vagisan intimate wash lotion intymios higienos prausiklis moterims 200 ml

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Intymios higienos prausiklis

Vagisan Intimate Wash Lotion intymios higienos prausiklis moterims, 200 ml

Kategorija:
Prekės kodas
8175
Gamintojas
Dr.August Wolff
22Pirkdami prekę dovanų gausite +22 lojalumo taškai

Vagisan Intimate Wash Lotion intymios higienos prausiklis moterims, 200 ml

Tinkama lytinių organų higiena tai jų priežiūra bei sveikos šios srities mikrofloros išsaugojimas. Vagisan® Intimate Wash Lotion prausiklis tinka išoriniams lytiniams organams plauti: nedirgina odos, užtikrina natūralią apsauginę jos funkciją. Pasitikėkite švelniu maitinamuoju Vagisan® Intimate Wash Lotion prausikliu.

Oda gyvybiškai svarbus organas
Oda didžiausias žmogaus kūno organas, kurio plotas beveik du kvadratiniai metrai. Oda apsaugo žmogų nuo žalingų aplinkos veiksnių, nuo džiūvimo ir ligų sukėlėjų. Be to, oda svarbus jutimo organas, reguliuojantis kūno temperatūros pusiausvyrą. Labiausiai apsaugo raginis odos sluoksnis su vadinamąja hidrolipidų plėvele (iš riebalų ir vandenį sulaikančių medžiagų).

Natūralus rūgštus odos pH

  • Tikriausiai žinote, kad mūsų odos (tiksliau, hidrolipidų plėvelės) pH yra 5,5. Rūgštus pH saugo nuo bakterijų, taigi raginis odos sluoksnis dar vadinamas apsauginiu odos rūgščių sluoksniu.
  • Odos pH mažėja dėl įvairių hidrolipidų plėvelės sudedamųjų dalių pieno rūgšties, įvairių prakaito aminorūgščių ir riebalų rūgščių, raginio odos sluoksnio ląstelių sudedamųjų dalių.

Svarbu laikytis asmens higienos

  • Oda ir ypač lytinių organų oda yra labai jautri. Ją gali sudirginti šarminis muilas ar dušo želė: agresyvios plaunamosios medžiagos ardo rūgštų odos hidrolipidų sluoksnį ir gali sumažėti natūrali odos apsauga.
  • Todėl jeigu higienos priemonės netinkamos ar naudojamos itin dažnai ir gausiai, gali atsirasti ligas sukeliančių grybelių ir bakterijų, prasidėti niežulys, infekcijos.

Reikalavimai lytiniams organams plauti skirtam prausikliui

  • Lytiniams organams plauti reikalingas prausiklis, geriausiai tinkantis jautriai odai.
  • Tokio kiekvieną dieną lytiniams organams prižiūrėti skirto prausiklio pH turi atitikti odos pH, taigi jis turi nedirginti odos. Be to, skatinti natūralaus apsauginio odos rūgščių sluoksnio regeneraciją ir stabilizuoti odos mikroflorą.

Su Vagisan®Intimate Wash Lotion prausikliu natūrali ir efektyvi priežiūra

  • Yra toks prausiklis, optimaliai pritaikytas lytinių organų srities odai: tai Vagisan® Intimate Wash Lotion, sukurtas konsultuojantis su moterų gydytojais.
  • Natūralios išrūgos, pieno rūgštis ir uždegimus stabdantis ramunėlių ekstraktas švelniai apsaugo nuo bakterijų ir grybelių itin jautrią zoną.
  • Prausiklio pH yra apie 5, taigi jis stiprina natūralų apsauginį odos rūgščių sluoksnį, natūralią odos mikroflorą ir padeda apsisaugoti nuo infekcijų.

Vagisan®Intimate Wash Lotion  losjonas nedirgina odos
Prausiklio Vagisan® Intimate Wash Lotion sudėtyje yra švelnių plaunamųjų medžiagų, saugančių natūralų apsauginį Jūsų odos rūgščių sluoksnį. Be to, kartu su natūraliomis sudedamosiomis prausiklio medžiagomis jautri lytinių organų srities mikroflora gauna ir vertingų maisto medžiagų, pvz., pieno cukraus (laktozės), aminorūgščių bei mineralų. Klinikinių bandymų rezultatai rodo, kad Vagisan® Intimate Wash Lotion prausiklis moterims ypač tinka.

Kaip naudoti Vagisan® intymios higienos prausiklį

Vagisan® Intimate Wash Lotion prausiklį naudokite kaip lytiniams organams prausti skirtą prausiklį jį galite naudoti ir per mėnesines. Vagisan® Intimate Wash Lotion prausiklį galima naudoti kiekvieną dieną taip pat ir tuomet, kai sergama grybelinėmis lytinių organų ligomis ar bakterijų sukeltomis makšties ligomis. Vagisan® Intimate Wash Lotion prausiklis gali būti naudojamas kaip papildoma priemonė, jei gydomasi vaistais.

Higienos patarimai

Kad Jūsų lytiniai organai būtų sveiki, svarbu ne tik kasdien juos prausti Vagisan® Intimate Wash Lotion prausikliu, bet ir laikytis kai kurių kitų higienos taisyklių.
1. Lytinius organus reikia prausti delnu, o ne kempine ar skudurėliu mat pastarieji gali tapti puikia terpe bakterijoms kauptis. Kitas variantas kiekvieną dieną naudoti naują skudurėlį.
2. Reguliariai keisti apatinį trikotažą ir rankšluosčius  taigi svarbu nesuteikti jokių šansų ligų sukėlėjams.
3. Žiūrėti, kad lytiniai organai būtų sausi, užtikrinti, kad oda kvėpuotų. Taigi reikėtų rinktis orui laidų apatinį trikotažą bei higieninius įklotus.
4. Apsilankius tualete valytis reikia „iš priekio į užpakalį". Taip užtikrinsite, kad į makštį nepatektų žarnyno bakterijų.
5. Gynybines organizmo jėgas stiprina sveika mityba ir daug vitaminų.

Vagisan intymios higienos prausiklio gamintojas

Dr. August Wolff

Vagisan Intimate Wash Lotion intymios higienos prausiklis moterims, 200 ml vartojimas

Vagisan® Intimate Wash Lotion prausiklį naudokite kaip lytiniams organams prausti skirtą prausiklį – jį galite naudoti ir per mėnesines. Vagisan® Intimate Wash Lotion prausiklį galima naudoti kiekvieną dieną – taip pat ir tuomet, kai sergama grybelinėmis lytinių organų ligomis ar bakterijų sukeltomis makšties ligomis. Vagisan® Intimate Wash Lotion prausiklis gali būti naudojamas kaip papildoma priemonė, jei gydomasi vaistais.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.