Dantų pasta vaikams

Natura House dantų pasta vaikams Cucciolo Bubble Gum, 50 ml

Категория:
Код продукта
99572
Производитель
Natura House
Цена € 4,03 €  5,76* Вы сэкономили:
€ 1,73 (30%)
Сообщить о снижении цены

Natura House dantų pasta vaikams Cucciolo Bubble Gum, 50 ml

Iš natūralių žaliavų (98,5 %) pagaminta dantų pasta vaikams Natura House su kalciu veikia antibakteriškai, padeda saugoti nuo uždegimo ir ėduonies, tonizuoja, gaivina. Valymo rezultatas išlieka ilgai.

  • Dantų pasta Natura House Cucciolo vaikams yra be emalį žeidžiančių abrazyvinių medžiagų.
  • Sudėtyje yra natrio fluorido, kuris saugo nuo ėduonies, nekenkia dantų emaliui.
  • Dantų pastos sudėtyje esantys alavijų ekstraktai, ksilitolis, kalcis padeda užtikrinti dantų apsaugą nuo ėduonies, stiprinti dantis ir dantenas.
  • Be parabenų, silikonų, PEG / PPG, SLS / SLES, parafinų.

Natura House Cucciolo dantų pastos vaikams sudėtis

Sorbitol, Aqua (Water), Glycerin, Silica, Cellulose gum, Xilytol, Aloe barbadensis extract (Aloe vera extract), Aroma (Flavor), Cocamidopropyl betaine, Sodium fluoride, Calcium gelatine, Alcohol, Sodium benzoate, Menthol, Isoamyl acetate, Ci 42051, C.I. 16255, Limonene.

Natura House dantų pastos vaikams naudojimas

Siekiant rezultato, dantų pasta Natura House būtina valyti dantis du kartus per dieną, po dvi minutes. Dėmesio! Vienam valymui naudoti tik 0,6 cm pastos! Vaikams iki 6 m. naudokite žirnio dydžio kiekį, stebėkite, kad nenurytų. Dėl sudėtyje, esančio natrio fluorido pasitarkite su odontologu ar savo gydytoju.

Natura House dantų pastos gamintojas

Natura House

Natura House dantų pasta vaikams Cucciolo Bubble Gum, 50 ml потребление

Siekiant rezultato, dantų pasta Natura House būtina valyti dantis du kartus per dieną, po dvi minutes. Dėmesio! Vienam valymui naudoti tik 0,6 cm pastos! Vaikams iki 6 m. naudokite žirnio dydžio kiekį, stebėkite, kad nenurytų. Dėl sudėtyje, esančio natrio fluorido pasitarkite su odontologu ar savo gydytoju.

Отзывы

Ваше мнение о наших распространяемых продуктах нам очень важна.
Мы благодарны за ваши комментарии.

Написать отзыв

Веб-сайт использует куки чтобы улучшить работу страницы и для маркетинга. Больше информации как отказаться от куки - политика конфиденциальности.