-20%
Dermalex Repair Psoriasis 60g | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Preparatai odos priežiūrai ir regeneracijai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Dermalex Repair Psoriasis 60g

Kategorija:
Prekės kodas
20617
Gamintojas
Omega Pharma Laboratories
Kaina € 9,18 €  11,48* Sutaupote
€ 2,30 (20%)
Pranešti,
kai kaina nukris

DERMALEX PSIORASIS, 60g

Medicinos priemonė.

Gydomasis kremas nuo ŽVYNELINĖS

SUDĖTYJE NĖRA STEROIDŲ/DERVŲ

KLINIŠKAI PATVIRTINTAS VEIKSMINGUMAS.

Kliniškai patvirtintas gydyti lengvo ar vidutinio sunkumo žvynelinės simptomus, tokius kaip pleiskanojimą, paraudimą, niežulį ir sustorėjusią odą. Unikali formuluotė normalizuoja odos ląstelių gamybą, palaikant odos atkuriamąjį mechanizmą, skirtą sustiprinti ir atkurti odos barjerą ir papildo drėgmės lygį. Lengvai įsigeria, neriebus.

Naudojimo instrukcija: Tepkite pažeistą vietą plonu kremo sluoksniu 2-3 kartus per parą, pirmiausiai įsitikinę, kad oda yra švari. Visada pakartotinai užtepkite kremo po maudymosi duše ar vonioje. Naudojimo pradžioje, kaip šalutinis poveikis, gali pasireikšti lengvas gėlimo pojūtis. Tai yra normalu ir laikina. Tinka kasdieniniam naudojimui tol, kol simptomai išlieka. Pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu jeigu:

  • Priemonė bus naudojama kartu su kitais gydymais ar terapijomis
  • Sunkūs, labai ūminės žvynelinės simptomai
  • Yra diskomforto jausmas arba nepageidaujama odos reakcija
  • Esate nėščia ar žindote kūdikį
  • Simptomai nepalengvėjo po 4 gydymo savaičių.

Suvartoti per 6 mėnesius nuo atidarymo. Neišmeskite šios etiketės. Gydymo metu gali prireikti dar kartą ją perskaityti. Tik išoriniam naudojimui. Skirtas vienam pacientui. Nenaudokite ant sunkių atvirų žaizdų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Netinkamas naudoti vaikams iki 14 metų amžiaus. Nenaudoti jei yra alergija bet kuriai sudedamajai daliai. Laikyti produktą atokiau nuo šilumos šaltinių, didelio šalčio arba tiesioginės saulės šviesos. Pasireiškus mažai tikėtinai nepageidaujamai odos reakcijai ar alergijai, nutraukite naudojimą. Prieš naudojimą visada nusiplaukite rankas. Nenaudokite intymioms vietoms. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, kruopščiai praplauti vandeniu. Visada naudokite kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą.

Papildoma informacija: šios priemonės sudėtyje nėra steroidų (kortizono), kvapiųjų medžiagų, dervų, vitamino D3 pakaitalų, vitamino A išvestinių produktų, sieros (S), salicilo rūgšties ar dirbtinio dažiklio.

Platintojas: Richard Bittner AG Reisnerstraße 55-57, 1030 Viena, Austrija.

Panašios prekės
Preparatai odos priežiūrai ir regeneracijai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau