granugel gilioms zaizdoms 15g

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Priemonė žaizdoms

GranuGel gelis gilioms žaizdoms, 15 g

Kategorija:
Prekės kodas
9508
Gamintojas
ConvaTec
6Pirkdami prekę dovanų gausite +6 lojalumo taškai

GranuGel hidrokoloido gelis gilioms žaizdoms gydyti, 15 g

  • GranuGel tai sterilus gelis, sudarytas iš vandens, propylenglikolio, pektino ir hidroksimetilceliuliozės.
  • GranuGel yra skirtas gydyti gilioms nekrotinėms žaizdoms, tokioms kaip kojų opos ir pragulos.
  • GranuGel gelis sukuria žaizdoje palankią terpę, skatinančią natūralius autolitinius žaizdos valymosi procesus.

GranuGel gelio žaizdoms naudojimas

Rūpestingai išplaukite žaizdą steriliu destiliuotu vandeniu ar fiziologiniu tirpalu. Nusausinkite odą aplink žaizdą. 
Atsukite kamštelį ir nuimkite apsauginį gaubtelį. Kamšteliu pradurkite apsauginę tūbelės membraną.
Išspauskite GranuGelį tiesiai į žaizdą. Neperpildykite geliu žaizdos. Nuvalykite, jei GranuGelio pateko ant sveikos odos kraštų. Optimalios sąlygos žaizdai gyti bus sudarytos, jei geliu pripildytą žaizdą uždengsime drėgmę sulaikančiu tvarsčiu, pvz. Granuflex. GranuGelis keičiamas kita porcija, kai dengiantis tvarstis persisunkia eksudatu. Sureagavęs gelis išplaunamas fiziologiniu tirpalu. Rekomenduojama GranuGel gelio porcijas keisti ne rečiau kaip kas 3 dienas, gydant nešvarias nekrotines žaizdas ir ne rečiau kaip kas 7 dienas, gydant švarias granuliuojančias žaizdas.

Kontraindikacijos

Žinomas jautrumas geliui ir jo komponentams.

Atsargumo priemonės

Lėtinių žaizdų infekcija pasitaiko dažnai ir nėra kontraindikacija GranuGel naudojimui. Jei įtariama infekcija ar jos vystymasis gydymo GranuGeliu metu, papildomai turėtų būti taikoma antibiotikoterapija. GranuGelį galima naudoti ir toliau, tačiau svarbu sekti žaizdos būklę ir tęsti gydymą, gydytojui prižiūrint. Anaerobinės infekcijos atveju, okliuzinė terapija nerekomenduojama. GranuGelio poveikis III laipsnio nudegimams neištirtas.

Gydant diabetines opas, svarbu kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje ir kraujo spaudimą. GranuGel, sulaikydamas drėgmę žaizdoje, skatina nekrotinių audinių atsidalijimą. Todėl po kelių gydymo GranuGeliu procedūrų, žaizda gali atrodyti didesnė.

GranuGel žaizdoms pakuotė

Sterilios tūbelės po 15 g. Vienkartiniam naudojimui. Sterilizuota autoklave. Negalima resterilizuoti. Sterilumas garantuojamas, kol tubelė neatidaryta ar nepažeista.

GranuGel žaizdų gydymui laikymo sąlygos

Saugoti 25 °C temperatūroje, vengti šalčio poveikio.

GranuGel gelio gamintojas

ConvaTec

GranuGel gelis gilioms žaizdoms, 15 g vartojimas

Rūpestingai išplaukite žaizdą steriliu destiliuotu vandeniu ar fiziologiniu tirpalu. Nusausinkite odą aplink žaizdą. Atsukite kamštelį ir nuimkite apsauginį gaubtelį. Kamšteliu pradurkite apsauginę tūbelės membraną. Išspauskite GranuGelį tiesiai į žaizdą. Neperpildykite geliu žaizdos. Nuvalykite, jei GranuGelio pateko ant sveikos odos kraštų. Optimalios sąlygos žaizdai gyti bus sudarytos, jei geliu pripildytą žaizdą uždengsime drėgmę sulaikančiu tvarsčiu, pvz. Granuflex. GranuGelis keičiamas kita porcija, kai dengiantis tvarstis persisunkia eksudatu. Sureagavęs gelis išplaunamas fiziologiniu tirpalu. Rekomenduojama GranuGel gelio porcijas keisti ne rečiau kaip kas 3 dienas, gydant nešvarias nekrotines žaizdas ir ne rečiau kaip kas 7 dienas, gydant švarias granuliuojančias žaizdas.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.