skysčiui gaminti.
 • Viena tabletė skirta paruošti vieną Multi-Gyn makšties plovimo skysčio dozę buteliuke.
 • Natūralus produktas, sudėtyje nėra konservantų, kvapiųjų medžiagų.
 • Preparatas skatina gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi. Sumažina nemalonų kvapą ir gausias išskyras iš makšties.
 • Plovimo skystis, pagamintas naudojant Multi-Gyn tabletes, saugus ir be šalutinio poveikio reiškinių.
 • Putojančios Multi-Gyn tabletės, naudojamos kartu su Multi-Gyn makšties plovimo įtaisu, užtikrina optimalią intymią higieną norint apsisaugoti nuo makšties infekcijos ir makšties negalavimų, tokių kaip: perštėjimas, sudirginimas, deginimo pojūtis ir pernelyg gausios išskyros iš makšties ir / ar nemalonus kvapas.

Makšties tabletės Multi-Gyn – natūralus ir saugus produktas

Koncentruotos putojančios tabletės yra natūralus produktas, kurio sudėtyje nėra konservantų. Koncentruotame skystame plovimo skystyje paprastai yra konservantų, kurie sutrikdo makšties gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi ir natūralią makšties terpę. Plovimo skystis, pagamintas naudojant Multi-Gyn tabletes, saugus ir efektyvus makšties plovimui. Multi-Gyn tablečių sudėtyje esančios medžiagos skatina gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi, o alavijų (Aloe Barbadensis) ekstraktas gerina makšties audinių būklę.

Multi-Gyn makšties tablečių sudėtis

Alavijų (Aloe Barbadensis) milteliai, askorbo rūgštis, citrinų rūgštis, laktozė, natrio bikarbonatas, polietilenglikolis (PEG-150).

Makšties tablečių Multi-Gyn naudojimas

Rekomenduojama Multi-Gyn tabletes naudoti kartu su Multi-Gyn makšties plovimo įtaisu (Medicinos prietaisas, I klasė) optimaliai intymiai higienai, norint apsisaugoti nuo makšties infekcijų ir kaip palaikomojo gydymo dalis esant makšties grybelinei ar bakterinei infekcijoms. Tabletės skirtos vidinio naudojimo makšties plovimo skysčiui paruošti. Ištirpinkite vieną Multi-Gyn tabletę plovimo įtaiso buteliuke, pripildytame drungno vandens. Prie buteliuko prisukite aplikatorių, po to įveskite aplikatorių į makštį. Suspaudus buteliuką, iš jo ištekantis skystis švelniai ir pilnai išplauna makštį. Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis

Plovimo skystį, pagamintą naudojant Multi-Gyn makšties tabletes, galima naudoti nėštumo metu ir maitinant kūdikį krūtimi.

Indikacijos

 • Bendrai makšties higienai palaikyti.
 • Intensyviai makšties higienai, kai vargina gausios, nemalonaus kvapo ar neįprastos spalvos išskyros, perštėjimas, sudirginimas ir deginimo pojūtis.
 • Apsaugo nuo makšties infekcijų ir padeda gydant mielinį grybelį bei bakterinės kilmės infekcijas.

Multi-Gyn tablečių privalumai

 • Padeda išvengti nemalonaus kvapo ir normalizuoti gausias išskyras iš makšties.
 • Padeda apsisaugoti nuo makšties negalavimų ir palaikomajam makšties infekcijų (grybelinės ar bakterinės) gydymui.
 • Skatina gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi ir palaiko optimalią makšties mikrofloros pusiausvyrą.

Multi-Gyn tablečių šalutinis poveikis

Plovimo skysčio, pagaminto naudojant Multi-Gyn tabletes, šalutinio poveikio reiškinių iki šiol nėra žinoma. Produkto sudėtyje nėra hormonų, konservantų, kvapiųjų ir toksinių medžiagų.

Multi-Gyn tablečių laikymo sąlygos

Laikyti 0°C50°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Multi-Gyn tablečių gamintojas

BioClin BV, Delftechpark 55, 2628 XJ Delft
Nyderlandai,
www.multi-gyn.com

Multi-Gyn tablečių rinkodaros teisės turėtojo atstovas

UAB Baltic Medical Exchange,
info@bme.lt

Multi-Gyn makšties plovimo prietaisas N1 + tabletės, N10 vartojimas

Multi-Gyn makšties plovimo įtaisą galima naudoti įvairiose padėtyse: sėdint tualete, gulint vonioje ar stovint duše. Labai svarbu, kad plovimo skystis galėtų laisvai ištekėti atgal. 1. Pripilkite į buteliuką drungno vandens iki gruoblėtos dalies viršaus. 2. Sutrupinkite Multi-Gyn tabletę ir supilkite miltelius į buteliuką. 3. Prie buteliuko prisukite aplikatorių ir palaukite, kol tabletė ištirps bei nustos putoti. 4. Atsargiai įveskite aplikatorių į makštį, pasirinkusios sau patogiausią padėtį. 5. Įsitikinkite, ar plovimo skystis gali laisvai ištekėti. 6. Švelniai suspauskite buteliuką (1 kartą), kad iš jo ištekantis plovimo skystis švelniai ir pilnai išplautų makštį. 7. Buteliuko nereikia pilnai ištuštinti. 8. Išplaukite buteliuką bei aplikatorių šiltu vandeniu.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.