linola duso ir prausimosi gelis sausai odai 300 ml
linola duso ir prausimosi gelis sausai odai 300 ml 2

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Veido priežiūros priemonė, prausimosi gelis

Linola dušo ir prausimosi gelis sausai odai, 300 ml

Kategorija:
Prekės kodas
1482
Gamintojas
Dr.August Wolff

Linola dušo ir prausimosi gelis sausai odai, kūno priežiūros priemonė, 300 ml

Linola dušo ir prausimosi gelis sukurtas ypatingos priežiūros reikalaujančiai sausai arba į neurodermitą linkusiai odai. Tokia oda reaguoja į per intensyvų arba per dažną valymą. Valymo priemonės gali suerzinti odą. Ant odos ima dažniau kauptis odą dirginančios bakterijos. Todėl odos būklė gali pablogėti – sustiprėti niežulys arba atsirasti odos paraudimai, kurie galiausiai gali sukelti net uždegimą. Todėl, kuriant Linola dušo ir prausimosi gelį, buvo atsižvelgta į šiuos aspektus.

  • Subalansuotos skaidrios it stiklas Linola prausimosi želės medžiagos itin švelniai, tausodamos valo kūną, veidą ir rankas.
  • Naujoviška mikroemulsinė sistema aprūpina odą vertingais linolio rūgštimi praturtintais augaliniais aliejais. Taip tausojamas ir stiprinamas odą saugantis barjeras, kuris neleidžia prasiskverbti kenksmingoms medžiagoms ir bakterijoms bei odai išdžiūti. Išsaugoma odos glotnumui būtina odos drėgmės pusiausvyra.
  • Fiziologinis odos pH 5,5 ir tikslingai parinktos sudėtinės medžiagos užtikrina švelnų antibakterinį poveikį. Tokiu būdu sumažinamas odą dirginančių mikrobų skaičius, subalansuojama sveikai odai reikalinga natūrali mikroflora.
  • Dėl puikaus suderinamumo Linola Dusch und Wasch neabejotinai tinka ir jautriai veido odai. Be to, želė negraužia akių.

Odos apsauga dabar svarbiau nei kada nors anksčiau

Sveika oda puikiai apsaugo nuo kenksmingųjų medžiagų ir bakterijų, sukurdama natūralų barjerą. Šį barjerą sudaro plonutė riebalų plėvelė ant odos ir linolio rūgšties gausūs struktūriniai lipidai, esantys tarp keratinocitų ir lanksčiai juos jungiantys. Taip gali susidaryti struktūra, primenanti mūrinę sieną. Ši struktūra nepalieka nė mažiausios galimybės bakterijoms ir kenksmingosioms medžiagoms prasiskverbti į odą. Tačiau jeigu linolio rūgšties turintys struktūriniai lipidai pašalinami, pavyzdžiui, per dažnai prausiantis ar maudantis duše, arba jeigu nesusidaro pakankamas jų kiekis, pavyzdžiui, odai senstant arba kai oda yra linkusi į neurodermitą, keratinocitai atsiskiria ir odą saugantis barjeras suyra.

 

Nepriklausomai nuo to, ar priežastys glūdi viduje, ar išorėje, pasekmės visada yra tos pačios – sausa, pleiskanota ir suskeldėjusi oda, labiau linkusi į uždegimus, niežulį ir egzemas. Todėl norint apsaugoti odą – nepažeisti jos natūralaus apsauginio barjero, palaikyti pakankamą drėgmę ir riebumą – būtina naudoti tausojančias ir kartu atnaujinančias priežiūros priemones. Dėl šios priežasties Linola dušo ir prausimosi gelio sudėtyje yra augalinių aliejų, kuriuose gausu linolio rūgšties. Ši speciali riebalų rūgštis būtina sveikam epidermiui palaikyti. Tačiau kūnas pats negali pasigaminti linolio rūgšties, todėl jos reikia papildyti iš išorės, idant oda liktų sveika.

 

Linola pritaikyta sausos odos poreikiams

Kadangi sausa ar linkusi į neurodermitą gali būti skirtingų kūno vietų oda, jos valymas ir priežiūra (pavyzdžiui, Linola Dusch und Wasch) turi būti suderinta ir su vaistais*, kurie naudojami gydyti (pavyzdžiui, Linola Fett N Ölbad*).

* Linola Fett N Ölbad yra skystas vonios aliejus, priedas prausiantis, maudantis vonioje, duše. Linolavonios aliejus vartojamas papildomai odos ligoms, kurioms būdinga odos sausmė arba pleiskanojimas (pvz., žvynelinei, endogeninei arba atopinei egzemai), gydyti.

Linola dušo ir prausimosi gelio naudojimas

Naudoti Linola dušo gelį išoriškai pagal poreikį.

Linola dušo ir prausimosi gelio gamintojas

Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel

33532 Bylefeld

Linola dušo ir prausimosi gelio platintoja

Sirowa Vilnius,
Švitrigailos g. 11B, Vilnius,
LT-03228

Linola dušo ir prausimosi gelis sausai odai, 300 ml vartojimas

Naudoti Linola dušo gelį išoriškai pagal poreikį.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.