-20%
bens max purskiamas repelentas 37ml 2
bens 100 max 37ml spray

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Bens Max purškiamas repelentas, 37ml

Kategorija:
Prekės kodas
16749
Gamintojas
Tender
Kaina € 3,39 €  4,24* Sutaupote
€ 0,85 (20%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Purškiamas repeletas BEN'S® MAX nuo uodų ir erkių, 37 ml

19 produktų tipas. Repelentai. Repelentas skirtas neprofesionaliajam naudojimui buityje. Viduje ir lauke. Tiesiogiai ant odos.

Purškiamo repelento BEN'S® MAX sudėtis:

N, N-dietil-meta-toluamidas (DEET), CAS 134-62-3, EB Nr. 205-149-7, 50 %.

Uodų šeimos (Culicidae), iksodidinių erkių šeimos (Ixodidae) vabzdžiams atbaidyti. Vystymosi stadijos: imago ir suaugėlio.

Purškiamo repelento BEN'S® MAX naudojimas:

Purškiamas skystis naudojamas tiesiai ant žmogaus odos. Purškiamas repelentas skirtas naudoti tiesiogiai ant odos. Naudojant 0,42 mg produkto vienam kvadratiniam odos centimetrui (1 cm2) (atitinka 0,21mg DEET/cm2). Produktas yra efektyvus iki 4 val. prieš uodus, iki 3 valandų prieš tropinius uodus ir iki 4,5 val. prieš erkes. Didžiausias leistinas produkto papurškimų skaičius per dieną: suaugusiems - 35 kartai, vaikams vyresniems nei 12 m. - 14 kartų, 3-12 m. vaikams - 6 kartai.

Purškiamo repelento BEN'S® MAX atsargumo reikalavimai:

Sukelia smarkų akių dirginimą. Dirgina odą. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Laikyti tik originalioje pakuotėje. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Saugoti, kad nepatektų į aplinką.

PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu tai lengva padaryti. Toliau plauti akis.

Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Turinį arba talpyklą išmesti vadovaujantis vietiniais galiojančiais teisės aktais.

Naudojimo instrukcija neprofesionaliajam naudojimui

Produktą draudžiama naudoti jaunesniems nei 3 metų vaikams. Produktą naudoti kartą į dieną. Vengti produkto kontakto su veidu, burna ir akimis. Nepurkšti ant veido. Neįkvėpti. 3-12 metų vaikams produktu padengti veidą, kaklą, apatines kojų dalis, viršutines pėdų dalis, o likusi kūno dalis turi būti uždengta drabužiais. Panaudojus repelento ir grįžus iš lauko, produktu išpurkštas vietas gerai nuplauti su vandeniu ir muilu. Vaikams iki 12 metų produkto netepti ant rankų. Naudojant produktą jo netaškyti, neleisti patekti ant žemės. Rekomenduotina, kad apsaugai nuo geliančių vabzdžių, atviros kūno vietos, kurios nebuvo išpurkštos produktu, būtų dengiamos drabužiais. Produktas veiksmingas iki 4 val. prieš uodus, iki 3 val. prieš atogrąžų uodus bei iki 4,5 val prieš erkes. Produktą laikyti vaikams nepasiekiamoje saugioje vietoje. Produktu neužteršti maisto, gėrimų, pašarų.

Įkvėpus produkto, išeiti į gerai vėdinamą patalpą, kreiptis į gydytoją. Patekus į akis: atsargiai plauti vandeniu, esant poveikiui, kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją, su savimi turėti produkto pakuotę arba etiketę. Patekus ant jautresnės odos, gali sukelti dirginimą. Esant dirginimui, tas vietas gausiai plauti vandeniu su muilu. Daugiau informacijos: Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biuro tel. (8 5) 236 2052, mob. 8687 53 378, faksas 8~5 236 21 42, el. paštas akib@sam.lt.

Purškiamo repelento BEN'S® MAX atliekų tvarkymo reikalavimai:

laikantis atliekų hierarchijos nustatytųjų prioritetų, pirmiausia turi būti vengiama atliekų susidarymo ir taikomos kitos atliekų prevencijos priemonės, o atliekos, kurių neįmanoma išvengti, paruošiamos pakartotiniam naudojimui, perdirbamos ar kitaip naudojamos tokiais būdais, kad kuo mažiau jų būtų šalinama sąvartynuose ir kituose atliekų šalinimo įrenginiuose.

Neleisti produktui patekti į nuotekų sistemą. Produktu ar jo talpykla neteršti žemės, grunto, vandens. Antrą kartą nenaudoti tuščios talpyklos.

Galiojimo laikas:

24 mėnesiai nuo pagaminimo datos. Laikyti originalioje talpykloje.

Pagaminimo data, Partijos Nr.: žr. ant pakuotės.

HDPE arba PET plastikinis buteliukas su purškiklio dozatoriumi, kurio tūris 37 ml.

Biocido autorizacijos liudijimas

BSV.10-1695(16.5.7. 10.14)-(A-19BAP1061850-17-43), galioja iki 2026-07-26.

Gamintojas:

Tender Corporation, 944 Industrial Park Road, Littleton NH 03561, USA (JAV).

Liudijimas išduotas:

Ardern Healthcare Limited, Pipers Brook Farm, Eastham, Tenbury Wells, WR15 8NP United Kingdom (Jungtinė Karalystė).

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.