prisijunk prie mūsų facebook Apie mus Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x
sunkv 1

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Vitaminai ir mineralinės medžiagos

Pikovit Forte dengtos tabletės, N30

Tinkamiausias iki 2018-01-31
Gamintojas
KRKA
Vaisto grupė
Nereceptinis
Kaina 4,32
Klauskite Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Pikovit FORTE dengtos vitaminų tabletės, N30

Vitaminas A, cholekalciferolis, askorbo rūgštis, nikotinamidas, ά-tokoferolio acetatas, kalcio pantotenatas, piridoksino hidrochloridas, riboflavinas, tiamino nitratas, folio rūgštis, cianokobalaminas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Pikovit FORTE galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
 • Jeigu simptomai pasunkėjo arba nepalengvėjo per 2 savaites, kreipkitės į gydytoją.
 • Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys

 1. Kas yra Pikovit FORTE ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Pikovit FORTE
 3. Kaip vartoti Pikovit FORTE
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Pikovit FORTE
 6. Kita informacija

1. KAS YRA PIKOVIT FORTE IR KAM JIS VARTOJAMAS

Pikovit FORTE sudėtyje yra 11 būtinųjų vitaminų. Jų kiekis atitinka 7 metų ir vyresniems vaikams rekomenduojamas paros normas. Šių tablečių sudėtyje nėra cukraus, kuris skatina bakterijų augimą ir vystymąsi, todėl jos nekenkia dantims (nesukelia karieso). Malonų skonį šioms tabletėms suteikia maltitolis, manitolis ir aspartamas.

Vitaminai – tai biologiškai labai vertingos medžiagos, kurios reguliuoja daugelį biocheminių procesų organizme. B komplekso vitaminai (B1, B2, B6, B12, pantoteno rūgštis ir nikotinamidas) dalyvauja angliavandenių, baltymų ir riebalų apykaitoje. Folio rūgštis būtina normaliai kraujo ląstelių gamybai, regeneracijai ir funkcijai. Vitaminas A būtinas epitelinių ląstelių vystymuisi ir regos pigmento sintezei. Vitaminas D reguliuoja kalcio panaudojimą ir kartu – kaulų bei dantų mineralizaciją. Vitaminas C skatina geležies rezorbciją ir dalyvauja daugelyje organizme vykstančių oksidacijos-redukcijos reakcijų. Vitaminas E yra fiziologinis antioksidantas, kuris apsaugo ląstelių membranas nuo pažeidimo ir padeda išsaugoti ląstelių funkciją.

Kada vartojamos Pikovit FORTE tabletės su apvalkalu
Pikovit FORTE tabletės skirtos padidėjusio vitaminų poreikio organizme tenkinimui Pikovit FORTE dengtas tabletes rekomenduojama vartoti tada, kai yra didesnis vitaminų poreikis, o mityba nepakankama ir nesubalansuota:

 • pervargstantiems ir nesugebantiems sutelkti dėmesio mokiniams;
 • kai yra didelis fizinis krūvis;
 • nereguliariai ir nepakankamai besimaitinantiems (sumažėja atsparumas infekcijoms);
 • sumažėjus apetitui;
 • vartojant antibiotikus (papildoma priemonė);
 • vitaminų kiekiui maiste papildyti metų laikais, kai trūksta šviežių vaisių ir daržovių.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT PIKOVIT FORTE VITAMINŲ TABLETES

Pikovit FORTE vartoti negalima:

 • jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai;
 • jeigu yra vitamino A ir/arba vitamino D hipervitaminozė;
 • jeigu nepakankama inkstų veikla.

Jaunesniems kaip 7 metų vaikamsšių tablečių vartoti nerekomenduojama.

Specialių atsargumo priemonių reikia
Prieš pradedant kartu suPikovit FORTE vartotikitus vitaminų ar mineralų preparatus, reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Duomenų apie galimą Pikovit FORTE tablečių poveikį kitiems vaistams nėra.

Pikovit FORTE vartojimas su maistu ir gėrimais
Pikovit FORTE reikia vartoti po valgio.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo ir žindymo metu vitaminus galima vartoti tik pasitarus su gydytoju.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Pikovit FORTE įtakos protiniam ir fiziniam darbingumui nepastebėta.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Pikovit FORTE medžiagas
Pikovit FORTE tablečių sudėtyje yra maltitolio (E965) ir skystojo maltitolio. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kai kurių angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Pikovit FORTE tabletėse yra aspartamo, kuris yra fenilalalnino šaltinis ir gali būti kenksmingas žmonėms sergantiems fenilketonurija.

3. KAIP VARTOTI PIKOVIT FORTE TABLETES

Pikovit FORTE visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Vyresniems kaip 7 metų vaikams reikiai čiulpti vieną Pikovit FORTE tabletę, po valgio. Jei vaikas nenoriai valgio, jis turėtų kasdien vartoti šiastabletes du mėnesius, kitais atvejais – periodiškai, pagal poreikį.

Pavartojus per didelę Pikovit FORTE dozę
Negalima viršyti rekomenduojamos dozės. Jeigu pavartojote per didelę dozę negu turėjote, nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Nustatytomis dozėmis vartojamas Pikovit FORTE perdozavimo nesukelia. Ilgas vitaminų vartojimas didelėmis dozėmis gali sukelti A ir D vitaminų hipervitaminozę.

Pamiršus pavartoti Pikovit FORTE
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Nustojus vartoti Pikovit FORTE
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS PIKOVIT FORTE POVEIKIS

Pikovit FORTE, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Pagal nurodymus vartojamas Pikovit FORTE nepageidaujamo poveikio nesukelia. Jei pasireiškia alerginė reakcija, daugiau šių tablečių vaikui duoti negalima. Reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku.

Tabletės sudėtyje yra maltitolio, todėl didesnės negu rekomenduojama dozės gali sukelti viduriavimą. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI PIKOVIT FORTE TABLETES

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Šiam vaistiniam preparatui specialių temperatūros laikymo sąlygų nereikia. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės.

Ant dėžutė po „Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Pikovit FORTE vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA APIE PIKOVIT VAISTĄ

Pikovit FORTE tablečių sudėtis

 • Veikliosios Pikovit FORTEmedžiagos: vitaminas A, cholekalciferolis, askorbo rūgštis, nikotinamidas, tokoferolio acetatas, kalcio pantotenatas, piridoksino hidrochloridas, riboflavinas, tiamino nitratas , folio rūgštis, cianokobalaminas .

Kiekvienoje tabletėje yra:

Vitamino A (retinolio palmitato pavidalu)

5000 TV

Cholekalciferolio(vitaminas D3)

400 TV

Askorbo rūgšties (vitaminas C)

60 mg

Nikotinamido

20 mg

Tokoferilio acetato (vitaminas E )

15 mg

Kalcio pantotenato 

10 mg

Piridoksino hidrochlorido (vitaminas B6)

2 mg

Riboflavino (vitaminas B2)

1,7 mg

Tiamino nitrato (vitaminas B1)

1,5 mg

Folio rūgšties

0,4 mg

Cianokobalamino (vitaminas B12)

6 mikrogramai

 • Pagalbinės Pikovit FORTE medžiagos yra: maltitolis (E965), skystasis maltitolis, manitolis (E421), aspartamas (E951) povidonas, magnio stearatas (E572), glicerolis, Capol 600 (karnaubo vaškas, šelakas, geltonasis vaškas), natūralusis ricinos aliejus, polisorbatas 80 (E433), koloidinis bevandenis silicio dioksidas , betakarotenas (E160a), titano dioksidas (E 171), mandarinų skonio medžiaga.

Pikovit FORTE išvaizda ir kiekis pakuotėje
Kartono dėžutėje yra 30 dengtų tablečių, supakuotų į lizdines plokšteles. Pikovit FORTE yra oranžinės, apvalios, abipus išgaubtos dengtos tabletės.

RPIKOVIT rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

KRKA, d.d. Novo mesto,
Šmarješka cesta 6,
8501 Novo mesto,
Slovėnija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2016-06-10. Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/

Pikovit Forte dengtos tabletės, N30 vartojimas

Pikovit FORTE visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Vyresniems kaip 7 metų vaikams reikiai čiulpti vieną Pikovit FORTE tabletę, po valgio. Jei vaikas nenoriai valgio, jis turėtų kasdien vartoti šiastabletes du mėnesius, kitais atvejais – periodiškai, pagal poreikį.

Jūsų atsiliepimai apie "Pikovit Forte dengtos tabletės, N30" produktą

atgal Informacinis lapelis
Pikovit Forte dengtos tabletės, N30
Pikovit Forte dengtos tabletės, N30

Pikovit FORTE dengtos vitaminų tabletės, N30

Vitaminas A, cholekalciferolis, askorbo rūgštis, nikotinamidas, ά-tokoferolio acetatas, kalcio pantotenatas, piridoksino hidrochloridas, riboflavinas, tiamino nitratas, folio rūgštis, cianokobalaminas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Pikovit FORTE galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
 • Jeigu simptomai pasunkėjo arba nepalengvėjo per 2 savaites, kreipkitės į gydytoją.
 • Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys

 1. Kas yra Pikovit FORTE ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Pikovit FORTE
 3. Kaip vartoti Pikovit FORTE
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Pikovit FORTE
 6. Kita informacija

1. KAS YRA PIKOVIT FORTE IR KAM JIS VARTOJAMAS

Pikovit FORTE sudėtyje yra 11 būtinųjų vitaminų. Jų kiekis atitinka 7 metų ir vyresniems vaikams rekomenduojamas paros normas. Šių tablečių sudėtyje nėra cukraus, kuris skatina bakterijų augimą ir vystymąsi, todėl jos nekenkia dantims (nesukelia karieso). Malonų skonį šioms tabletėms suteikia maltitolis, manitolis ir aspartamas.

Vitaminai – tai biologiškai labai vertingos medžiagos, kurios reguliuoja daugelį biocheminių procesų organizme. B komplekso vitaminai (B1, B2, B6, B12, pantoteno rūgštis ir nikotinamidas) dalyvauja angliavandenių, baltymų ir riebalų apykaitoje. Folio rūgštis būtina normaliai kraujo ląstelių gamybai, regeneracijai ir funkcijai. Vitaminas A būtinas epitelinių ląstelių vystymuisi ir regos pigmento sintezei. Vitaminas D reguliuoja kalcio panaudojimą ir kartu – kaulų bei dantų mineralizaciją. Vitaminas C skatina geležies rezorbciją ir dalyvauja daugelyje organizme vykstančių oksidacijos-redukcijos reakcijų. Vitaminas E yra fiziologinis antioksidantas, kuris apsaugo ląstelių membranas nuo pažeidimo ir padeda išsaugoti ląstelių funkciją.

Kada vartojamos Pikovit FORTE tabletės su apvalkalu
Pikovit FORTE tabletės skirtos padidėjusio vitaminų poreikio organizme tenkinimui Pikovit FORTE dengtas tabletes rekomenduojama vartoti tada, kai yra didesnis vitaminų poreikis, o mityba nepakankama ir nesubalansuota:

 • pervargstantiems ir nesugebantiems sutelkti dėmesio mokiniams;
 • kai yra didelis fizinis krūvis;
 • nereguliariai ir nepakankamai besimaitinantiems (sumažėja atsparumas infekcijoms);
 • sumažėjus apetitui;
 • vartojant antibiotikus (papildoma priemonė);
 • vitaminų kiekiui maiste papildyti metų laikais, kai trūksta šviežių vaisių ir daržovių.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT PIKOVIT FORTE VITAMINŲ TABLETES

Pikovit FORTE vartoti negalima:

 • jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai;
 • jeigu yra vitamino A ir/arba vitamino D hipervitaminozė;
 • jeigu nepakankama inkstų veikla.

Jaunesniems kaip 7 metų vaikamsšių tablečių vartoti nerekomenduojama.

Specialių atsargumo priemonių reikia
Prieš pradedant kartu suPikovit FORTE vartotikitus vitaminų ar mineralų preparatus, reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Duomenų apie galimą Pikovit FORTE tablečių poveikį kitiems vaistams nėra.

Pikovit FORTE vartojimas su maistu ir gėrimais
Pikovit FORTE reikia vartoti po valgio.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo ir žindymo metu vitaminus galima vartoti tik pasitarus su gydytoju.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Pikovit FORTE įtakos protiniam ir fiziniam darbingumui nepastebėta.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Pikovit FORTE medžiagas
Pikovit FORTE tablečių sudėtyje yra maltitolio (E965) ir skystojo maltitolio. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kai kurių angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Pikovit FORTE tabletėse yra aspartamo, kuris yra fenilalalnino šaltinis ir gali būti kenksmingas žmonėms sergantiems fenilketonurija.

3. KAIP VARTOTI PIKOVIT FORTE TABLETES

Pikovit FORTE visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Vyresniems kaip 7 metų vaikams reikiai čiulpti vieną Pikovit FORTE tabletę, po valgio. Jei vaikas nenoriai valgio, jis turėtų kasdien vartoti šiastabletes du mėnesius, kitais atvejais – periodiškai, pagal poreikį.

Pavartojus per didelę Pikovit FORTE dozę
Negalima viršyti rekomenduojamos dozės. Jeigu pavartojote per didelę dozę negu turėjote, nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Nustatytomis dozėmis vartojamas Pikovit FORTE perdozavimo nesukelia. Ilgas vitaminų vartojimas didelėmis dozėmis gali sukelti A ir D vitaminų hipervitaminozę.

Pamiršus pavartoti Pikovit FORTE
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Nustojus vartoti Pikovit FORTE
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS PIKOVIT FORTE POVEIKIS

Pikovit FORTE, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Pagal nurodymus vartojamas Pikovit FORTE nepageidaujamo poveikio nesukelia. Jei pasireiškia alerginė reakcija, daugiau šių tablečių vaikui duoti negalima. Reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku.

Tabletės sudėtyje yra maltitolio, todėl didesnės negu rekomenduojama dozės gali sukelti viduriavimą. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI PIKOVIT FORTE TABLETES

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Šiam vaistiniam preparatui specialių temperatūros laikymo sąlygų nereikia. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės.

Ant dėžutė po „Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Pikovit FORTE vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA APIE PIKOVIT VAISTĄ

Pikovit FORTE tablečių sudėtis

 • Veikliosios Pikovit FORTEmedžiagos: vitaminas A, cholekalciferolis, askorbo rūgštis, nikotinamidas, tokoferolio acetatas, kalcio pantotenatas, piridoksino hidrochloridas, riboflavinas, tiamino nitratas , folio rūgštis, cianokobalaminas .

Kiekvienoje tabletėje yra:

Vitamino A (retinolio palmitato pavidalu)

5000 TV

Cholekalciferolio(vitaminas D3)

400 TV

Askorbo rūgšties (vitaminas C)

60 mg

Nikotinamido

20 mg

Tokoferilio acetato (vitaminas E )

15 mg

Kalcio pantotenato 

10 mg

Piridoksino hidrochlorido (vitaminas B6)

2 mg

Riboflavino (vitaminas B2)

1,7 mg

Tiamino nitrato (vitaminas B1)

1,5 mg

Folio rūgšties

0,4 mg

Cianokobalamino (vitaminas B12)

6 mikrogramai

 • Pagalbinės Pikovit FORTE medžiagos yra: maltitolis (E965), skystasis maltitolis, manitolis (E421), aspartamas (E951) povidonas, magnio stearatas (E572), glicerolis, Capol 600 (karnaubo vaškas, šelakas, geltonasis vaškas), natūralusis ricinos aliejus, polisorbatas 80 (E433), koloidinis bevandenis silicio dioksidas , betakarotenas (E160a), titano dioksidas (E 171), mandarinų skonio medžiaga.

Pikovit FORTE išvaizda ir kiekis pakuotėje
Kartono dėžutėje yra 30 dengtų tablečių, supakuotų į lizdines plokšteles. Pikovit FORTE yra oranžinės, apvalios, abipus išgaubtos dengtos tabletės.

RPIKOVIT rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

KRKA, d.d. Novo mesto,
Šmarješka cesta 6,
8501 Novo mesto,
Slovėnija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2016-06-10. Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/

atgal Vartojimas
Pikovit Forte dengtos tabletės, N30
Pikovit Forte dengtos tabletės, N30

Pikovit Forte dengtos tabletės, N30 vartojimas

Pikovit FORTE visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Vyresniems kaip 7 metų vaikams reikiai čiulpti vieną Pikovit FORTE tabletę, po valgio. Jei vaikas nenoriai valgio, jis turėtų kasdien vartoti šiastabletes du mėnesius, kitais atvejais – periodiškai, pagal poreikį.

atgal Atsiliepimai
Pikovit Forte dengtos tabletės, N30
Pikovit Forte dengtos tabletės, N30
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!