Drėkinamieji akių lašai

Artelac Splash drėkinamieji akių lašai, 10 ml

Category:
Product code
14393
Manufacturer
Bausch & Lomb

Artelac Splash drėkinamieji akių lašai, akių priežiūros priemonė, 10 ml

Šis produktas idealiai tinka norint nedelsiant nuraminti ir sudrėkinti dėl aplinkos poveikio išsausėjusias akis. Jis natūraliai atgaivina ir nuramina sausas akis, numalšindamas akių nuovargio, sudirgimo ir net ašarojimo simptomus. Naudojama pažangi daugiadozė sistema be konservantų, todėl Artelac Splash būdingi visi jos suteikiami privalumai. Tai natūralus gaivos pliūpsnis, nedelsiant sudrėkinantis akis, kai dirbate ar pramogaujate nepalankioje aplinkoje.

  • Artelac Splash sudėtyje yra natūralaus polimero – hialurono rūgšties (natrio hialuronato), kurios būna sveikos žmogaus akies struktūrose ir natūralioje ašarų plėvelėje.
  • Artelac Splash galima vartoti 6 mėnesius po atidarymo.
  • Artelac Splash akių lašų sudėtyje nėra konservantų.
  • Artelac Splash tinka minkštiesiems ir kietiesiems kontaktiniams lęšiams drėkinti pirmą kartą ir pakartotinai (jų neišsiimant), jis pastebimai padidina kontaktinių lęšių patogumą juos nešiojant visą dieną.
  • Artelac Splash akių lašus lengva vartoti, jis gerai toleruojamas ir saugus.

Artelac Splash akių lašų sudėtis

Tirpalo Artelac Splash sudėtyje yra 0,24 % hialurono rūgšties (natrio hialuronato) ir pagalbinių medžiagų, įskaitant sterilų vandenį, natrio chloridą, kalio chloridą, dinatrio fosfato dodekahidratą ir natrio divandenilio fosfato dihidratą.
Sudėtyje nėra konservantų.

Artelac Splash akių lašų pakuotė

Artelac Splash tiekiamas 10 ml akių lašų pakuotėje.

Artelac® Splash akių lašų gamintojas

Bausch & Lomb

Reviews

Your opinion about our distribution is important to us.
We will be very grateful for your comments.

Write a comment

This website uses cookies for its operation, to improve the browsing experience and for marketing. More information about cookies and how to decline them - privacy policy.