clisma lax tiesiosios zarnos klizma 133 ml

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Medicininės priemonės

Clisma-Lax tiesiosios žarnos klizma 133 ml

Kategorija:
Prekės kodas
15051
Gamintojas
Sofar S.p.a
14Pirkdami prekę dovanų gausite +14 lojalumo taškai

Tiesiosios žarnos klizma Clisma-Lax, 133ml N1

CLISMA-LAX naudojamas esant vidurių užkietėjimui ir tiesiosios žarnos išvalymui prieš diagnostinius, radiologijos, urologijos, ginekologijos ir kolonoskopinius tyrimus.

Tiesiosios žarnos klizma Clisma-Lax sudėtis

Kiekvienoje 133 ml buteliuko dozėje 100 ml yra: 13,91 g natrio divandenilio fosfato (NaH2PO4); 3,18 g dinatrio monovandenilio fosfato  (Na2HPO4); natrio hidroksido; natrio benzoato, metilo parahidroksibenzoato, išgryninto vandens iki 100ml.

Tiesiosios žarnos klizma Clisma-Lax dozavimas

Suaugusiesiems ir vaikams vyresniems kaip 12 metų: 1 buteliukas (133 ml dozė) per dieną arba taip, kaip nurodė gydytojas. Esant klinikiniam poreikiui, gali būti naudojama iki 2-3 buteliukų.

Vaikams nuo 3 iki 12 metų: ½ buteliuko arba kaip paskyrė gydytojas. Negalima naudoti vaikams iki 3 metų amžiaus. CLISMA-LAX padeda gydant vidurių užkietėjimą ir nereguliarius žarnyno judesius, bet per ilgas ir daugkartinis CLISMA-LAX naudojimas nerekomenduojamas, nes gali sukelti priklausomybę. CLISMA-LAX neturėtų būti naudojama ilgiau nei 7 dienas, nebent gydytojas nurodė kitaip.

Tiesiosios žarnos klizma Clisma-Lax naudojimas

Procedūra su CLISMA-LAX turi būti atliekama kambario temperatūroje. Jei pageidaujamas šiltas tirpalas, pašildykite vandeniu (pamerkdami buteliuką į šiltą vandenį ar pakišdami po čiaupu). Naudodami CLISMA-LAX geriausių rezultatų pasieksite gulėdami ant kairiojo šono. Geresniam išvalymo efektui pasiekti, iškart po klizmos įvedimo, kelias minutes pagulėkite priglaudę kelius prie krūtinės.

  • Pašalinkite dangtelį nuo kaniulės. Paimkite buteliuką ir švelniai įveskite į tiesiąją žarną bambos kryptimi. Paspauskite buteliuką iš dugno. Buteliuke gali šiek tiek likti tirpalo. Vaikams klizmą įveskite iki pusės kaniulės ilgio.
  • Kai įšvirkštimas baigtas, ištraukite kaniulę.
  • Likite gulėti iki kol pajausite poreikį tuštintis (dažniausiai per 5 minutes). Nelaikykite įvestos klizmos ilgiau nei 5 minutes.

Tiesiosios žarnos klizma Clisma-Lax kontraindikacijos

Kaip ir visų išsituštinimui skirtų klizmų, CLISMA-LAX negalima naudoti: dializę atliekantiems pacientams; visiems pacientams su padidėjusia gaubtine žarna, esant žarnyno nepraeinamumui  ar vidurių stenozei; pacientams, sergantiems fekaloma ir hemorojumi. CLISMA-LAX negalima naudoti: esant  ūmiems ar lėtiniams žarnyno uždegimams; esant pykinimui, vėmimui ar patiriant pilvo skausmus.

Tiesiosios žarnos klizma Clisma-Lax atsargumo priemonės

Nenaudokite CLISMA-LAX paruoštos naudoti klizmos ilgą laiką, nebent taip nurodė gydytojas. Nenaudokite esant pykinimui, vėmimui ar patiriant pilvo skausmus, esant žarnyno nepraeinamumui ar vidurių stenozei, kraujavimui iš tiesiosios žarnos. Pasitarkite su gydytoju prieš pradedant naudoti CLISMA-LAX vaikams, jaunesniems nei 12 metų, senyvo amžiaus ar nusilpusiems pacientams. Naudokite tik tuomet, jei skystis yra skaidrus, bespalvis ir buvo laikytas tinkamomis sąlygomis. Saugokite šį pakuotės lapelį, jei reikėtų pasitikslinti.

Tiesiosios žarnos klizma Clisma-Lax galimas šalutinis poveikis

Teisingas ir trumpalaikis CLISMA-LAX naudojimas sumažina šalutinio poveikio riziką. Vis dėl to, ypač didelėmis dozėmis, CLISMA-LAX gali sukelti dehidrataciją ir elektrolitų disbalansą su tokiais simptomais: tachikardija, sumažėjęs kraujospūdis, troškulys, galvos svaigimas, vėmimas, retesnis nei įprastai  šlapinimasis, nemiga, niežulys, raumenų skausmas ir sustingusių rankų pojūtis. Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, kreipkitės į gydytoją. Nutraukite CLISMA-LAX naudojimą, jei pasireiškė pykinimas, vėmimas ar pilvo skausmai, nebent taip nurodė gydytojas.

Tiesiosios žarnos klizma Clisma-Lax gamintojas

Sofar S. p. A, Italija

Tiesiosios žarnos klizma Clisma-Lax atstovas

UAB Genba Pharma, Lietuva, www.genbapharma.lt

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.