-10%
viscoflu sterilus hipertoninis fiziologinis tirpalas inhaliavimui ir lasinimui 5 ml flakonai n10
viscoflu sterilus hipertoninis fiziologinis tirpalas inhaliavimui ir lasinimui 5 ml flakonai n10 2

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Viscoflu Sterilus hipertoninis fiziologinis tirpalas inhaliavimui ir lašinimui 5 ml flakonai, N10

Kategorija:
Prekės kodas
19904
Gamintojas
Wellness Industries S.r.l.
Kaina € 10,83 €  12,03* Sutaupote
€ 1,20 (10%)
Pranešti,
kai kaina nukris

VISCOFLU®   

Sterilus hipertoninis fiziologinis tirpalas inhaliavimui ir lašinimui 5 ml flakonai, N10

NaCl 150mg + N-acetilcisteinas 300mg

Medicinos priemonė

Viename 5 ml flakone yra 300 mg N-acetilcisteino ir 150 mg natrio chlorido. Pagalbinės medžiagos: natrio hidroksidas, natrio edetatas, injekcinis vanduo.

APRAŠYMAS IR INDIKACIJOS

Viscoflu®  yra vienkartinė medicinos priemonė, skirta vartoti gydant kvėpavimo takų ligas, kurioms būdingas gausus tirštas ir klampus sekretas. Tokios ligos yra ūminis bronchitas, lėtinis bronchitas ir jo komplikacijos, plaučių emfizema, cistinė fibrozė, bronchektazinė liga, sinusitas ir sekrecinis otitas.

 KONTRAINDIKACIJOS IR VARTOJIMO APRIBOJIMAI

Padidėjęs jautrumas veikliosioms medžiagoms arba bet kuriai pagalbinei medžiagai. Viscoflu®  negalima vartoti jaunesniems kaip 2 metų vaikams. Viscoflu®  nėštumo ir žindymo laikotarpiu galima vartoti tik neabejotinai būtinu atveju ir tik prižiūrint gydytojui.

 

VEIKIMO MECHANIZMAS

Viscoflu® sudedamosios dalys fiziniu ir mechaniniu būdu skystina tirštas ir klampias gleives:

  • Sterilus buferinis hipertoninis natrio chlorido tirpalas: ant gleivinės patekę hipertoniniai natrio chlorido tirpalai dėl osmoso traukia vandenį iš ląstelių į tarpląstelinę terpę. Todėl epitelį dengiančiose gleivėse santykinai padaugėja vandens, gleivės skystėja ir lengviau pasišalina.
  • N-acetilcisteinas (NAC): acetilinta aminorūgštis cisteinas tiesioginio sąlyčio su gleivėmis metu jas skaido. Šį poveikį sukelia molekulėje esantys sulfhidriliniai radikalai, gebantys depolimerizuoti ir išardyti disulfidines mukoproteinų jungtis, nuo kurių priklauso gleivių klampumas. NAC taip pat pasižymi antioksidaciniu poveikiu, kuris padeda saugoti kvėpavimo takų epitelio tropizmą.

 PAKUOTĖ

Dėklas, kuriame yra 10 flakonų po 5 ml

 VARTOJIMO BŪDAS

Viscoflu® yra sterilus tirpalas, kurį galima:

  • purkšti aerozoliniais inhaliatoriais ir įkvėpti, kad patektų į bronchus;
  • tiesiogiai lašinti į ausis ir nosį plovimui;
  • lašinti į bronchus per nuolatinį kateterį, bronchoskopijos metu ir pan.

PERDOZAVIMAS

Įkvėpus ar į trachėją ir bronchus sulašinus per didelę Viscoflu®  dozę, galima išprovokuoti masyvią ir stiprią skysčio sekreciją, todėl pacientams, kurių kosulio refleksas ar gebėjimas atsikosėti yra prislopinti, gali reikėti atlikti bronchoalveolinį plovimą.

 ŽINOMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Tirpalo druskos koncentracija didelė, todėl Viscoflu® kartais sukelia lokalų dirginimą, dėl kurio gali pasireikšti bronchų spazmas, deginimo pojūtis nosies gleivinėje, nosies bėgimas, pykinimas, vėmimas. Nepaisant to, kosulio reflekso stimuliavimas

priimtinose ribose yra pageidautinas, nes jis skatina atsikosėjimą ir atlaisvina kvėpavimo takus. Viscoflu® šalutinis poveikis paprastai išnyksta savaime, nutraukus vartojimą. Jei poveikis lieka, reikia kreiptis į gydytoją. Šalutinio poveikio rizika sumažėja, jei laikomasi lapelyje pateiktų nurodymų.

 ŽINOMA SĄVEIKA SU KITOMIS MEDICINOS PRIEMONĖMIS AR VAISTAIS

Nitroglicerino pagrindo vaistais gydomi pacientai turi pasitarti su gydytoju prieš vartodami Viscoflu®, nes jo sudėtyje esantis N-acetilcisteinas gali sukelti hipotenziją, smilkininės arterijos išsiplėtimą ir galvos skausmus, todėl tokiu atveju svarbu stebėti

kraujospūdį. Viscoflu® negalima vartoti kartu su vaistais nuo kosulio, nes dėl prislopinto kosulio reflekso bronchuose gali

pradėti kauptis sekretas. Viscoflu® galima vartoti kartu su bronchus plečiančiais, kraujagysles sutraukiančiais ir pan. vaistais, tačiau tokiu atveju jį reikia vartoti kuo trumpiau. Nerekomenduojama maišyti Viscoflu® tirpalo su antibiotikais. Viscoflu® sudėtyje esantis N-acetilcisteinas gali paveikti salicilatų ir ketonų kiekio šlapime tyrimų rezultatus. Jei neseniai vartojote kokius nors vaistus, taip pat ir įsigytus be recepto, rekomenduojama apie tai pasakyti gydytojui arba vaistininkui prieš Viscoflu® vartojimą.

LAIKYMO SĄLYGOS

Viscoflu® flakoną rekomenduojama atidaryti prieš pat vartojimą; atidarytus flakonus reikia laikyti šaldytuve ir suvartoti per ne ilgiau kaip 24 valandas. Su kitais vaistais sumaišytą tirpalą reikia suvartoti kiek įmanoma greičiau, jo negalima laikyti.

Ant pakuotės nurodytas tinkamumo laikas galioja neatidarytai ir tinkamai laikomai pakuotei. Pasibaigus ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui, Viscoflu® vartoti negalima. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

ĮSPĖJIMAS

Atidarius Viscoflu® flakoną pasklinda sieros kvapas, kuris neturi įtakos priemonės vartojimui. Atidarytame flakone arba aerozolio inhaliatoriuje tirpalas kartais gali įgauti rausvą spalvą, bet tai neturi įtakos preparato veiksmingumui ir toleravimui. Jei kiltų bet kokių kitų klausimų dėl Viscoflu® vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Procedūros metu reikia atidžiai stebėti pacientus, sergančius bronchine astma; jei pasireiškia  bronchų spazmas, nedelsiant nutraukti N-acetilcisteino vartojimą ir skirti tinkamą gydymą.

 Gamintojas: Pharma Line S.r.l., Italija

 

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.