Dantų pasta vaikams

Natura House dantų pasta vaikams Cucciolo, 50 ml

Категория:
Код продукта
99573
Производитель
Natura House
Цена € 3,74 €  5,76* Вы сэкономили:
€ 2,02 (35%)
Сообщить о снижении цены

Natura House vaikiška dantų pasta Cucciolo Red Fruits, 50 ml

Cucciolo – tai besilaukiančioms ir jau maitinančioms mamoms bei kūdikiams sukurta ypač aukštos kokybės natūralios kosmetikos linija. Ant kiekvieno produkto pakuotės nurodomas realus ir visada aukštas (93%- 99.8 %) natūralios kilmės medžiagų lygis procentais („Natural origin“ simbolis). Kosmetikos sudėtyje esančių natūralių žaliavų struktūra artima žmogaus odos struktūrai, todėl priemones oda puikiai toleruoja, matomas produktų efektyvumas; Be žalingų chemikalų, konservantų, alkoholio, nekenksmingos žmogui (ir, svarbiausia, vaikams bei nėščiosioms) priemonės.

  • Iš natūralių ekologiškų žaliavų pagaminta Cucciolo dantų pasta vaikams yra kruopščiai sukurta taip, kad paskatintų net pačius mažiausius vaikus laikytis teisingos burnos higienos.
  • Cucciolo dantų pasta vaikams saugo emalį ir dantenas.
  • Cucciolo dantų pasta vaikams yra raudonųjų vaisių skonio.
  • Vaikiška dantų pasta Natura House Cucciolo yra net 98.5 % natūralių žaliavų.
  • Dantų pastoje yra ksilitolio – natūralaus, karieso nesukeliančio saldiklio bei atitinkamas kiekis kalcio ir fluorido druskų: jos padeda apsaugoti dantis nuo ėduonies ir demineralizacijos, o alavijų ekstraktas veikia dantenas drėkinančiai ir raminančiai.
  • Pasta patikrinta dermatologų.

Pastaba: pastoje yra sodos fluorido 500 ppmF!

Dantų pastos Cucciolo vaikams sudėtis

Sorbitol, Aqua (Water), Hydrated Silica, Glycerin, Xilytol, Aloe barbadensis extract (Aloe vera extract), Aroma (Flavor), Cocamidopropyl betaine, Cellulose gum, Sodium fluoride, Calcium gluconate, Alcohol, Sodium benzoate, Limonene, C.I. 42051.

Natura House Cucciolo dantų pastos vaikams naudojimas

Siekiant rezultato, dantų pasta Natura House būtina valyti dantis du kartus per dieną, po dvi minutes. Dėmesio! Vienam valymui naudoti tik 0,6 cm pastos! Vaikams iki 6 m. naudokite žirnio dydžio kiekį, stebėkite, kad nenurytų. Dėl sudėtyje, esančio natrio fluorido pasitarkite su odontologu ar savo gydytoju.

Dantų pastos Cucciolo gamintojas

Natura House

Natura House dantų pasta vaikams Cucciolo, 50 ml потребление

Siekiant rezultato, dantų pasta Natura House būtina valyti dantis du kartus per dieną, po dvi minutes. Dėmesio! Vienam valymui naudoti tik 0,6 cm pastos! Vaikams iki 6 m. naudokite žirnio dydžio kiekį, stebėkite, kad nenurytų. Dėl sudėtyje, esančio natrio fluorido pasitarkite su odontologu ar savo gydytoju.

Отзывы

Ваше мнение о наших распространяемых продуктах нам очень важна.
Мы благодарны за ваши комментарии.

Написать отзыв

Веб-сайт использует куки чтобы улучшить работу страницы и для маркетинга. Больше информации как отказаться от куки - политика конфиденциальности.