Biocell 2 in 1 retinolio veido kaukė ir vitamino C serumas N1

Prekės kodas
23364
Gamintojas
Valentis
-35%
Biocell 2 in 1 retinolio veido kaukė ir vitamino C serumas N1 | Mano Vaistinė
Biocell 2 in 1 retinolio veido kaukė ir vitamino C serumas N1 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Veido priežiūros priemonės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Biocell 2 in 1 retinolio veido kaukė ir vitamino C serumas N1

Kategorija:
Prekės kodas
23364
Gamintojas
Valentis
Kaina 3,84 € 5,89 * € Sutaupote
2,06 € (35%)
Pranešti,
kai kaina nukris

BIOCELL® 2 IN 1 retinolio veido kaukė ir vitamino C serumas

Į brandžios odos priežiūros rutiną įtrauk naująją BIOCELL 2 IN 1 veido kaukę su retinoliu ir vitamino C serumu, kuris skaistina, regeneruoja, saugo ir lygina odą, mažina pigmentaciją ir smulkias raukšleles, skatina kolageno bei elastino gamybą.

Kuo ši kaukė ir serumas ypatingi?

  • Inovatyvi ir ypač patogi dviejų žingsnių sistema sujungia geriausių odos priežiūros specialistų rekomendacijas vakarais odą puoselėti retinoliu, o rytais – vitaminu C ir tokiu būdu palengvina kasdienybę.
  • Kaukė skiriasi nuo daugelio kitų dėl liposominės technologijos, kuri užtikrina geresnį veikliųjų medžiagų pasisavinimą, intensyvesnį poveikį ir, žinoma, geresnį rezultatą.
  • Kaukės ir serumo sudėtyje gausu veiksmingų ingredientų, padedančių pagerinti odos išvaizdą ir išsaugoti jaunatvišką spindesį:
  • Kaukėje esantis retinolis - laikomas auksiniu odos priežiūros standartu. Jo efektyvumas patvirtintas daugybe mokslinių tyrimų, o rezultatai – akivaizdū Šis ingredientas skatina kolageno ir elastino gamybą, ląstelių atsinaujinimą ir gerina odos išvaizdą: suteikia elastingumo, skaistina, mažina smulkias raukšles ir pigmentaciją.
  • Tokoferilo acetatas (Tocopheryl Acetate), arba senas geras vitaminas E, drėkina, kondicionuoja odą ir saugo ją nuo laisvųjų radikalų žalos.
  • Į aršią kovą su laisvaisiais radikalais taip pat stoja Hydroxyacetophenone, Arginine ir mandarinas (Citrus Reticulata (Tangerine) Fruit Extract). Šios medžiagos - galingi antioksidantai, tad puikiai saugo odą nuo oksidacinio streso.
  • Ramybę odai teikia plačialapių liepų žiedų ekstraktas (Tilia Platyphyllos Extract), pasižymintis odą raminančiu bei drėkinančiu poveikiu.
  • Odai identiškas lecitinas (Lecithin), Sodium Dilauramidoglutamide Lysine ir Sodium Polyglutamate efektyviai drėkina, minkština, skatina odos atsinaujinimą ir saugo odą nuo drėgmės netekimo.

- Odai atsinaujinti padeda ir BHA arba beta-hidroksi rūgštys, kurios šalina negyvas odos ląsteles, nešvarumus, riebalų perteklių ir garantuoja švaresnę bei skaistesnę odą.- Garsusis vitaminas C (3-O-Ethyl Ascorbic Acid), kurio gausu serume, - viena iš pagrindinių statybinių odos medžiagų. Jis skatina kolageno sintezę, skaistina, stangrina odą ir padeda apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio: ultravioletinių spindulių, užteršto oro ir laisvųjų radikalų, sukeliančių oksidacinį stresą ir mažinančių odos spindesį bei gyvybingumą.

- Serumo komandą papildo ir aronijų uogų ekstraktas (Hydroxyacetophenone Aronia Melanocarpa Fruit Extract), kuris taip pat padeda apsaugoti odą nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio ir lecitinas (Lecithin), kuris efektyviai drėkina, minkština odą ir kartu su Sodium Dilauramidoglutamide Lysine skatina jos atsinaujinimą.

  • Šis 2 IN 1 kaukės ir serumo duetas tinka visų tipų odai. Reguliariai naudojamas jis padeda išsaugoti jaunatvišką, stangrią, skaisčią ir lygią veido odą. Išbandyk ir pajusk skirtumą.

Svarbu! Efektas – ne tik greitas ir intensyvus, bet ir išliekantis. Tai užtikrina su kiekviena BIOCELL kauke atliekami tyrimai.

Tobula esi tu. BIOCELL tai išsaugo.

 

Panašios prekės
Veido priežiūros priemonės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau