Pleistrai kojų nuospaudoms

Medrull Corn Removal pleistras nuo nuospaudų, N6

Category:
Product code
14475
Manufacturer
Forans Eesti
Price € 0,77 €  1,10* You save
€ 0,33 (30%)
Notify when price drops

Medrull Corn Removal pleistras nuo nuospaudų, pleistrai kojų nuospaudoms, N6

Medrull Corn Removal pleistras padeda atsikratyti nuospaudų, greitas palengvėjimas po išspaudimo, turi keratolitinį poveikį, minkšti, apsauginis veikimas.

Įspėjimai apie Medrull pleistrą

Medrull Corn Removal pleistrą naudokite tik nuospaudų gydymui, išoriniam naudojimui. Neklijuokite ant pažeistos ar sudirgintos odos. Nenaudokite, jei yra paraudimų, įdrėskimų  ar žaizdų. Atsiradus stipriam jautrumui ar sudirgimui, tuoj pat nutraukite gydymą. Diabetikams, žmonėms su kraujotakos sutrikimais, nėščioms ir maitinančioms moterims, vaikams iki 16 metų prieš pleistro naudojimą būtina pasitarti su gydytoju.

Medrull Corn Removal pleistro nuospaudoms naudojimo instrukcija

Prieš užklijuojant Corn Removal pleistrą, pažeista vieta turi būti išvalyta ir nusausinta. Nuimkite nuo pleistro apsauginį papierių ir uždėkite jį taip, kad pažeista vieta būtų per centrą. Pleistrą keiskite kiekvieną dieną.

Medrull Corn Removal pleistrų kojų nuospaudoms gamintojas

Forans Eesti

Medrull Corn Removal pleistras nuo nuospaudų, N6 usage

Prieš užklijuojant Corn Removal pleistrą, pažeistąa vieta turi būti išvalyta ir nusausinta. Nuimkite nuo pleistro apsauginį papierių ir uždėkite jį taip, kad pažeista vieta būtų per centrą. Pleistrą keiskite kiekvieną dieną.

Reviews

Your opinion about our distribution is important to us.
We will be very grateful for your comments.

Write a comment

This website uses cookies for its operation, to improve the browsing experience and for marketing. More information about cookies and how to decline them - privacy policy.