prisijunk prie mūsų facebook Apie mus Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!
x
naujienlaiskio logo

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x
angiocell pop up 2 1

Puikus pasiūlymas!

Šią savaitę Angiocell plus 42,70 tik 37.80 eur!

Rodyti daugiau
x
pristatymas small

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Vidurius laisvinantis vaistas

Molaxole 13.8 g milteliai geriamajam tirpalui, N8

Gamintojas
MEDA Pharma GmbH & Co
Vaisto grupė
Nereceptinis
Kaina: 6,47
Klauskite Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris?
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Molaxole 13.8 g milteliai geriamajam tirpalui, vidurius laisvinantis vaistas, N8

Makrogolis 3350 / Natrio chloridas / Natrio-vandenilio karbonatas/ Kalio chloridas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti Molaxole vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
 • Jeigu per 2 savaites Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje ?

 1. Kas yra Molaxole ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Molaxole
 3. Kaip vartoti Molaxole
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Molaxole
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Molaxole ir kam jis vartojamas

 • Molaxole padeda atkurti tinkamus žarnų judesius, netgi kai vidurių užkietėjimas trunka ilgai. Pasitarus su gydytoju Molaxole taip pat gali būti vartojamas labai sunkiam vidurių užkietėjimui (vadinamam išmatų susilaikymu) gydyti.
 • Makrogolis 3350 didina išmatų tūrį prijungdamas vandenį. Tai padeda normalizuotis gaubtinės žarnos susitraukimams. Fiziologiniai rezultatai yra tokie: padidėjęs suminkštėjusių išmatų judėjimas ir tuštinimosi palengvėjimas. Vaiste esančios druskos padeda palaikyti normalų druskų ir vandens balansą organizme.
 • Jeigu per 2 savaites Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, turite kreiptis į gydytoją.

2. Kas žinotina prieš vartojant Molaxole miltelius geriamajam tirpalui

Molaxole tirpalo vartoti negalima:
- Jeigu yra alergija makrogoliui, natrio chloridui, kalio chloridui, natrio vandenilio karbonatui ar bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).
- Jeigu Jums yra žarnų (žarnyno) obstrukcija, žarnų sienelės prakiurimas arba sunki uždegiminė žarnyno liga, pvz., opinis kolitas, Krono liga, toksinis gaubtinės žarnos išsiplėtimas ar žarnyno nepraeinamumas.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Molaxole.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
-
jeigu Jums silpna, trūksta oro, labai troškina ir skauda galvą, turite širdies funkcijos sutrikimų ar pabrinksta kulkšnys, Molaxole vartojimą nutraukite ir nedelsdami praneškite gydytojui.

Nevartokite Molaxole geriamojo tirpalo ilgai, nebent Jums taip nurodė gydytojas, pavyzdžiui, jeigu vartojate vaistus, galinčius sukelti vidurių užkietėjimą, arba jeigu sergate vidurių užkietėjimą galinčia sukelti liga (Parkinsono liga ar išsėtine skleroze (IS).

Vaikams
Neduokite šio vaisto jaunesniems nei 12 metų vaikams.

Kiti vaistai ir Molaxole
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad gal būt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nėra.

3. Kaip vartoti Molaxole miltelius geriamajam tirpalui nuo vidurių užkietėjimo

Visada vartokite Molaxole vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė esant vidurių užkietėjimui yra:

 • 1 Molaxole paketėlis nuo vieno iki trijų kartų per parą. Daugumai pacientų įprastinė dozė yra 1-2 paketėliai per parą. Priklausomai nuo individualaus atsako, gali prireikti ir 3 paketėlių per parą. Dozė priklauso nuo vidurių užkietėjimo sunkumo. Po poros dienų dozė gali būti sumažinta iki mažiausios veiksmingos dozės. Gydymo trukmė paprastai yra 2 savaitės. Jei po dviejų gydymo savaičių simptomai išlieka, pasikonsultuokite su gydytoju.
 • Vieno Molaxole paketėlio turinį išmaišykite pusėje stiklinės vandens (apie 125 ml). Maišykite tol, kol milteliai ištirps, ir išgerkite. Jei norite, prieš pat išgerdami galite įpilti vaisių sulčių ar vaisių sirupo.
 • Vaikams (jaunesniems nei 12 metų): nerekomenduojama.

Rekomenduojama dozė esant išmatų susilaikymui yra:

 • Suaugusieji: įprastinė dozė yra 8 Molaxole paketėliai per parą. 8 paketėliai turi būti suvartojami per 6 valandas kasdien daugiausiai 3 dienas, jeigu reikia. Paprastai išmatų susilaikymo gydymo kursas neviršija 3 dienų.
 • Jeigu vartojate Molaxole išmatų susilaikymui gydyti, visus 8 paketėlius galite išmaišyti 1 litre vandens. Paruoštas tirpalas turi būti laikomas šaldytuve.

Pacientams, kurių širdies ir kraujagyslių sistemos funkcija sutrikusi
Išmatų susilaikymui gydyti skirta dozė turi būti paskirstyta taip, kad būtų vartojami ne daugiau kaip 2 Molaxole paketėliai per valandą.

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi
Gydant tiek vidurių užkietėjimą, tiek išmatų susilaikymą, dozės keisti nereikia.

Ką daryti pavartojus per didelę Molaxole dozę
Jei pavartojote per daug Molaxole ir prasidėjo sunkus viduriavimas ar vėmimas, nutraukite Molaxole vartojimą, kol simptomai išnyks. Tuomet preparato vartojimą pradėkite vėl, tik mažesne doze. Jeigu nerimaujate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pamiršus pavartoti Molaxole

 • Negalima vartoti dvigubos dozės praleistajai dozei kompensuoti.
 • Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis Molaxole poveikis

Molaxole vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 • Labai dažni šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti daugiau nei 1 iš 10 žmonių): skrandžio skausmas ir spazmai, viduriavimas, vėmimas, pykinimas, skrandžio gurgėjimas ir dujų susikaupimas virškinimo trakte.
 • Dažni šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti nuo 1 iki 10 žmonių): niežėjimas, galvos skausmas, sutinę rankos, pėdos ar kulkšnys.
 • Nedažni šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti 1 iš 100 žmonių): bėrimas, skrandžio veiklos sutrikimas ir išsipūtęs skrandis.
 • Labai reti šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti 1 iš 10 000 žmonių): sunkios alerginės reakcijos, dėl kurių Jums sunku kvėpuoti, sutinsta veidas, lūpos, liežuvis ar gerklė. Nedelsdami praneškite gydytojui ir nutraukite Molaxole vartojimą, jeigu Jums pasireiškė bet kuris iš šių simptomų.
 • Alerginės reakcijos (pvz.: odos reakcijos ir varvanti nosis), aukštas ir žemas kalio lygis kraujyje ir išangės diskomfortas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT- 09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20 131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Molaxole miltelius

 • Molaxole vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
 • Ant paketėlio ar dėžutės po „Tinka iki” nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
 • Šio vaistinio preparato laikymui specialių temperatūros sąlygų nereikalaujama. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Paruoštas sumaišytas ir sandariai uždarytas tirpalas turi būti laikomas šaldytuve (2 °C - 8 ° C). Per 6 valandas nesuvartoto tirpalo likutį sunaikinkite.
 • Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija apie Molaxole vaistą nuo vidurių užkietėjimo

Molaxole miltelių sudėtis

 • Veikliosios medžiagos yra 13,125 g makrogolio 3350 (taip pat žinomas kaip polietilenglikolis 3350), 350,7 mg natrio chlorido, 178,5 mg natrio-vandenilio karbonato, 46,6 mg kalio chlorido.
 • Pagalbinės medžiagos yra acesulfamo kalio druska (E950) (saldiklis) ir citrinų kvapioji medžiaga.

Molaxole išvaizda ir kiekis pakuotėje

 • Balti milteliai geriamajam tirpalui.
 • 13,8 g paketėliai dėžutėje, kurioje yra 2, 6, 8, 10, 20, 30, 40, 50, 60 ir 100 arba 2x50 paketėlių.
 • Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Molaxole rinkodaros teisės turėtojas

SIA Meda Pharma
Vienības gatve 109
Riga, LV-1058
Latvija

Molaxole miltelių geriamajam tirpalui gamintojas

Recipharm Höganäs AB
Sporthallsvägen 6
SE-263 34 Höganäs
Švedija

arba
Klocke Pharma-Service GmbH
Strassburger Strasse 77
D-77767 Appenweier
Vokietija

Jeigu apie Molaxole vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.
SIA Meda Pharma
Ukmergės 369A
LT-12142 Vilnius
Tel.:+370 52059367
El.paštas: info.bb@medapharma.eu

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

 • Danija, Norvegija, Prancūzija, Suomija, Vengrija, Islandija, Lenkija ir Švedija: Moxalole.
 • Austrija, Belgija, Bulgarija, Estija, Kipras, Vokietija, Graikija, Airija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Nyderlandai, Portugalija ir Jungtinė Karalystė: Molaxole.

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016 01 29

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

Molaxole 13.8 g milteliai geriamajam tirpalui, N8 vartojimas

Visada vartokite Molaxole vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė esant vidurių užkietėjimui yra:

 • 1 Molaxole paketėlis nuo vieno iki trijų kartų per parą. Daugumai pacientų įprastinė dozė yra 1-2 paketėliai per parą. Priklausomai nuo individualaus atsako, gali prireikti ir 3 paketėlių per parą. Dozė priklauso nuo vidurių užkietėjimo sunkumo. Po poros dienų dozė gali būti sumažinta iki mažiausios veiksmingos dozės. Gydymo trukmė paprastai yra 2 savaitės. Jei po dviejų gydymo savaičių simptomai išlieka, pasikonsultuokite su gydytoju.
 • Vieno Molaxole paketėlio turinį išmaišykite pusėje stiklinės vandens (apie 125 ml). Maišykite tol, kol milteliai ištirps, ir išgerkite. Jei norite, prieš pat išgerdami galite įpilti vaisių sulčių ar vaisių sirupo.
 • Vaikams (jaunesniems nei 12 metų): nerekomenduojama.

Rekomenduojama dozė esant išmatų susilaikymui yra:

 • Suaugusieji: įprastinė dozė yra 8 Molaxole paketėliai per parą. 8 paketėliai turi būti suvartojami per 6 valandas kasdien daugiausiai 3 dienas, jeigu reikia. Paprastai išmatų susilaikymo gydymo kursas neviršija 3 dienų.
 • Jeigu vartojate Molaxole išmatų susilaikymui gydyti, visus 8 paketėlius galite išmaišyti 1 litre vandens. Paruoštas tirpalas turi būti laikomas šaldytuve.

Pacientams, kurių širdies ir kraujagyslių sistemos funkcija sutrikusi
Išmatų susilaikymui gydyti skirta dozė turi būti paskirstyta taip, kad būtų vartojami ne daugiau kaip 2 Molaxole paketėliai per valandą.

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi
Gydant tiek vidurių užkietėjimą, tiek išmatų susilaikymą, dozės keisti nereikia.

Jūsų atsiliepimai apie "Molaxole 13.8 g milteliai geriamajam tirpalui, N8" produktą

atgal Informacinis lapelis
Molaxole 13.8 g milteliai geriamajam tirpalui, N8
Molaxole 13.8 g milteliai geriamajam tirpalui, N8

Molaxole 13.8 g milteliai geriamajam tirpalui, vidurius laisvinantis vaistas, N8

Makrogolis 3350 / Natrio chloridas / Natrio-vandenilio karbonatas/ Kalio chloridas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti Molaxole vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
 • Jeigu per 2 savaites Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje ?

 1. Kas yra Molaxole ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Molaxole
 3. Kaip vartoti Molaxole
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Molaxole
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Molaxole ir kam jis vartojamas

 • Molaxole padeda atkurti tinkamus žarnų judesius, netgi kai vidurių užkietėjimas trunka ilgai. Pasitarus su gydytoju Molaxole taip pat gali būti vartojamas labai sunkiam vidurių užkietėjimui (vadinamam išmatų susilaikymu) gydyti.
 • Makrogolis 3350 didina išmatų tūrį prijungdamas vandenį. Tai padeda normalizuotis gaubtinės žarnos susitraukimams. Fiziologiniai rezultatai yra tokie: padidėjęs suminkštėjusių išmatų judėjimas ir tuštinimosi palengvėjimas. Vaiste esančios druskos padeda palaikyti normalų druskų ir vandens balansą organizme.
 • Jeigu per 2 savaites Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, turite kreiptis į gydytoją.

2. Kas žinotina prieš vartojant Molaxole miltelius geriamajam tirpalui

Molaxole tirpalo vartoti negalima:
- Jeigu yra alergija makrogoliui, natrio chloridui, kalio chloridui, natrio vandenilio karbonatui ar bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).
- Jeigu Jums yra žarnų (žarnyno) obstrukcija, žarnų sienelės prakiurimas arba sunki uždegiminė žarnyno liga, pvz., opinis kolitas, Krono liga, toksinis gaubtinės žarnos išsiplėtimas ar žarnyno nepraeinamumas.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Molaxole.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
-
jeigu Jums silpna, trūksta oro, labai troškina ir skauda galvą, turite širdies funkcijos sutrikimų ar pabrinksta kulkšnys, Molaxole vartojimą nutraukite ir nedelsdami praneškite gydytojui.

Nevartokite Molaxole geriamojo tirpalo ilgai, nebent Jums taip nurodė gydytojas, pavyzdžiui, jeigu vartojate vaistus, galinčius sukelti vidurių užkietėjimą, arba jeigu sergate vidurių užkietėjimą galinčia sukelti liga (Parkinsono liga ar išsėtine skleroze (IS).

Vaikams
Neduokite šio vaisto jaunesniems nei 12 metų vaikams.

Kiti vaistai ir Molaxole
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad gal būt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nėra.

3. Kaip vartoti Molaxole miltelius geriamajam tirpalui nuo vidurių užkietėjimo

Visada vartokite Molaxole vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė esant vidurių užkietėjimui yra:

 • 1 Molaxole paketėlis nuo vieno iki trijų kartų per parą. Daugumai pacientų įprastinė dozė yra 1-2 paketėliai per parą. Priklausomai nuo individualaus atsako, gali prireikti ir 3 paketėlių per parą. Dozė priklauso nuo vidurių užkietėjimo sunkumo. Po poros dienų dozė gali būti sumažinta iki mažiausios veiksmingos dozės. Gydymo trukmė paprastai yra 2 savaitės. Jei po dviejų gydymo savaičių simptomai išlieka, pasikonsultuokite su gydytoju.
 • Vieno Molaxole paketėlio turinį išmaišykite pusėje stiklinės vandens (apie 125 ml). Maišykite tol, kol milteliai ištirps, ir išgerkite. Jei norite, prieš pat išgerdami galite įpilti vaisių sulčių ar vaisių sirupo.
 • Vaikams (jaunesniems nei 12 metų): nerekomenduojama.

Rekomenduojama dozė esant išmatų susilaikymui yra:

 • Suaugusieji: įprastinė dozė yra 8 Molaxole paketėliai per parą. 8 paketėliai turi būti suvartojami per 6 valandas kasdien daugiausiai 3 dienas, jeigu reikia. Paprastai išmatų susilaikymo gydymo kursas neviršija 3 dienų.
 • Jeigu vartojate Molaxole išmatų susilaikymui gydyti, visus 8 paketėlius galite išmaišyti 1 litre vandens. Paruoštas tirpalas turi būti laikomas šaldytuve.

Pacientams, kurių širdies ir kraujagyslių sistemos funkcija sutrikusi
Išmatų susilaikymui gydyti skirta dozė turi būti paskirstyta taip, kad būtų vartojami ne daugiau kaip 2 Molaxole paketėliai per valandą.

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi
Gydant tiek vidurių užkietėjimą, tiek išmatų susilaikymą, dozės keisti nereikia.

Ką daryti pavartojus per didelę Molaxole dozę
Jei pavartojote per daug Molaxole ir prasidėjo sunkus viduriavimas ar vėmimas, nutraukite Molaxole vartojimą, kol simptomai išnyks. Tuomet preparato vartojimą pradėkite vėl, tik mažesne doze. Jeigu nerimaujate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pamiršus pavartoti Molaxole

 • Negalima vartoti dvigubos dozės praleistajai dozei kompensuoti.
 • Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis Molaxole poveikis

Molaxole vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 • Labai dažni šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti daugiau nei 1 iš 10 žmonių): skrandžio skausmas ir spazmai, viduriavimas, vėmimas, pykinimas, skrandžio gurgėjimas ir dujų susikaupimas virškinimo trakte.
 • Dažni šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti nuo 1 iki 10 žmonių): niežėjimas, galvos skausmas, sutinę rankos, pėdos ar kulkšnys.
 • Nedažni šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti 1 iš 100 žmonių): bėrimas, skrandžio veiklos sutrikimas ir išsipūtęs skrandis.
 • Labai reti šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti 1 iš 10 000 žmonių): sunkios alerginės reakcijos, dėl kurių Jums sunku kvėpuoti, sutinsta veidas, lūpos, liežuvis ar gerklė. Nedelsdami praneškite gydytojui ir nutraukite Molaxole vartojimą, jeigu Jums pasireiškė bet kuris iš šių simptomų.
 • Alerginės reakcijos (pvz.: odos reakcijos ir varvanti nosis), aukštas ir žemas kalio lygis kraujyje ir išangės diskomfortas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT- 09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20 131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Molaxole miltelius

 • Molaxole vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
 • Ant paketėlio ar dėžutės po „Tinka iki” nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
 • Šio vaistinio preparato laikymui specialių temperatūros sąlygų nereikalaujama. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Paruoštas sumaišytas ir sandariai uždarytas tirpalas turi būti laikomas šaldytuve (2 °C - 8 ° C). Per 6 valandas nesuvartoto tirpalo likutį sunaikinkite.
 • Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija apie Molaxole vaistą nuo vidurių užkietėjimo

Molaxole miltelių sudėtis

 • Veikliosios medžiagos yra 13,125 g makrogolio 3350 (taip pat žinomas kaip polietilenglikolis 3350), 350,7 mg natrio chlorido, 178,5 mg natrio-vandenilio karbonato, 46,6 mg kalio chlorido.
 • Pagalbinės medžiagos yra acesulfamo kalio druska (E950) (saldiklis) ir citrinų kvapioji medžiaga.

Molaxole išvaizda ir kiekis pakuotėje

 • Balti milteliai geriamajam tirpalui.
 • 13,8 g paketėliai dėžutėje, kurioje yra 2, 6, 8, 10, 20, 30, 40, 50, 60 ir 100 arba 2x50 paketėlių.
 • Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Molaxole rinkodaros teisės turėtojas

SIA Meda Pharma
Vienības gatve 109
Riga, LV-1058
Latvija

Molaxole miltelių geriamajam tirpalui gamintojas

Recipharm Höganäs AB
Sporthallsvägen 6
SE-263 34 Höganäs
Švedija

arba
Klocke Pharma-Service GmbH
Strassburger Strasse 77
D-77767 Appenweier
Vokietija

Jeigu apie Molaxole vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.
SIA Meda Pharma
Ukmergės 369A
LT-12142 Vilnius
Tel.:+370 52059367
El.paštas: info.bb@medapharma.eu

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

 • Danija, Norvegija, Prancūzija, Suomija, Vengrija, Islandija, Lenkija ir Švedija: Moxalole.
 • Austrija, Belgija, Bulgarija, Estija, Kipras, Vokietija, Graikija, Airija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Nyderlandai, Portugalija ir Jungtinė Karalystė: Molaxole.

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016 01 29

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

atgal Vartojimas
Molaxole 13.8 g milteliai geriamajam tirpalui, N8
Molaxole 13.8 g milteliai geriamajam tirpalui, N8

Molaxole 13.8 g milteliai geriamajam tirpalui, N8 vartojimas

Visada vartokite Molaxole vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė esant vidurių užkietėjimui yra:

 • 1 Molaxole paketėlis nuo vieno iki trijų kartų per parą. Daugumai pacientų įprastinė dozė yra 1-2 paketėliai per parą. Priklausomai nuo individualaus atsako, gali prireikti ir 3 paketėlių per parą. Dozė priklauso nuo vidurių užkietėjimo sunkumo. Po poros dienų dozė gali būti sumažinta iki mažiausios veiksmingos dozės. Gydymo trukmė paprastai yra 2 savaitės. Jei po dviejų gydymo savaičių simptomai išlieka, pasikonsultuokite su gydytoju.
 • Vieno Molaxole paketėlio turinį išmaišykite pusėje stiklinės vandens (apie 125 ml). Maišykite tol, kol milteliai ištirps, ir išgerkite. Jei norite, prieš pat išgerdami galite įpilti vaisių sulčių ar vaisių sirupo.
 • Vaikams (jaunesniems nei 12 metų): nerekomenduojama.

Rekomenduojama dozė esant išmatų susilaikymui yra:

 • Suaugusieji: įprastinė dozė yra 8 Molaxole paketėliai per parą. 8 paketėliai turi būti suvartojami per 6 valandas kasdien daugiausiai 3 dienas, jeigu reikia. Paprastai išmatų susilaikymo gydymo kursas neviršija 3 dienų.
 • Jeigu vartojate Molaxole išmatų susilaikymui gydyti, visus 8 paketėlius galite išmaišyti 1 litre vandens. Paruoštas tirpalas turi būti laikomas šaldytuve.

Pacientams, kurių širdies ir kraujagyslių sistemos funkcija sutrikusi
Išmatų susilaikymui gydyti skirta dozė turi būti paskirstyta taip, kad būtų vartojami ne daugiau kaip 2 Molaxole paketėliai per valandą.

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi
Gydant tiek vidurių užkietėjimą, tiek išmatų susilaikymą, dozės keisti nereikia.

atgal Atsiliepimai
Molaxole 13.8 g milteliai geriamajam tirpalui, N8
Molaxole 13.8 g milteliai geriamajam tirpalui, N8
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!