-30%
puksio arbatele

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Žolelių arbata virškinimui

Puksio arbatėlė, žolelių arbata vaikams nuo 9 mėn., 1,2 g, N20

Kategorija:
Prekės kodas
14497
Gamintojas
Acorus Calamus, UAB
Kaina € 1,90 €  2,72* Sutaupote
€ 0,82 (30%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Puksio arbatėlė, žolelių arbata virškinimui vaikams nuo 9 mėn., 1,2 g, N20

Puksio receptas nuo balionų pilvelyje ir audrų skranduke: mylinčiomis rankomis suki ratukus ant išsipūtusio pilvuko taip kaip sukasi laikrodžio rodyklės. Įkvėpdamas ramybę gurkšteli arbatos ir nusišypsai kartu su pilveliu.

  • Saldžiųjų pankolių vaisiai, ramunėlių žiedai ir pipirmėčių lapai, esantys Puksio arbatėlėje, gali padėti mažinti vidurių pūtimą, gerinti virškinimą.

Puksio arbatėlės virškinimui sudėtis

Ramunėlių žiedai  35 %, kmynų vaisiai  35 %, pipirmėčių lapai  20 %, saldžiųjų pankolių vaisiai  10 %.

Puksio žolelių arbatos paruošimas ir vartojimo būdas

Vaikams iki 4 metų, 1 pakelį Puksio žolelių arbatos užpilkite 150 ml verdančio vandens ir uždenkite. Po 10 minučių pakelį nuspauskite. Vartokite Puksio arbatą 12 kartus per parą, tarp valgių. Vaikams nuo 4 metų, 12 pakelius arbatos užpilkite 200 ml verdančio vandens ir uždenkite. Po 1015 minučių pakelius nuspauskite. Vartokite 12 kartus per parą, tarp valgių. Nerekomenduojama vartoti vaikams iki 9 mėnesių.

Svarbi pastaba

Prieš ruošiant arbatą, būtina pasitarti su gydytoju pediatru, ir jeigu gydytojas pediatras nenurodė kitaip, arbatą ruošti ir vartoti taip kaip nurodyta. Negalima vartoti vaikams alergiškiems bent vienai iš sudėtinių dalių. Arbatą gerti kūno temperatūros, galima pasaldinti.

Puksio žolelių arbatos gamintojas

Acorus Calamus, UAB

Puksio arbatėlė, žolelių arbata vaikams nuo 9 mėn., 1,2 g, N20 vartojimas

Vaikams iki 4 metų, 1 pakelį Puksio žolelių arbatos užpilkite 150 ml verdančio vandens ir uždenkite. Po 10 minučių pakelį nuspauskite. Vartokite Puksio arbatą 1–2 kartus per parą, tarp valgių. Vaikams nuo 4 metų, 1–2 pakelius arbatos užpilkite 200 ml verdančio vandens ir uždenkite. Po 10–15 minučių pakelius nuspauskite. Vartokite 1–2 kartus per parą, tarp valgių. Nerekomenduojama vartoti vaikams iki 9 mėnesių.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.