prisijunk prie mūsų facebook Apie mus Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x
sunkv 1

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Vitamino D3 preparatas

Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml

Gamintojas
Valentis
Kaina 2,19
Klauskite Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml

Maisto papildas

 • Vitaminas D reikalingas normaliam vaikų kaulų augimui ir vystymuisi.
 • Vitaminas D svarbus kalcio ir fosforo pasisavinimo procese, jis palaiko normalią kalcio koncentraciją kraujyje, dalyvauja kaulų ir dantų formavimosi procese, todėl padeda palaikyti sveikus kaulus ir dantis.
 • Vitaminas D dalyvauja užtikrinant raumenų funkciją, normalų imuninės sistemos funkcionavimą.
 • Vitaminas D3 Valentis – produktas, skirtas mitybai papildyti vitaminu D3 (cholekalciferoliu) kūdikiams, mažiems vaikams, paaugliams ir suaugusiems žmonėms, kuriems nustatytas vitamino D trūkumas.

Vitaminas D3 maisto papildo sudedamosios dalys

Vidutinės grandinės trigliceridai, cholekalciferolis 0,04 % m/v.

Vitaminas D3 maisto papildo maistingumas

100 ml energinė vertė: 3522 kJ / 857 kcal. 100 ml yra baltymų - 0 g, angliavandenių - 0 g, riebalų – 99,95 ml. 100 ml yra 40.000 μg cholekalciferolio (800.000 % RPN*suaugusiesiems arba 400.000 % RPN* kūdikiams ir mažiems vaikams). 10 ml tirpalo yra maždaug 400 lašų. 1 laše (0,025 ml) yra 10 μg cholekalciferolio (atitinka 400 TV vitamino D3), kas sudaro 200 % RPN* suaugusiesiems arba 100 % RPN* kūdikiams ir mažiems vaikams iki 3 metų.

*RPN - rekomenduojama paros norma

Vitaminas D3 aliejinio tirpalo vartojimas

Rekomenduojama vartoti po vieną Vitamino D3 lašą per dieną su maistu, gėrimu arba tiesiai į burną pipete. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos maisto papildo Vitaminas D3 dozės. Jeigu abejojate dėl produkto dozavimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Vitaminas D3 aliejinio tirpalo laikymas

Maisto papildą Vitaminas D3 laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atidarius laikyti šaldytuve (vėsioje vietoje) ir suvartoti per du mėnesius.

Grynasis kiekis: 10 ml.

Vitaminas D3 maisto papildo gamintojas

UAB Valentis,
Molėtų pl. 11, LT-08409
Vilnius, Lietuva

Kas yra vitaminas D?

Vitaminas D (kalciferolis) yra riebaluose tirpus vitaminas. Plačiausiai žinomos dvi vitamino D formos: randamas augaliniame maiste vitaminas D2 (ergokalciferolis) bei vitaminas D3 (cholekalciferolis), kuris gali būti sintetinamas žmogaus odoje, epidermio gilesniuosiuose sluoksniuose, veikiant ultravioletiniams (UV-B) saulės spinduliams ir šilumai.

Vitamino D3 galima gauti ir iš gyvulinės kilmės maisto produktų, tačiau natūraliuose produktuose jo kiekiai nėra dideli. Daugiausia vitamino D3 randama riebioje žuvyje (lašišose, silkėse, unguriuose), kiaušinio trynyje, kepenyse, svieste, sūryje. Teigiama, kad įprastinė vakarietiškų šalių dieta dažnai pilnai neužtikrina organizmo vitamino D poreikių. Tik šiaurės kraštų žmonės, kurie valgo daug žuvies, ruonių ar banginių mėsos bei jų riebalų, tikrai gauna pakankamą vitamino D kiekį su maistu. Vitamino D trūkumo paprastai nejaučia ir žmonės, gyvenantys ties pusiauju, kur netrūksta saulės spindulių. Teigiama, kad šio vitamino stokoja ne mažiau kaip 50 procentų mūsų platumos gyventojų.

Kuo svarbus vitaminas D?

 • Vitaminas D ypač reikalingas kūdikiams ir mažiems vaikams. Šis vitaminas dalyvauja kaulų ir dantų formavimosi procese, nes padeda organizmui pasisavinti kalcį ir fosforą, palaiko normalią kalcio koncentraciją kraujyje. Nesant vitamino D organizme pasisavinama tik apie 15 proc. kalcio ir apie 60 proc. fosforo, todėl vitaminas D būtinas normaliam vaikų kaulų bei dantų vystymuisi ir augimui. Be to, šis vitaminas padeda užtikrinti ir normalią raumenų funkciją.
 • Trūkstant vitamino D, vystosi rachitas, raumenų silpnumas. Mokslininkai ištyrė, kad vitamino D trūkumas vaikystėje ir paauglystėje, kuomet kaulai kaupia kalcį, tankėja ir intensyviai auga, padidina osteoporozės (kaulų retėjimo) išsivystymo vyresniame amžiuje pavojų.
 • Vitaminas D turi reikšmės ir imuninei sistemai. Jis dalyvauja užtikrinant normalų imuninės sistemos funkcionavimą, moduliuojant priešuždegiminį atsaką.

Kodėl vitamino D dažnai trūksta kūdikiams ir mažiems vaikams?

Vitamino D atsargos žmogaus organizme (odoje, raumenyse, riebaliniame ir kituose audiniuose) nėra gausios. Išnešioto naujagimio vitamino D atsargos pasibaigia maždaug po 8 savaičių, o neišnešiotų kūdikių organizmas vitamino D sukaupia dar mažiau, todėl neišnešioti gimę vaikai dažniau serga rachitu. Mažiau vitamino D atsargų iki gimimo sukaupia ir dvynukai ar trynukai. Taip pat yra nustatyta, kad dirbtinai maitinami kūdikiai rachitu serga dažniau nei natūraliai maitinami, nes pastarieji šiek tiek vitamino D gauna su mamos pienu. Motinos piene vitamino D kiekis yra nevienodas, jo pagausėja vasarą, arba mamai daugiau gaunant šio vitamino su maistu. Vis tik net ir vasarą vitamino D motinos piene nebūna daug, maždaug apie 50 tarptautinių vienetų (TV) viename litre, todėl paprastai kūdikiams nuo 2–4 savaičių amžiaus vitamino D rekomenduojama duoti papildomai, ypač rudens–žiemos laikotarpiu.

Kas lemia vitamino D trūkumą suaugusiesiems?

Be genetinių veiksnių yra trys pagrindinės priežastys:

 • Mitybos įpročiai. Vitamino D yra tokiuose maisto produktuose, kuriuos ne kiekvienas mėgsta arba kuriuos tiesiog ne kiekvienas gali įsigyti.
 • Šviesos trūkumas. Odoje pagaminamas vitamino D kiekis ne visuomet yra pakankamas. Žiemos mūsų platumose dažnai pilkos, labai trūksta saulės šviesos, o vasarą ultravioletinius spindulius sulaiko sparčiai populiarėjantys kremai nuo saulės. Besikeičiantis gyvenimo būdas lemia, kad žmonės vis daugiau laiko praleidžia uždarose patalpose, ir toli gražu ne kiekvienas bent pusvalandį per dieną pabūna lauke, todėl vitamino D sintezė odoje gali būti nepakankama.
 • Tam tikrų organizmo funkcijų sutrikimai. Daugiau vitamino D reikia esant kai kuriems kepenų ir inkstų funkcijų sutrikimams, taip pat esant sumažėjusioms žarnyno rezorbcinėms funkcijoms, ypač vyresnio amžiaus žmonėms. Suaugusiems žmonėms vitamino D trūksta ne visiems ir ne visada; jo trūkumas nustatomas iš kraujo tyrimo. Smarkus ir ilgalaikis vitamino D perdozavimas yra pavojingas. Jeigu nesate tikri, kad jums trūksta vitamino D, prieš imantis papildomai vartoti maisto papildą Vitaminas D3 Valentis, reikėtų pasitarti su gydytoju.

Literatūra:

1. Dietary Reference Intakes for Calcium and Vitamin D Page 1 (Summary). The National Academies. http://www.nap.edu/openbook.php?record_id=13050&page=1.

2. European Food Safety Authority (EFSA) Panel on Dietetic Products, Nutrition and Allergies (NDA) (2010). “Scientific opinion on the substantiation of health claims related to vitamin D3 and normal function of the immune system and inflammatory response (ID 154, 159),maintenance of normal muscle function (ID 155) and maintenance of normal cardiovascular function (ID 159) pursuant to Article 13(1) of Regulation (EC) No 1924/2006”. EFSA Journal 2010; 8(2):1468–85.

3. European Food Safety Authority (EFSA) Scientific opinion of the Panel on Dietetic Products,Nutrition and Allergies (NDA) (2008). “Scientific substantiation of a health claim related to calcium and vitamin D and bone strength pursuant to Article 14 of Regulation (EC) No 1924/2006”. EFSA Journal 2008; 828:1-13.

4. European Food Safety Authority (EFSA) Scientific opinion of the Panel on Dietetic Products,Nutrition and Allergies (NDA). “Scientific opinion of the substantiation of a health claim related to calcium and vitamin D and maintenance of bone (ID 350) pursuant to Article 13(1) of Regulation (EC) No 1924/2006”. EFSA Journal 2009; 7(9):1272.

5. European Food Safety Authority (EFSA) Scientific opinion of the Panel on Dietetic Products,Nutrition and Allergies (NDA). “Scientific Opinion on the substantiation of health claims related to vitamin D and maintenance of bone and teeth (ID 150, 151, 158), absorption and utilisation of calcium and phosphorus and maintenance of normal blood calcium concentrations (ID 152, 157), cell division (ID 153), and thyroid function (ID 156) pursuant to Article 13(1) of Regulation (EC) No 1924/2006”. EFSA Journal 2009; 7(9):1227.

6. Holick MF. Vitamin D Deficiency. The New England Journal of Medicine. 2007; 357:266-81.

Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml vartojimas

Rekomenduojama vartoti po vieną Vitamino D3 lašą per dieną su maistu, gėrimu arba tiesiai į burną pipete. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos Vitamino D3 dozės. Jeigu abejojate dėl produkto dozavimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Jūsų atsiliepimai apie "Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml" produktą

Vitaminai ir mineralai

148 grįžti atgal
vk valentis vitaminas d3 tirpalas 10ml pak

Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml

Vitamino D3 preparatas

Kaina 2,19
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

atgal Informacinis lapelis
Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml
Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml

Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml

Maisto papildas

 • Vitaminas D reikalingas normaliam vaikų kaulų augimui ir vystymuisi.
 • Vitaminas D svarbus kalcio ir fosforo pasisavinimo procese, jis palaiko normalią kalcio koncentraciją kraujyje, dalyvauja kaulų ir dantų formavimosi procese, todėl padeda palaikyti sveikus kaulus ir dantis.
 • Vitaminas D dalyvauja užtikrinant raumenų funkciją, normalų imuninės sistemos funkcionavimą.
 • Vitaminas D3 Valentis – produktas, skirtas mitybai papildyti vitaminu D3 (cholekalciferoliu) kūdikiams, mažiems vaikams, paaugliams ir suaugusiems žmonėms, kuriems nustatytas vitamino D trūkumas.

Vitaminas D3 maisto papildo sudedamosios dalys

Vidutinės grandinės trigliceridai, cholekalciferolis 0,04 % m/v.

Vitaminas D3 maisto papildo maistingumas

100 ml energinė vertė: 3522 kJ / 857 kcal. 100 ml yra baltymų - 0 g, angliavandenių - 0 g, riebalų – 99,95 ml. 100 ml yra 40.000 μg cholekalciferolio (800.000 % RPN*suaugusiesiems arba 400.000 % RPN* kūdikiams ir mažiems vaikams). 10 ml tirpalo yra maždaug 400 lašų. 1 laše (0,025 ml) yra 10 μg cholekalciferolio (atitinka 400 TV vitamino D3), kas sudaro 200 % RPN* suaugusiesiems arba 100 % RPN* kūdikiams ir mažiems vaikams iki 3 metų.

*RPN - rekomenduojama paros norma

Vitaminas D3 aliejinio tirpalo vartojimas

Rekomenduojama vartoti po vieną Vitamino D3 lašą per dieną su maistu, gėrimu arba tiesiai į burną pipete. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos maisto papildo Vitaminas D3 dozės. Jeigu abejojate dėl produkto dozavimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Vitaminas D3 aliejinio tirpalo laikymas

Maisto papildą Vitaminas D3 laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atidarius laikyti šaldytuve (vėsioje vietoje) ir suvartoti per du mėnesius.

Grynasis kiekis: 10 ml.

Vitaminas D3 maisto papildo gamintojas

UAB Valentis,
Molėtų pl. 11, LT-08409
Vilnius, Lietuva

Kas yra vitaminas D?

Vitaminas D (kalciferolis) yra riebaluose tirpus vitaminas. Plačiausiai žinomos dvi vitamino D formos: randamas augaliniame maiste vitaminas D2 (ergokalciferolis) bei vitaminas D3 (cholekalciferolis), kuris gali būti sintetinamas žmogaus odoje, epidermio gilesniuosiuose sluoksniuose, veikiant ultravioletiniams (UV-B) saulės spinduliams ir šilumai.

Vitamino D3 galima gauti ir iš gyvulinės kilmės maisto produktų, tačiau natūraliuose produktuose jo kiekiai nėra dideli. Daugiausia vitamino D3 randama riebioje žuvyje (lašišose, silkėse, unguriuose), kiaušinio trynyje, kepenyse, svieste, sūryje. Teigiama, kad įprastinė vakarietiškų šalių dieta dažnai pilnai neužtikrina organizmo vitamino D poreikių. Tik šiaurės kraštų žmonės, kurie valgo daug žuvies, ruonių ar banginių mėsos bei jų riebalų, tikrai gauna pakankamą vitamino D kiekį su maistu. Vitamino D trūkumo paprastai nejaučia ir žmonės, gyvenantys ties pusiauju, kur netrūksta saulės spindulių. Teigiama, kad šio vitamino stokoja ne mažiau kaip 50 procentų mūsų platumos gyventojų.

Kuo svarbus vitaminas D?

 • Vitaminas D ypač reikalingas kūdikiams ir mažiems vaikams. Šis vitaminas dalyvauja kaulų ir dantų formavimosi procese, nes padeda organizmui pasisavinti kalcį ir fosforą, palaiko normalią kalcio koncentraciją kraujyje. Nesant vitamino D organizme pasisavinama tik apie 15 proc. kalcio ir apie 60 proc. fosforo, todėl vitaminas D būtinas normaliam vaikų kaulų bei dantų vystymuisi ir augimui. Be to, šis vitaminas padeda užtikrinti ir normalią raumenų funkciją.
 • Trūkstant vitamino D, vystosi rachitas, raumenų silpnumas. Mokslininkai ištyrė, kad vitamino D trūkumas vaikystėje ir paauglystėje, kuomet kaulai kaupia kalcį, tankėja ir intensyviai auga, padidina osteoporozės (kaulų retėjimo) išsivystymo vyresniame amžiuje pavojų.
 • Vitaminas D turi reikšmės ir imuninei sistemai. Jis dalyvauja užtikrinant normalų imuninės sistemos funkcionavimą, moduliuojant priešuždegiminį atsaką.

Kodėl vitamino D dažnai trūksta kūdikiams ir mažiems vaikams?

Vitamino D atsargos žmogaus organizme (odoje, raumenyse, riebaliniame ir kituose audiniuose) nėra gausios. Išnešioto naujagimio vitamino D atsargos pasibaigia maždaug po 8 savaičių, o neišnešiotų kūdikių organizmas vitamino D sukaupia dar mažiau, todėl neišnešioti gimę vaikai dažniau serga rachitu. Mažiau vitamino D atsargų iki gimimo sukaupia ir dvynukai ar trynukai. Taip pat yra nustatyta, kad dirbtinai maitinami kūdikiai rachitu serga dažniau nei natūraliai maitinami, nes pastarieji šiek tiek vitamino D gauna su mamos pienu. Motinos piene vitamino D kiekis yra nevienodas, jo pagausėja vasarą, arba mamai daugiau gaunant šio vitamino su maistu. Vis tik net ir vasarą vitamino D motinos piene nebūna daug, maždaug apie 50 tarptautinių vienetų (TV) viename litre, todėl paprastai kūdikiams nuo 2–4 savaičių amžiaus vitamino D rekomenduojama duoti papildomai, ypač rudens–žiemos laikotarpiu.

Kas lemia vitamino D trūkumą suaugusiesiems?

Be genetinių veiksnių yra trys pagrindinės priežastys:

 • Mitybos įpročiai. Vitamino D yra tokiuose maisto produktuose, kuriuos ne kiekvienas mėgsta arba kuriuos tiesiog ne kiekvienas gali įsigyti.
 • Šviesos trūkumas. Odoje pagaminamas vitamino D kiekis ne visuomet yra pakankamas. Žiemos mūsų platumose dažnai pilkos, labai trūksta saulės šviesos, o vasarą ultravioletinius spindulius sulaiko sparčiai populiarėjantys kremai nuo saulės. Besikeičiantis gyvenimo būdas lemia, kad žmonės vis daugiau laiko praleidžia uždarose patalpose, ir toli gražu ne kiekvienas bent pusvalandį per dieną pabūna lauke, todėl vitamino D sintezė odoje gali būti nepakankama.
 • Tam tikrų organizmo funkcijų sutrikimai. Daugiau vitamino D reikia esant kai kuriems kepenų ir inkstų funkcijų sutrikimams, taip pat esant sumažėjusioms žarnyno rezorbcinėms funkcijoms, ypač vyresnio amžiaus žmonėms. Suaugusiems žmonėms vitamino D trūksta ne visiems ir ne visada; jo trūkumas nustatomas iš kraujo tyrimo. Smarkus ir ilgalaikis vitamino D perdozavimas yra pavojingas. Jeigu nesate tikri, kad jums trūksta vitamino D, prieš imantis papildomai vartoti maisto papildą Vitaminas D3 Valentis, reikėtų pasitarti su gydytoju.

Literatūra:

1. Dietary Reference Intakes for Calcium and Vitamin D Page 1 (Summary). The National Academies. http://www.nap.edu/openbook.php?record_id=13050&page=1.

2. European Food Safety Authority (EFSA) Panel on Dietetic Products, Nutrition and Allergies (NDA) (2010). “Scientific opinion on the substantiation of health claims related to vitamin D3 and normal function of the immune system and inflammatory response (ID 154, 159),maintenance of normal muscle function (ID 155) and maintenance of normal cardiovascular function (ID 159) pursuant to Article 13(1) of Regulation (EC) No 1924/2006”. EFSA Journal 2010; 8(2):1468–85.

3. European Food Safety Authority (EFSA) Scientific opinion of the Panel on Dietetic Products,Nutrition and Allergies (NDA) (2008). “Scientific substantiation of a health claim related to calcium and vitamin D and bone strength pursuant to Article 14 of Regulation (EC) No 1924/2006”. EFSA Journal 2008; 828:1-13.

4. European Food Safety Authority (EFSA) Scientific opinion of the Panel on Dietetic Products,Nutrition and Allergies (NDA). “Scientific opinion of the substantiation of a health claim related to calcium and vitamin D and maintenance of bone (ID 350) pursuant to Article 13(1) of Regulation (EC) No 1924/2006”. EFSA Journal 2009; 7(9):1272.

5. European Food Safety Authority (EFSA) Scientific opinion of the Panel on Dietetic Products,Nutrition and Allergies (NDA). “Scientific Opinion on the substantiation of health claims related to vitamin D and maintenance of bone and teeth (ID 150, 151, 158), absorption and utilisation of calcium and phosphorus and maintenance of normal blood calcium concentrations (ID 152, 157), cell division (ID 153), and thyroid function (ID 156) pursuant to Article 13(1) of Regulation (EC) No 1924/2006”. EFSA Journal 2009; 7(9):1227.

6. Holick MF. Vitamin D Deficiency. The New England Journal of Medicine. 2007; 357:266-81.

atgal Vartojimas
Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml
Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml

Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml vartojimas

Rekomenduojama vartoti po vieną Vitamino D3 lašą per dieną su maistu, gėrimu arba tiesiai į burną pipete. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos Vitamino D3 dozės. Jeigu abejojate dėl produkto dozavimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
atgal Atsiliepimai
Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml
Vitaminas D3 Valentis, aliejinis tirpalas, 10 ml
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!