Bičių pienelis

Gell Royal (Bičių pienelis) 1000 ampulės N10

Category:
Product code
17209
Manufacturer
Les 3 Chenes
Price € 7,10 €  10,14* You save
€ 3,04 (30%)
Notify when price drops

Bičių pienelio geriamas tirpalas GELEE ROYALE 1000 N.10 amp. po 10ml

Maisto papildas, skirtas vartoti ampulės turinį praskiedus vandeniu ar sultimis. Biologiškai aktyvios natūralios medžiagos: bičių pienelis. Karališkoji želė, arba bičių pienelis, kurį gamina bitės, yra reta ir brangi gamtos dovana.

1-oje geriamoje ampulėje yra:

Bičių pienelis 1000 MG
Natūralus apelsių aromatas 50 MG
Vanduo, fruktozė  

Bičių pienelio geriamojo tirpalo GELEE ROYALE vartojimas

Tris savaites rytais išgerti 1 amp. turinį su stikline vandens ar sulčių. Bičių pienelio substancija, gaunama iš bičių surenkamų produktų, yra turtinga mineralais, vitaminais ir mikroelementais, gyvybiškai būtinomis rūgštimis. Vartojant, svarbu subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Bičių pienelio geriamojo tirpalo GELEE ROYALE laikymas

Kambario temperatūroje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Bičių pienelio geriamojo tirpalo GELEE ROYALE kilmės šalis

Pagaminta Prancūzijoje.

Gell Royal (Bičių pienelis) 1000 ampulės N10 usage

Tris savaites rytais išgerti 1 amp. turinį su stikline vandens ar sulčių. Bičių pienelio substancija, gaunama iš bičių surenkamų produktų, yra turtinga mineralais, vitaminais ir mikroelementais, gyvybiškai būtinomis rūgštimis. Vartojant, svarbu subalansuota mityba bei sveiko gyvenimo būdas.

Reviews

Your opinion about our distribution is important to us.
We will be very grateful for your comments.

Write a comment

This website uses cookies for its operation, to improve the browsing experience and for marketing. More information about cookies and how to decline them - privacy policy.