-15%
Raminamasis kremas sausai, sudirgusiai odai BIODERMA kremas emolientas labai sausai ir atopiškai odai ATODERM INTENSIVE BAUME, bekvapis, 75 ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Kūno pieneliai, kremai, balzamai, aliejai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Raminamasis kremas sausai, sudirgusiai odai

BIODERMA kremas emolientas labai sausai ir atopiškai odai ATODERM INTENSIVE BAUME, bekvapis, 75 ml

Kategorija:
Prekės kodas
14661
Gamintojas
Bioderma
Kaina 8,49 € 9,99 * € Sutaupote
1,50 € (15%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Biologiškai atkuria sveikai odai būdingą apsauginį barjerą, sugrąžina odai komfortą ir mažina nemalonių odos pojūčių paūmėjimo atvejus.


„Atoderm Intensive Baume“ padeda malšinti niežėjimą ir norą kasytis (aktyvus ingredientas PEA). Dėl odos barjerą atkuriančių ir raminančių sudedamųjų dalių Atoderm Intensive Baume gali veiksmingai sumažinti odos sudirgimą.

Unikalus Lipigenium® kompleksas, sudarytas iš natūraliai epidermyje egzistuojančių biolipidų, imituoja odos lipidų poveikį – biologiškai padeda atkurti odos barjerinę fukciją.

Patentuotas SKIN BARRIER THERAPY™ kompleksas padeda sumažinti bakterijų (Staphylococcus aureus), komplikuojančių sausos odos būklę, prisitvirtinimą prie odos paviršiaus. Greitai susigeria. Labai gera odos tolerancija.

Efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais su sudirgusia atopiška oda. Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų. 

BIODERMA kremas emolientas labai sausai ir atopiškai odai ATODERM INTENSIVE BAUME, bekvapis, 75 ml vartojimas

Tepkite odą kremu emolientu 1 arba 2 kartus per dieną ant švarios odos, prieš tai nupraustos su „Atoderm“ linijos prausikliu. Naudoti kiekvieną dieną ir paūmėjimų metu kartu su kortikosteroidais. Kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems. Tinka naujagimiams, išskyrus priešlaikinio gimimo atvejus. Veidui ir kūnui. Jeigu sausumas nesumažėja, pasikonsultuokite su gydytoju.

Panašios prekės
Kūno pieneliai, kremai, balzamai, aliejai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau