-25%
versan fluid ampule

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Specialios paskirties produktas sąnariams

Versan Fluid injekcinis tirpalas, 25 mg/2.5 ml, N1

Kategorija:
Prekės kodas
96649
Gamintojas
Valentis
Kaina € 47,65 €  63,53* Sutaupote
€ 15,88 (25%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Versan Fluid injekcinis tirpalas, 25 mg/2.5 ml, N1

  • Versan fluid yra produktas, tiekiamas stikliniame švirkšte su hialurono rūgštimi.
  • Versan fluid yra skaidrus, permatomas, klampus, sterilus, nepirogeninis tirpalas.
  • Sudėtyje esanti hialurono rūgštis (molekulinė masė 650000~1200000 Da) yra išgaunama iš mikroorganizmų. Šis produktas yra skirtas vienkartiniam naudojimui.
  • Hialurono rūgštis yra natūralus polisacharidas, kuris yra svarbus odos, poodinio ir jungiamojo audinio (pvz., sinovinio skysčio) struktūrinis elementas. Visuose gyvuosiuose organzmuose aptinkama hialurono rūgštis yra identiška ir pasižymi aukštu biosuderinamumo lygiu.
  • Kiekviename Versan fluid mililitre yra 10 mg natrio hialuronato, ištirpinto fiziologiniame tirpale.
  • Versan fluid pH svyruoja tarp 6,8 ir 7,8.
  • Pakuotė: viename švirkšte yra 2,5 ml tirpalo.

Versan Fluid sąnariams sudėtis

Veiklioji medžiaga: natrio hialuronatas 25 mg. Pagalbinės medžiagos: dinatrio fosfato dodekahidratas, natrio divandenilio fosfato dihidratas, natrio chloridas, sterilus injekcinis vanduo q.s. iki 2,5 ml. pH 6,8~7,8

Indikacijos

Versan fluid yra skirtas osteoartrito (OA) sukeliamam sąnarių skausmui gydyti.

Kontraindikacijos

Negalima vartoti pacientams, kuriems yra nustatytas padidintas jautrumas hialuronato preparatams. Intrasąnarinės injekcijos yra kontraindikuotinos tais atvejais, kai injekcijos srityje buvo arba yra infekcijos ar odos ligos.

Versan tirpalo sąnariams vartojimas

Versan fluid terapijos metu suvartojami 3 švirkštai, po 1 Versan švirkštą kas savaitę švirkščiant į osteoartrito (OA) pažeistą suaugusio paciento sąnarį. Versan fluid yra skirtas injekcijai į sąnarį. Versan tirpalo dozavimas ir injekavimo laikas nustatomi priklausomai nuo paciento juntamų simptomų. Versan fluid švirkštui yra pritaikoma 1825 G adata, kurią naudojant švirkšto turinys yra injekuojamas į sąnario ertmę.

Terapinis veiksmingumas

Versan tirpalą sąnariams gali kompensuoti mechaninę įtampą, perduodamą iš išorės. Tai yra tam tikras barjeras, apsaugantis sąnarį. Versan fluid gali apsaugoti sinovinį audinį ir skatinti sąnario kremzlės gijimą.

Įspėjimas

Versan fluid yra skirtas naudoti kaip intrasąnarinis implantas. Negalima pakartotinai sterilizuoti Versan fluid arba maišyti jo su kitais produktais. Neinjekuokite šio preparato į kraujagysles ir aplinkinius audinius. Gydytojas turi prižiūrėti pacientus, kuriems kada nors pasireiškė alergija bet kokiems kitiems vaistams ir kurie serga kepenų ligomis. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima. Pakartotinai panaudojus tą patį švirkštą, tai gali sukelti paciento mirtį dėl infekcijos ar užkrėtimo.

Pagyvenusių žmonių gydymas Versan tirpalu

Kadangi senyvo amžiaus žmonių organų funkcijos dažnai yra nusilpusios, terapijos metu gydytojai turėtų ypač juos prižiūrėti.

Nėščiųjų ir žindančių moterų gydymas

Jei numatoma gydymo teikiama nauda yra didesnė nei galimas šalutinis poveikis, Versan fluid gali būti skirtas vartoti. Gydymo metu žindančios moterys turėtų nustoti maitinti kūdikį krūtimi.

Vaikų gydymas

Produkto saugumas vaikų gydymui nėra patikrintas, todėl terapijos metu gydytojas turėtų ypatingai prižiūrėti pacientą.

Svarbu!

Versan fluid gali paskirti tik įgalioti medicinos darbuotojai pagal galiojančius vietos įstatymus. Švirkštas, adata ir bet kokios kitos nepanaudotos medžiagos turi būti išmestos iš karto po gydymo seanso. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima. Prieš vartodami šį gaminį perskaitykite instrukcijas.

Versan tirpalo sąnariams laikymo sąlygos

Kaip nurodyta ant pakuotės. Laikykite kambario temperatūroje. Saugokite nuo saulės spindulių ir šalčio. Pagaminimo data ir vartojimo terminas: Žr. į produkto etiketę ir pakuotę. Tinkamumo laikas: 3 metai

Versan Fluid gamintojas

UAB Valentis Pharma
Molėtų pl. 11 LT-08409
Vilnius, Lietuva

Daugiau informacijos: www.sveikisanariai.lt

Versan Fluid injekcinis tirpalas, 25 mg/2.5 ml, N1 vartojimas

Versan fluid terapijos metu suvartojami 3 švirkštai, po 1 Versan švirkštą kas savaitę švirkščiant į osteoartrito (OA) pažeistą suaugusio paciento sąnarį. Versan fluid yra skirtas injekcijai į sąnarį. Versan tirpalo dozavimas ir injekavimo laikas nustatomi priklausomai nuo paciento juntamų simptomų. Versan fluid švirkštui yra pritaikoma 18–25 G adata, kurią naudojant švirkšto turinys yra injekuojamas į sąnario ertmę.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.