Skausmą, karščiavimą mažinantis vaistas

Paracetamolis Sanitas, 500 mg tabletės, N20

Category:
Product code
4846
Manufacturer
Sanitas
Medication group
Non-prescription

Paracetamolis Sanitas 500 mg tabletės, vaistas nuo skausmo ir karščiavimo, N20

Paracetamolis, nereceptinis vaistinis preparatas 

Paracetamolis Sanitas skirtas trumpalaikiam karščiavimui mažinti, silpno ir vidutinio stiprumo skausmui malšinti (pvz.: galvos, dantų, gerklės, raumenų, mėnesinių).

Paracetamolio Sanitas sudėtis

Vienoje tabletėje yra 500 mg paracetamolio.

Paracetamolio Sanitas vartojimas

Vartoti Paracetamolį Sanitas per burną. Dozavimas: įprastinė rekomenduojama vienkartinė dozė yra 1 Paracetamolio Sanitas tabletė kas 4 valandas, sunkiais atvejais – 2 Paracetamolio Sanitas tabletės kas 6 valandas, ne daugiau kaip 8 tabletės per parą.

Kontraindikacijos

Padidėjęs jautrumas veikliajai arba pagalbinei šio vaisto medžiagai, jaunesnis negu 6 metų pacientas, sunkus kepenų ar inkstų nepakankamumas.

Specialieji įspėjimai vartojant Paracetamolį Sanitas

Prieš pradėdami vartoti Paracetamolį Sanitas pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, jeigu esate alergiškas acetilsalicilo rūgščiai, persirgote arba dabar sergate sunkia kepenų liga, sutrikusi inkstų funkcija, turite įgimtą bilirubinemiją, jums yra kai kurių fermentų, skaldančių gliukozę, trūkumas, esate senyvas, sergate sunkia liga arba jeigu širdies ir kraujagyslių sistemos veikla susilpnėjusi, sergate alkoholizmu.

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta.

Netinkamai vartojamas vaistas Paracetamolis Sanitas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. 2016.10.25  PAR-LT1610-137

Paracetamolio Sanitas gamintojas

Sanitas

Paracetamolis Sanitas, 500 mg tabletės, N20 usage

Vartoti Paracetamolį Sanitas per burną. Dozavimas: įprastinė rekomenduojama vienkartinė dozė yra 1 Paracetamolio Sanitas tabletė kas 4 valandas, sunkiais atvejais – 2 Paracetamolio Sanitas tabletės kas 6 valandas, ne daugiau kaip 8 tabletės per parą.

Reviews

Your opinion about our distribution is important to us.
We will be very grateful for your comments.

Write a comment

This website uses cookies for its operation, to improve the browsing experience and for marketing. More information about cookies and how to decline them - privacy policy.