-12%
bepanthen eye akiu lasai 10ml 1
2020 bepanthen eye ecomm si02 psd lt
2020 bepanthen eye ecomm si01 psd lt

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Bepanthen Eye akių lašai 10ml

Kategorija:
Prekės kodas
21529
Gamintojas
Bayer
Kaina € 9,99 €  11,35* Sutaupote
€ 1,36 (12%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Bepanthen® Eye akių lašai - produkto aprašymas

0,15 % natrio hialuronato ir 2 % dekspantenolio

Bepanthen® Eye akių lašai

Pavartojus Bepanthen® Eye akių lašus, ant ragenos susidaro sterili, konservantų neturinti, viskoelastinė, skaidri apsauginė plėvelė. Bepanthen® Eye akių lašų sudėtyje yra natrio hialuronato (hialurono rūgšties natrio druskos). Dėl savo fizinių savybių ši medžiaga, nesutrikdydama regėjimo, ant akies epitelinio sluoksnio suformuoja vienodą, tvirtą, ilgai išliekantį apsauginį sluoksnį. Be to, Bepanthen® Eye akių lašų sudėtyje yra provitamino B5 (dekspantenolio). Dekspantenolis, gebėdamas prisijungti didelį vandens kiekį, drėkina bei saugo akis ir sustiprina natrio hialuronato savybę sulaikyti drėgmę.

Natrio hialuronatas (stabilizuoja ašarų plėvelę) ir dekspantenolis (maitina, ramina) saugo ir drėkina akies paviršių ir jį sutepa.

Tokiu būdu Bepanthen® Eye akių lašai ilgam sumažina nepatogumus, susijusius su:

 • mechaniniu stresu, pvz., atsiradusiu dėl kietųjų ar minkštųjų kontaktinių lęšių arba dėl akies diagnostinių procedūrų;
 • stresu dėl aplinkos poveikio, pvz., dėl oro kondicionieriaus, vėjo, šalčio, sausumo ar oro užterštumo, pvz., cigarečių dūmų;
 • stresu akims dėl intensyvaus žiūrėjimo, pvz., dėl darbo kompiuteriu, mikroskopu arba dėl ilgai trunkančio vairavimo.

Bepanthen® Eye akių lašų sudėtyje nėra konservantų, todėl šie lašai gerai toleruojami ilgalaikio vartojimo metu.

Bepanthen® Eye akių lašai tinka asmenims, nešiojantiems kontaktinius lęšius. Akių lašų vartojimo metu kontaktinių lęšių išsiimti nereikia.

Bepanthen® Eye akių lašai vartojimas

Norėdami atidaryti buteliuką, pilnai nuimkite apsauginį žiedą traukdami už specialios atverčiamosios dalies. Tada traukdami į viršų nuimkite dangtelį. Atloškite galvą truputį atgal, žiūrėdami į viršų švelniai patraukite apatinį voką nuo akies. Laikykite buteliuko angą nukreipę žemyn ir įlašinkite vieną lašą į akies junginės maišelį tvirtai, ilgai spausdami. Lašinti reikia 3‑5 kartus per parą. Lėtai užmerkite akis, kad skystis tolygiai pasiskirstytų ant akies paviršiaus.

Venkite buteliuko angos kontakto su akimi ar rankomis. Ant angos likusį lašą pašalinkite lengvai pastuksendami buteliuko dugną. Uždarykite buteliuką truputį paspausdami dangtelį ant angos. Jeigu nepatogumas nesumažėja arba padidėja, kreipkitės į gydytoją oftalmologą!

Dėl specialios sterilios lašintuvo filtravimo sistemos po kiekvieno lašinimo reikia palaukti keletą sekundžių nespaudžiant buteliuko, kad į jį vėl patektų oras. To neatlikus, apsunkinamas tolimesnis lašinimas. Dėl šios fizinės priežasties buteliukui vis labiau tuštėjant, reikia jį vis stipriau suspausti.

Bepanthen® Eye akių lašai sudėtis

1 ml yra: natrio hialuronato (0,15 %), dekspantenolio (2 %), natrio chlorido, natrio citrato, citrinų rūgšties, injekcinio vandens.

Bepanthen® Eye akių lašai pakuotės dydis

Tiekiama pakuotė: vienadozė talpyklė, 1 × 10 ml, 2 × 10 ml.

Bepanthen® Eye akių lašai papildoma informacija

ATSARGUMO PRIEMONĖS IR ĮSPĖJIMAI

 • Jeigu yra pažeistas dangtelio apsauginis žiedas ar buteliukas, vartoti negalima.
 • Nelieskite akių su lašintuvu.
 • Jeigu yra alergija bet kuriai sudėtinei medžiagai, vartoti negalima.
 • Labai retais atvejais akių lašų vartojimas gali sukelti sudirginimą labai jautrioms akims.
 • Jeigu papildomai vartojate kitus akių lašus ar akių tepalą, po jų vartojimo turi būti bent 15 minučių pertrauka. Bepanthen® Eye akių lašus visuomet lašinkite paskutinius.
 • Jeigu yra akių uždegimas ar pažeidimas, vartoti negalima.
 • Pavartojus akių lašų, regėjimas gali trumpam tapti neryškus; vairuoti ir valdyti mechanizmų negalima, kol atsistatys įprastas Jūsų regėjimas.
 • Pasibaigus tinkamumo laikui, vartoti negalima. Jis nurodytas ant kiekvienos sudėtinės talpyklės ir kartoninės dėžutės.
 • Dėl specialios inovatyvios sterilios lašintuvo filtravimo sistemos buteliuke visada lieka nedidelis lašų kiekis.
 • Pirmą kartą atidarius galima vartoti ne ilgiau kaip 12 mėnesių.

Bepanthen® Eye akių lašai laikymas

Laikyti 2–25 °C temperatūroje. Negalima užšaldyti. Po vartojimo uždarykite buteliuką su dangteliu. Buteliuką laikyti dėžutėje, kad jis būtų apsaugotas nuo šviesos. Pirmą kartą atidarius galima vartoti ne ilgiau kaip 12 mėnesių.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.