ciccarelli timodore fiksuojantys pleistrai nuospaudu salinimui n6

Panašios prekės
Preparatai nuo karpų, grybelio, nuospaudų

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Ciccarelli Timodore fiksuojantys pleistrai nuospaudų šalinimui N6

Kategorija:
Prekės kodas
18428
Gamintojas
Dottor Ciccarrelli Farmaceutici
6Pirkdami prekę dovanų gausite +6 lojalumo taškai

TIMODORE Corn Remover Plasters, nuospaudų šalinimo pleistrai, 6 vnt.

Šalinamasis ir apsauginis poveikis.

Pleistrai skirti greitai ir neskausmingai šalinti įvairių rūšių nuospaudas. Specialios prisiklijuojančios pagalvėlės užtikrina, kad pleistras laikytųsi reikiamoje vietoje. Jų veiksmingumas ir patvarumas patikrintas dermatologų. Yra skirtingų variantų pleistrų, tinkamų sukietėjusiai odai, sukietėjusioms ir minkštoms nuospaudoms, taip pat iš audinio, kurio galima atkirpti tiek, kiek reikia. Tinka ir rankoms.

Naudojimas: pamirkykite pėdas vonelėje su druskomis „Timodore Oxysalts“. Užklijuokite pleistrą taip, kad būtumėte tikri, jog apsauginis diskelis su nuospaudas mažinančiu kremu būtų tiesiai virš nuospaudos, o pagalvėlė gerai prisitvirtintų prie piršto. Pleistrą keiskite kiekvieną dieną, procedūrą kartokite bent kas 2–3 dienas. Dar kartą pamirkę pėdas vonelėje, pleistrą ir nuospaudą nuimsite lengvai ir neskausmingai. Jei reikia, procedūrą pakartokite. Ant paveiktos vietos užklijuokite pleistrą „Timodore Corn Pad Plaster“, kad nuospauda nesiformuotų pakartotinai.

Patikrinta dermatologų. Tinka ir rankoms.

Įspėjimai: neklijuoti pleistro, jei oda yra pažeista uždegimo, įpjauta ar suskirdusi. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Produktą rekomenduojama naudoti suaugusiesiems. Naudoti tik išoriškai. Pagrindinės medžiagos: salicilo rūgštis, 30 %.

 

Platintojas: Allium UPI, UAB. A. Juozapavičiaus g. 9, 09311  Vilnius.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Preparatai nuo karpų, grybelio, nuospaudų

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.