prisijunk prie mūsų facebook Apie mus Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x
sunkv 1

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Vaistas akims

Nevanac 1mg / ml akių lašai, 5 ml

Gamintojas
Alcon-Couvreur
Vaisto grupė
Receptinis

Šiame tinklapyje yra pateikiama tik bendro pobūdžio informacija apie vaistinius preparatus, kurie yra parduodami tik pateikus gydytojo išrašytą receptą. Šioje elektroninėje parduotuvėje receptiniais vaistiniais preparatais nėra prekiaujama.

Pristatymo terminai ir kt.

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Nevanac 1 mg/ml akių lašai, suspensija, 5 ml

Nepafenakas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą. Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai tokie patys, kaip Jūsų). Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1. Kas yra Nevanac ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Nevanac
3. Kaip vartoti Nevanac
4. Kaip vartoti Nevanac
5. Kaip laikyti Nevanac
6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Nevanac ir kam jis vartojamas

Nevanac vartojamas:
- akies skausmo ir uždegimo mažinimui bei profilaktikai po akies kataraktos operacijos,
- geltonosios dėmės edemos (paburkimo užpakalinėje akies dalyje) rizikai sumažinti diabetu sergantiems ligoniams po akies kataraktos operacijos. Nevanac yra nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupės vaistas.

2.  Kas žinotina prieš vartojant Nevanac

Nevanac vartoti negalima: jeigu yra alergija nepafenakui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje), ar bet kuriam nesteroidiniam vaistui nuo uždegimo; Specialių atsargumo priemonių, vartojant Nevanac, reikia:

 • vaikams;
 • jeigu Jums greitai atsiranda mėlynių ar yra su kraujavimu susijusių sveikatos sutrikimų arba tokių sutrikimų buvo anksčiau;
 • jeigu Jums yra kitų akių sutrikimų (pvz., akies infekcija) arba Jūs vartojate kitų vaistų į akis (ypač vietinio poveikio steroidų);
 • jei sergate diabetu;
 • jei sergate reumatoidiniu artritu;
 • jei per trumpą laiko tarpą jums buvo atlikta kartotinė akies operacija;
 • vartodami Nevanac venkite tiesioginės saulės šviesos.
 • Jei Jums yra bet kuri iš aukščiau nurodytų būklių, pasakykite gydytojui. Galbūt jūs galėsite vartoti Nevanac, bet pirmiausia pasitarkite su gydytoju.

  Kitų vaistų vartojimas

  Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui ar vaistininkui.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis
  Jei esate ar galite tapti nėščia, prieš vartodama Nevanac pasitarkite su gydytoju.

  Jei maitinate krūtimi, Nevanac gali patekti į pieną. Prieš vartojant bet kurio vaisto, būtina pasitarti su gydytoju. Vairavimas ir mechanizmų valdymasNevairuokite ir nevaldykite mechanizmų, kol jūsų regėjimas nepagerės. Kurį laiką po Nevanac susilašinimo matymas gali būti neryškus.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Nevanac medžiagas

  Nevanac sudėtyje yra konservanto (benzalkonio chlorido), kuris gali pakeisti minkštųjų kontaktinių lęšių spalvą ir sudirginti akį. Be to, po kataraktos operacijos nerekomenduojama nešioti kontaktinių lęšių. Todėl, vartodami Nevanac, kontaktinių lęšių nenešiokite.

  3. Kaip vartoti Nevanac akių lašus

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Nevanac lašinkite į abi akis tik tuo atveju, jei taip nurodė gydytojas. Nevanac vartokite tik kaip akių lašus.

  Įprastinė dozė: suaugusiems.Vartoti po vieną lašą į pažeistą akį ar pažeistas akis tris kartus per dieną: ryte, vidurdienį ir vakare. Kiekvieną dieną lašinkite tuo pačiu laiku.

  Kada ir kiek laiko vartoti Nevanac lašus

  Pradėti 1 dieną prieš kataraktos operaciją. Toliau vartoti operacijos dieną. Nevanac lašinkitės tiek laiko, kiek nurodė gydytojas. Gali tekti vartoti iki 21 dienos (akių skausmo ir uždegimo mažinimui ir profilaktikai) arba 60 dienų (geltonosios dėmės edemos profilaktikai) po operacijos.

  Kaip vartoti Nevanac
  Prieš pradėdami nusiplaukite rankas.

  Prieš vartodami gerai pakratykite.

  • Atsukite buteliuko dangtelį.
  • Laikykite žemyn nukreiptą buteliuką tarp nykščio ir kitų pirštų.
  • Atloškite galvą.
  • Švariu pirštu atitraukite akies voką žemyn, kad tarp voko ir akies susidarytų kišenėlė. Į ją pateks lašas (1 pav.).
  • Priartinkite buteliuko antgalį prie akies. Jei bus lengviau, lašinkite prieš veidrodį.
  • Nelieskite antgaliu akies, voko, odos aplink akį ir kitų paviršių. Taip galima užteršti lašus.
  • Švelniai spausdami buteliuko dugną, išlašinkite vieną Nevanac lašą.
  • Nespauskite buteliuko, jis sukonstruotas taip, kad pakaktų švelniai spustelėti jo dugną (2 pav.)

  Jei turite lašinti į abi akis, pakartokite tą pačią procedūrą su kita akimi. Iškart po vartojimo sandariai užsukite buteliuką.

  Jei lašas nepataikė į akį, pabandykite dar kartą.

  Pavartojus  per didelę Nevanac dozę, išskalaukite akį šiltu vandeniu. Nelašinkite daugiau iki kito įprastinio lašinimo laiko.

  Nevartokite dvigubos dozės vietoj praleistosios. Nevartokite daugiau kaip po vieną lašą į pažeistą akį (-is) 3 kartus per dieną. Jei lašinatės ir kitus akių lašus, tarp Nevanac ir kitų lašų lašinimo turi praeiti ne mažiau kaip 5 minutės. Jeigu kiltų bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pamiršus pavartoti Nevanac, susilašinkite vienkartinę dozę, kai tik prisiminsite. Jei beveik atėjo laikas lašinti kitą dozę, palikite praleistą dozę nesulašintą ir kitą dozę lašinkite įprastu metu.

   4. Galimas šalutinis Nevanac poveikis

   Kaip ir visi vaistai, Nevanac gali sukelti šalutinį poveikį, nors jie pasireiškia ne visiems žmonėms.  Nenustokite vartoję Nevanac nepasitarę su savo gydytoju. Jei nepageidaujamas poveikis nėra stiprus, galima ir toliau vartoti šiuos lašus. Jeigu jums dėl ko nors neramu, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Jei vartojant vaistų akis paraudo ar ėmė labiau skaudėti, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

  Buvo pastebėti šie Nevanac šalutinio poveikio atvejai:

  Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti 1 ar mažiau asmenų iš 100). Poveikis akims: akies paviršiaus uždegimas, kurio metu žūsta ar pažeidžiamos ląstelės arba uždegimas be ląstelių žuvimo ar pažeidimo, akies rainelės uždegimas (iritas), akies užpakalinių struktūrų patinimas ar skysčio jose kaupimasis, nuosėdos akies paviršiuje,  akies skausmas, jautrumas šviesai, nemalonus pojūtis akyse,  neryškus matymas, akies sausumas, akies išskyros, alerginis konjunktyvitas (akies alergija), akies niežulys, svetimkūnio jausmas akyje, plutelė ant akies voko krašto, akies voko užkritimas, sustiprėjęs ašarojimas, akies paraudimas.

  Bendrasis šalutinis poveikis: alerginiai simptomai, galvos skausmas, pykinimas.

  Šalutinis poveikis, kurio dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis). Poveikis akims: sutrikęs akies gijimas, akies paviršiaus pažeidimas, kurio metu žūsta ląstelės, ragenos randas, drumstis, sumažėjęs regėjimo aštrumas, akies sudirginimas, akies patinimas.
  Bendrasis šalutinis poveikis: svaigulys, padidėjęs kraujospūdis

  Diabetu sergantys ligoniai

  Atliekant klinikinius tyrimus diabetu sergantiems ligoniams, kurie 60 dienų ir ilgiau vartojo Nevanac akies užpakalinių struktūrų patinimo profilaktikai po kataraktos operacijos, pasireiškė toliau nurodytas šalutinis poveikis

   Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti 1 ar mažiau asmenų iš 10)

  Poveikis akims: akies paviršiaus uždegimas

  Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti 1 ar mažiau asmenų iš 100)

  Poveikis akims: akies paviršiaus pažeidimas, kurio metu žūsta ląstelės

   Nepageidaujamų ragenos reakcijų (akies paviršiaus pažeidimų) atsiradimo pavojus yra didesnis, jeigu:

  • yra akies operacijos komplikacijos,
  • per trumpą laiko tarpą atliekamos kartotinės akies operacijos,
  • yra tam tikrų akies paviršiaus sutrikimų, pvz., uždegimas arba akių sausumas,
  • sergate tam tikromis bendromis organizmo ligomis, pvz., diabetu arba reumatoidiniu artritu.

   Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. Kaip laikyti Nevanac

  Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Ant buteliuko ir dėžutės po „Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Nevanac vartoti negalima. Preparatas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Laikykite ne aukštesnėje nei 30° C temperatūroje. Praėjus 4 savaitėms po buteliuko atidarymo, išmeskite jį, kad išvengtumėte infekcijos. Buteliuko ir dėžutės etiketėje tam skirtoje vietoje parašykite atidarymo datą. Vaistų likučių negalima mesti į kanalizaciją arba kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip naikinti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Tai padės saugoti aplinką.

  6. Nevanac pakuotės turinys ir kita informacija

  Nevanac sudėtis

  Veiklioji Nevanac medžiaga yra nepafenakas. Viename mililitre suspensijos yra 1 mg nepafenako.
  Pagalbinės Nevanac medžiagos: benzalkonio chloridas, karbomeras, dinatrio edetatas, manitolis,    išgrynintasis vanduo, natrio chloridas ir tiloksapolis. >Labai mažas natrio hidroksido ir (arba) vandenilio chlorido rūgšties kiekis naudojamas normaliam rūgštingumui (pH lygiui) palaikyti.

  Nevanac išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Nevanac yra skystis (šviesiai geltona arba šviesiai oranžinė suspensija). Pakuotėje yra vienas 5 ml plastikinis buteliukas su užsukamu dangteliu.

  Rinkodaros teisės turėtojas

  Alcon Laboratories (UK) Ltd.
  Boundary Way Hemel Hempstead Herts
  HP2 7UD Jungtinė Karalystė

  Nevanac gamintojas

  S.A. Alcon-Couvreur N.V.
  Rijksweg 14 B-2870 Puurs
  Belgija

  Jūsų atsiliepimai apie "Nevanac 1mg / ml akių lašai, 5 ml" produktą

  Atsiprašome, kad negalime pateikti produkto nuotraukos. Pagal LR įstatymus receptinių vaistų reklama yra draudžiama. Dėkojame už supratimą
  atgal Informacinis lapelis
  Nevanac 1mg / ml akių lašai, 5 ml

  Nevanac 1 mg/ml akių lašai, suspensija, 5 ml

  Nepafenakas

  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą. Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai tokie patys, kaip Jūsų). Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje?

  1. Kas yra Nevanac ir kam jis vartojamas
  2. Kas žinotina prieš vartojant Nevanac
  3. Kaip vartoti Nevanac
  4. Kaip vartoti Nevanac
  5. Kaip laikyti Nevanac
  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra Nevanac ir kam jis vartojamas

  Nevanac vartojamas:
  - akies skausmo ir uždegimo mažinimui bei profilaktikai po akies kataraktos operacijos,
  - geltonosios dėmės edemos (paburkimo užpakalinėje akies dalyje) rizikai sumažinti diabetu sergantiems ligoniams po akies kataraktos operacijos. Nevanac yra nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupės vaistas.

  2.  Kas žinotina prieš vartojant Nevanac

  Nevanac vartoti negalima: jeigu yra alergija nepafenakui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje), ar bet kuriam nesteroidiniam vaistui nuo uždegimo; Specialių atsargumo priemonių, vartojant Nevanac, reikia:

 • vaikams;
 • jeigu Jums greitai atsiranda mėlynių ar yra su kraujavimu susijusių sveikatos sutrikimų arba tokių sutrikimų buvo anksčiau;
 • jeigu Jums yra kitų akių sutrikimų (pvz., akies infekcija) arba Jūs vartojate kitų vaistų į akis (ypač vietinio poveikio steroidų);
 • jei sergate diabetu;
 • jei sergate reumatoidiniu artritu;
 • jei per trumpą laiko tarpą jums buvo atlikta kartotinė akies operacija;
 • vartodami Nevanac venkite tiesioginės saulės šviesos.
 • Jei Jums yra bet kuri iš aukščiau nurodytų būklių, pasakykite gydytojui. Galbūt jūs galėsite vartoti Nevanac, bet pirmiausia pasitarkite su gydytoju.

  Kitų vaistų vartojimas

  Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui ar vaistininkui.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis
  Jei esate ar galite tapti nėščia, prieš vartodama Nevanac pasitarkite su gydytoju.

  Jei maitinate krūtimi, Nevanac gali patekti į pieną. Prieš vartojant bet kurio vaisto, būtina pasitarti su gydytoju. Vairavimas ir mechanizmų valdymasNevairuokite ir nevaldykite mechanizmų, kol jūsų regėjimas nepagerės. Kurį laiką po Nevanac susilašinimo matymas gali būti neryškus.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Nevanac medžiagas

  Nevanac sudėtyje yra konservanto (benzalkonio chlorido), kuris gali pakeisti minkštųjų kontaktinių lęšių spalvą ir sudirginti akį. Be to, po kataraktos operacijos nerekomenduojama nešioti kontaktinių lęšių. Todėl, vartodami Nevanac, kontaktinių lęšių nenešiokite.

  3. Kaip vartoti Nevanac akių lašus

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Nevanac lašinkite į abi akis tik tuo atveju, jei taip nurodė gydytojas. Nevanac vartokite tik kaip akių lašus.

  Įprastinė dozė: suaugusiems.Vartoti po vieną lašą į pažeistą akį ar pažeistas akis tris kartus per dieną: ryte, vidurdienį ir vakare. Kiekvieną dieną lašinkite tuo pačiu laiku.

  Kada ir kiek laiko vartoti Nevanac lašus

  Pradėti 1 dieną prieš kataraktos operaciją. Toliau vartoti operacijos dieną. Nevanac lašinkitės tiek laiko, kiek nurodė gydytojas. Gali tekti vartoti iki 21 dienos (akių skausmo ir uždegimo mažinimui ir profilaktikai) arba 60 dienų (geltonosios dėmės edemos profilaktikai) po operacijos.

  Kaip vartoti Nevanac
  Prieš pradėdami nusiplaukite rankas.

  Prieš vartodami gerai pakratykite.

  • Atsukite buteliuko dangtelį.
  • Laikykite žemyn nukreiptą buteliuką tarp nykščio ir kitų pirštų.
  • Atloškite galvą.
  • Švariu pirštu atitraukite akies voką žemyn, kad tarp voko ir akies susidarytų kišenėlė. Į ją pateks lašas (1 pav.).
  • Priartinkite buteliuko antgalį prie akies. Jei bus lengviau, lašinkite prieš veidrodį.
  • Nelieskite antgaliu akies, voko, odos aplink akį ir kitų paviršių. Taip galima užteršti lašus.
  • Švelniai spausdami buteliuko dugną, išlašinkite vieną Nevanac lašą.
  • Nespauskite buteliuko, jis sukonstruotas taip, kad pakaktų švelniai spustelėti jo dugną (2 pav.)

  Jei turite lašinti į abi akis, pakartokite tą pačią procedūrą su kita akimi. Iškart po vartojimo sandariai užsukite buteliuką.

  Jei lašas nepataikė į akį, pabandykite dar kartą.

  Pavartojus  per didelę Nevanac dozę, išskalaukite akį šiltu vandeniu. Nelašinkite daugiau iki kito įprastinio lašinimo laiko.

  Nevartokite dvigubos dozės vietoj praleistosios. Nevartokite daugiau kaip po vieną lašą į pažeistą akį (-is) 3 kartus per dieną. Jei lašinatės ir kitus akių lašus, tarp Nevanac ir kitų lašų lašinimo turi praeiti ne mažiau kaip 5 minutės. Jeigu kiltų bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pamiršus pavartoti Nevanac, susilašinkite vienkartinę dozę, kai tik prisiminsite. Jei beveik atėjo laikas lašinti kitą dozę, palikite praleistą dozę nesulašintą ir kitą dozę lašinkite įprastu metu.

   4. Galimas šalutinis Nevanac poveikis

   Kaip ir visi vaistai, Nevanac gali sukelti šalutinį poveikį, nors jie pasireiškia ne visiems žmonėms.  Nenustokite vartoję Nevanac nepasitarę su savo gydytoju. Jei nepageidaujamas poveikis nėra stiprus, galima ir toliau vartoti šiuos lašus. Jeigu jums dėl ko nors neramu, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Jei vartojant vaistų akis paraudo ar ėmė labiau skaudėti, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

  Buvo pastebėti šie Nevanac šalutinio poveikio atvejai:

  Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti 1 ar mažiau asmenų iš 100). Poveikis akims: akies paviršiaus uždegimas, kurio metu žūsta ar pažeidžiamos ląstelės arba uždegimas be ląstelių žuvimo ar pažeidimo, akies rainelės uždegimas (iritas), akies užpakalinių struktūrų patinimas ar skysčio jose kaupimasis, nuosėdos akies paviršiuje,  akies skausmas, jautrumas šviesai, nemalonus pojūtis akyse,  neryškus matymas, akies sausumas, akies išskyros, alerginis konjunktyvitas (akies alergija), akies niežulys, svetimkūnio jausmas akyje, plutelė ant akies voko krašto, akies voko užkritimas, sustiprėjęs ašarojimas, akies paraudimas.

  Bendrasis šalutinis poveikis: alerginiai simptomai, galvos skausmas, pykinimas.

  Šalutinis poveikis, kurio dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis). Poveikis akims: sutrikęs akies gijimas, akies paviršiaus pažeidimas, kurio metu žūsta ląstelės, ragenos randas, drumstis, sumažėjęs regėjimo aštrumas, akies sudirginimas, akies patinimas.
  Bendrasis šalutinis poveikis: svaigulys, padidėjęs kraujospūdis

  Diabetu sergantys ligoniai

  Atliekant klinikinius tyrimus diabetu sergantiems ligoniams, kurie 60 dienų ir ilgiau vartojo Nevanac akies užpakalinių struktūrų patinimo profilaktikai po kataraktos operacijos, pasireiškė toliau nurodytas šalutinis poveikis

   Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti 1 ar mažiau asmenų iš 10)

  Poveikis akims: akies paviršiaus uždegimas

  Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti 1 ar mažiau asmenų iš 100)

  Poveikis akims: akies paviršiaus pažeidimas, kurio metu žūsta ląstelės

   Nepageidaujamų ragenos reakcijų (akies paviršiaus pažeidimų) atsiradimo pavojus yra didesnis, jeigu:

  • yra akies operacijos komplikacijos,
  • per trumpą laiko tarpą atliekamos kartotinės akies operacijos,
  • yra tam tikrų akies paviršiaus sutrikimų, pvz., uždegimas arba akių sausumas,
  • sergate tam tikromis bendromis organizmo ligomis, pvz., diabetu arba reumatoidiniu artritu.

   Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. Kaip laikyti Nevanac

  Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Ant buteliuko ir dėžutės po „Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Nevanac vartoti negalima. Preparatas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Laikykite ne aukštesnėje nei 30° C temperatūroje. Praėjus 4 savaitėms po buteliuko atidarymo, išmeskite jį, kad išvengtumėte infekcijos. Buteliuko ir dėžutės etiketėje tam skirtoje vietoje parašykite atidarymo datą. Vaistų likučių negalima mesti į kanalizaciją arba kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip naikinti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Tai padės saugoti aplinką.

  6. Nevanac pakuotės turinys ir kita informacija

  Nevanac sudėtis

  Veiklioji Nevanac medžiaga yra nepafenakas. Viename mililitre suspensijos yra 1 mg nepafenako.
  Pagalbinės Nevanac medžiagos: benzalkonio chloridas, karbomeras, dinatrio edetatas, manitolis,    išgrynintasis vanduo, natrio chloridas ir tiloksapolis. >Labai mažas natrio hidroksido ir (arba) vandenilio chlorido rūgšties kiekis naudojamas normaliam rūgštingumui (pH lygiui) palaikyti.

  Nevanac išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Nevanac yra skystis (šviesiai geltona arba šviesiai oranžinė suspensija). Pakuotėje yra vienas 5 ml plastikinis buteliukas su užsukamu dangteliu.

  Rinkodaros teisės turėtojas

  Alcon Laboratories (UK) Ltd.
  Boundary Way Hemel Hempstead Herts
  HP2 7UD Jungtinė Karalystė

  Nevanac gamintojas

  S.A. Alcon-Couvreur N.V.
  Rijksweg 14 B-2870 Puurs
  Belgija

  atgal Atsiliepimai
  Nevanac 1mg / ml akių lašai, 5 ml
  Rašyti atsiliepimą
  Gal ieškote...?
  VVKT.lt logotipas Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!