Antspeniai AVENT Antspeniai maži (15mm) N2 SCF153/01 | Mano Vaistinė
Antspeniai AVENT Antspeniai maži (15mm) N2 SCF153/01 | Mano Vaistinė
Antspeniai AVENT Antspeniai maži (15mm) N2 SCF153/01 | Mano Vaistinė
Antspeniai AVENT Antspeniai maži (15mm) N2 SCF153/01 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Kūdikiams

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Antspeniai

AVENT Antspeniai maži (15mm) N2 SCF153/01

Kategorija:
Prekės kodas
19260
Gamintojas
Avent Ltd
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
18Pirkdami prekę dovanų gausite +18 lojalumo taškai

Kūdikiui lengva apžioti ir švelnu jūsų odai*

  • Speciali forma išlaiko sąlytį su oda
  • Apsaugo skaudančius spenelius
  • Mažas dydis (15 mm)
  • 2 vnt.

Speciali forma leidžia išlaikyti odos sąlytį su kūdikiu
Mūsų spenelių apsaugos yra itin plonos, drugelio formos. Jos sukurtos taip, kad palaikytumėte odos sąlytį su kūdikiu. Dėl formos ne tik nosis, bet ir skruostas liečiasi su krūtimi ir kūdikis gali užuosti mamos kvapą bei paliesti mamos odą. Tiesiog uždėkite apsaugą ant spenelio vidurio ir įsitikinkite, kad kūdikis gali tinkamai apžioti visą areolę. Mėgaukitės kurdama ryšį su mažyliu ir kartu apsaugodama spenelius.

Sukurta taip, kad padėtų susidoroti su tinkamo apžiojimo iššūkiais
Sukūrėme spenelių apsaugas taip, kad padėtume kūdikiams įveikti ankstyvuosius apžiojimo iššūkius ir padėtume jums ilgiau maitinti krūtimi*. Spenelių apsauga skirta moterims, kurios turi plokščius ar įdubusius spenelius, ir kūdikiams, kurių čiulpimo refleksai silpni arba kurie turi burnos anomalijų. Spenelių apsauga suteikia speneliui tinkamą apžioti formą ir išlaiko stačią padėtį kūdikio maitinimosi pertraukų metu.

Skirta jautriems, pažeistiems ar skausmingiems speneliams
Spenelių apsaugos skirtos tam, kad maitinimas būtų patogus ir švelnesnis, kai speneliai pažeisti, suskilę ar skausmingi. Jos padeda sumažinti spenelių trynimą ir tempimą maitinant krūtimi, tad galite patogiai maitinti kūdikį geriausiu savo pienu.

Kūdikiai geria savo tempu
Jei reikia kontroliuoti mamos pieno srovę arba kūdikiui trūksta jėgų, spenelių apsaugos taip pat yra puiki pagalbinė priemonė. Trys skylutės apsaugos galiuke padeda reguliuoti motinos pieno srovę kūdikiui, jei yra pieno perteklius. Tokiu būdu kūdikis geria savo tempu, jei iš mamos krūties per aktyviai bėga pienas.

Sukurta taip, kad tiktų
Spenelių apsaugos yra dviejų dydžių, kad geriau tiktų jūsų krūtims. Mažos apsaugos tinka speneliams nuo 12 mm skersmens, o vidutinio dydžio – iki 21 mm. Norėdama sužinoti savo dydį, patogiai įsitaisykite ir uždėkite vieną žiedą su skylute ant spenelio. Pasukite apsaugą pagal laikrodžio rodyklę ir nukreipkite spenelį į tunelį. Tuomet ištempkite apsaugos pagrindą aplink areolę. Jei tarp spenelio ir silikono yra 2 mm erdvė, jis tinkamas. Patarimas: dydis nustatomas pagal spenelį, o ne pagal areolę. Nesate įsitikinusi? Paprašykite sveikatos priežiūros specialisto pagalbos.

Paprasta išplauti įdėjus į higienišką, nešioti skirtą dėklą
Prieš kiekvieną naudojimą turite nuplauti spenelių gaubtelius. Tai užtruks mažiau nei 10 min. Penkioms minutėms įdėkite juos į verdantį vandenį arba naudokite higienišką dėklą. Įdėkite abu gerai nuskalautus spenelių gaubtelius į dėklą ir įpilkite 25 ml / 0,9 sk. unc. vandens. Tuomet trims minutėms įdėkite spenelių gaubtelius į 750–1000 W galios mikrobangų krosnelę. Palikite juos penkias minutes atvėsti. Nupilkite vandenį ir jie jau paruošti naudoti. Naudokite patogų, higienišką, nešti skirtą dėklą keliaudama ir laikykite jame spenelių gaubtelius, kad jie būtų švarūs.

Panašios prekės
Kūdikiams

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau