Maisto papildas, žuvų taukai

New Nordic Red Oil žuvų taukų kapsulės, N60

Категория:
Код продукта
95901
Производитель
New Nordic
Цена € 18,59 €  24,78* Вы сэкономили:
€ 6,19 (25%)
Сообщить о снижении цены

New Nordic Red Oil žuvų taukų kapsulės, N60

Maisto papildas

Omega 3 riebalų rūgštys – mūsų organizmo sargai
Tai vienos svarbiausių organizmo statybinių medžiagų, kurių žmogaus organizmas pats nesintetina, todėl šių rūgščių, vadinamų nepakeičiamosiomis riebalų rūgštimis, į organizmą turi patekti su kasdieniu maistu. Svarbiausios iš jų – EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis). Šiuo metu žinoma, kad šios rūgštys svarbios normaliai širdies veiklai ir smegenų funkcijai palaikyti, padeda išsaugoti normalų regėjimą

Širdis ir smegenys
Red Oil yra omega-3 riebalų rūgščių EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis) šaltinis, kurios ypač svarbios širdžiai ir smegenims. Nustatyta, kad šios medžiagos padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. DHR yra svarbi normaliai smegenų funkcijai palaikyti. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR. Mažytės Red Oil žuvų taukų kapsulės padės aprūpinti organizmą taip reikalingomis EPR ir DHR riebalų rūgštimis.

Kodėl Red Oil kapsulės tokios ypatingos?
Red Oil kapsulėje yra 500 mg gryno Antarkties krilių aliejaus. Tai naujos kartos omega 3 šaltinis. Omega 3 riebalų rūgštys yra trigliceridų arba fosfolipidų pavidale. Omega 3 riebalų rūgštys, esančios krilių aliejuje, yra sujungtos į fosfolipidų kompleksus. Omega 3 riebalų rūgštys, esančios žuvų taukuose, yra sujungtos į trigliceridų kompleksus. Riebalų rūgščių trigliceridai ir fosfolipidai organizmo pasisavinami skirtingai. Riebalų rūgščių trigliceridai yra netirpūs vandenyje, jų pasisavinimui plonosiose žarnose reikalingi virškinimo fermentai. Fosfolipidai, kurie vandenyje yra dispersiški, plonosiose žarnose absorbuojami efektyviau. Tyrimai parodė, kad omega 3 fosfolipidai greičiau patenka į audinių ląsteles ir tolygiau pasiskirsto, nei omega 3 trigliceridai. Štai kodėl omega 3 riebalų rūgščių pasisavinimas iš krilių aliejaus yra labai geras. Be to, krilių aliejuje natūraliai yra stipraus antioksidanto astaksantino (25 µg astaksantino vienoje kapsulėje), kurio nėra žuvų taukuose. Red Oil kapsulės yra mažos ir lengvai praryjamos.

Kas yra kriliai ir kur gaudomi?
Krilis (lot. Euphausia superba Dana) yra mažytis į krevetę panašus vėžiagyvis, kuris sudaro didžiausią vandenynų biomasę. Jis gaudomas Antarkties vandenyne prie Pietų ašigalio, kuris yra švariausias ir šalčiausias planetoje. Krilius gaudo Norvegijos žvejai naujausių technologijų laivu-fabriku. Pagauti kriliai jame iškart yra perdirbami, todėl Antarkties krilių aliejus su jame esančiomis veikliosiomis medžiagomis yra aukščiausios kokybės.

Švarus, grynas ir stabilus
Red Oil žuvų taukų kapsulių sudėtyje esanis krilių aliejus yra natūraliai švarus ir grynas. Gerai žinomas omega 3 riebalų rūgščių kokybės ir šviežumo parametras yra gebėjimas oksiduotis. Kuo lengviau ir greičiau oksiduojasi omega 3 riebalų rūgštys, tuo lengviau netenka biologinio aktyvumo ir greičiau sensta. Šiuo atveju Red Oil kapsulių sudėtyje esanis krilių aliejus turi keletą svarbiausių pranašumų, palyginus su tradiciniais omega 3 šaltiniais, pagamintais iš žuvų taukų: tai didelis kiekis omega 3 fosfolipidų ir dėl astaksantino natūraliai didelis atsparumas oksidacijai. Astaksantinas veikia ne tik kaip antioksidantas, bet suteikia krilių aliejui ir kapsulei ryškiai rausvą spalvą. Astaksantinas žmogaus organizme taip pat veikia kaip antioksidantas. Tyrimai parodė, kad omega-3 rūgštys esančios Red Oil kapsulėse ilgą laiką išlieka stabilios ir šviežios, nes dėl natūralaus antioksidanto astaksantino nesioksiduoja. Todėl nebereikia naudoti papildomų priedų, konservantų ar antioksidantų.

New Nordic Red Oil žuvų taukų kapsulių sudėtis

Vienoje New Nordic Red Oil žuvų taukų kapsulėje yra: 500 mg Antarktinių krilių (Euphausia superba Dana) aliejaus, kuriame yra 200 mg fosfolipidų (iš jų 60 % omega 3 fosfolipidai), 115 mg omega 3 riebalų rūgščių (iš jų 50 % EPR, 28 % DHR, 22 % kitos), 25 µg astaksantino. Dviejose New Nordic Red Oil žuvų taukų kapsulėse yra: 1000 mg Antarktinių krilių (Euphausia superba Dana) aliejaus, kuriame yra 400 mg fosfolipidų (iš jų 60 % omega 3 fosfolipidai), 230 mg omega-3 riebalų rūgščių (iš jų 50 % EPR, 28 % DHR, 22 % kitos), 50 µg astaksantino.

New Nordic Red Oil žuvų taukų kapsulių vartojimas

Gerkite po 1 New Nordic Red Oil žuvų taukų kapsulę per dieną užsigerdami nedideliu kiekiu skysčio. Jei Red Oil vartojate pirmą kartą, 4 savaites gerkite po 2 New Nordic Red Oil kapsules per dieną, kad organizme sukurtumėte reikiamą omega 3, EPR ir DHR riebalų rūgščių balansą.

Kita svarbi informacija apie New Nordic Red Oil žuvų taukus

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo Red Oil nevartoti kaip maisto pakaitalo. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 12 metų amžiaus. Jei esate alergiški vėžiagyviams, Red Oil vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje nei 25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Parduodama vaistinėse. Pakuotė – 60 kapsulių.

New Nordic Red Oil žuvų taukų gamintojas

New Nordic Manufacturing ApS,
Ny Østergade 11, DK-4000, Roskilde,
Danija

Kilmės šalis – Švedija.

New Nordic Red Oil atstovas Baltijos šalyse

UAB New Nordic,
www.newnordic.lt
Tel. +370 37 222 023.

New Nordic Red Oil žuvų taukų kapsulės, N60 потребление

Gerkite po 1New Nordic Red Oil žuvų taukų kapsulę per dieną užsigerdami nedideliu kiekiu skysčio. Jei Red Oil vartojate pirmą kartą, 4 savaites gerkite po 2 New Nordic Red Oil kapsules per dieną, kad organizme sukurtumėte reikiamą omega 3, EPR ir DHR riebalų rūgščių balansą.

Отзывы

Ваше мнение о наших распространяемых продуктах нам очень важна.
Мы благодарны за ваши комментарии.

Написать отзыв

Веб-сайт использует куки чтобы улучшить работу страницы и для маркетинга. Больше информации как отказаться от куки - политика конфиденциальности.