prisijunk prie mūsų facebook Apie mus Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Vaistas nuo kosulio

Halixol sirupas 300 mg, 100 ml

Gamintojas
Egis
Vaisto grupė
Nereceptinis
Kaina: 2,17
Klauskite Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris?
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Halixol 15 mg/5 ml sirupas nuo kosulio, 100 ml

Ambroksolio hidrochloridas
 
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Halixol sirupą nuo kosulio galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
-Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
-Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
-Jeigu simptomai pasunkėjo arba 3 dienas nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
-Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
  
Lapelio turinys
1.   Kas yra Halixol ir kam jis vartojamas
2.   Kas žinotina prieš vartojant Halixol
3.   Kaip vartoti Halixol
4.   Galimas šalutinis poveikis
5.   Kaip laikyti Halixol
6.   Kita informacija 

1. KAS YRA HALIXOL IR KAM JIS VARTOJAMAS  

Ūminės ir lėtinės obstrukcinės kvėpavimo takų ligos, pvz., bronchų astma ir bronchitas, bronchektazija su patologiškai tirštomis gleivėmis ir skrepliais. Šis vaistinis preparatas nelengvina sauso kosulio.  

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT HALIXOL SIRUPĄ

Halixol vartoti negalima:
-jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) ambroksoliui, bromheksinui arba bet kuriai pagalbinei Halixol medžiagai;
-jeigu esate nėščia ar žindote kūdikį;
-jeigu sergate opine virškinimo trakto liga;
-jeigu sergate paveldimu fruktozės absorbcijos sutrikimu.
 
Specialių atsargumo priemonių reikia:
-jeigu Jums yra bronchų motorikos sutrikimų ir jei gaminasi daug bronchų išskyrų;
-jeigu sergate sunkia inkstų liga.
 
Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Vaistai, slopinantys kosulį ir Halixol gali neigiamai paveikti vieni kitus. Reikia vengti vartoti kartu šių vaistų, nebent gydytojas Jums patartų jų vartoti. Halixol pranašumas yra tas, kad jis skatina kai kurių antibiotikų (pvz., amoksicilino, cefuroksimo, eritromocino, doksiciklino) skverbimąsi į bronchų išskyras.
 
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Halixol negalima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.
 
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Duomenų, kad Halixol veiktų gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus, nėra.
 
Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Halixol medžiagas
Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą. 5 ml preparato yra 1,2 g sorbitolio. Vartojant vaisto rekomenduojamomis dozėmis, kiekvienoje dozėje bus 0,6–2,4 g sorbitolio. Halixol negalima vartoti sergant paveldėta fruktozės absorbcijos liga. Preparatas gali sukelti skrandžio sutrikimą ir viduriavimą. Reikia atsižvelgti į sorbitolio kiekį, skiriant Halixol pacientams, sergantiems diabetu.  

3. KAIP VARTOTI HALIXOL SIRUPĄ NUO KOSULIO

Halixol visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 
Rekomenduojamos Halixol dozės:
Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams. Rekomenduojama paros dozė pirmąsias 2–3 dienas yra 10 ml Halixol sirupo 3 kartus per parą, po to 10 ml Halixol sirupo 2 kartus per parą arba 5 ml Halixol sirupo 3 kartus per parą.
 
5–12 metų vaikams. 5 ml Halixol sirupo 2–3 kartus per parą.
2–5 metų vaikams. 2,5 ml Halixol sirupo 3 kartus per parą.
Jaunesniems kaip 2 metų vaikams. 2,5 ml Halixol sirupo 2 kartus per parą.
 
Vaisto reikėtų vartoti po valgio, gausiai užgeriant skysčiu. Gydymo metu vartojant daug skysčių, sustiprėja gleives skystinantis vaisto poveikis. Jeigu Jūsų inkstų funkcija sutrikusi, prieš pradėdami vartoti Halixol, pasitarkite su savo gydytoju, nes Jums gali reikėti mažesnės vaisto dozės.
 
Jeigu manote, kad Halixol veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Pavartojus per didelę sirupo dozę Galimi perdozavimo simptomai yra pykinimas, vėmimas, viduriavimas ir kiti virškinimo trakto sutrikimai.
 
Jeigu įtariate, kad perdozavote vaisto, kreipkitės į savo gydytoją,. Perdozavus vaisto, pirmiausiai, kol atvyks medicinos pagalba, reikia sukelti vėmimą. Pamiršus pavartoti Halixol Pamiršus pavartoti Halixol įprastu laiku, reikia pasistengti išgerti pamirštą dozę kiek galima greičiau, tačiau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima, nes rizikuojate perdozuoti vaisto. 

4. GALIMAS ŠALUTINIS HALIXOL SIRUPO POVEIKIS  

Halixol, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ir ne visiems žmonėms. Tuoj pat nutraukite Halixol vartojimą ir nedelsiant kreipkitės į savo gydytoją, greitąją medicinos pagalbą arba vykite į artimiausios ligoninės neatidėliotinos pagalbos skyrių, jei pastebėjote šiuos šalutinio poveikio simptomus:
-rankų, kojų, lūpų, burnos ar gerklės patinimas, pasunkėjęs rijimas ar kvėpavimas;
-alpulys ar silpnumas, panašus į alpulį.
Tai ypač sunkus šalutinis poveikis. Jei Jums pasireiškia bet kuris iš minėtų simptomų, reiškia, kad Jums gali pasireikšti sunki padidėjusio jautrumo reakcija (alergija) vienai ar kelioms Halixol medžiagoms.
-Dilgėlinė.
Taip pat alerginės reakcijos simptomas. Tuoj pat nutraukite Halixol vartojimą ir kreipkitės į savo gydytoją dėl tolesnio gydymo. Siekdami išvengti sunkių pasekmių, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją, jei odos išbėrimas sunkus ir jei jis išplitęs po visą kūną.
 
Dažniausiai pasitaikantis šalutinio poveikio simptomai yra galvos skausmas, silpnumas, viduriavimas, pykinimas, skrandžio sutrikimas, vidurių užkietėjimas. Šie šalutinio poveikio simptomai paprastai būna nestiprūs ir dėl jų retai reikia nutraukti gydymą. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI HALIXOL SIRUPĄ NUO KOSULIO

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.
Butelį laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Atidarius butelį, preparatą suvartoti per 4 savaites
 
Ant etiketės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Halixol sirupo vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką. 

6. KITA INFORMACIJA APIE HALIXOL SIRUPĄ NUO KOSULIO

Halixol sudėtis
- Veiklioji Halixol sirupo medžiaga yra ambroksolio hidrochloridas.  5 ml sirupo yra 15 mg ambroksolio hidrochlorido. 1 ml sirupo yra  3 mg ambroksolio hidrochlorido.
- Pagalbinės Halixol sirupo medžiagos yra natrio citratas, natrio benzoatas, bananų aromatas, žemuogių aromatas, natrio ciklamatas, citrinų rūgštis, povidonas, sorbitolis, išgrynintas vanduo.  


Halixol išvaizda ir kiekis pakuotėje
Gelsvas skaidrus specifinio kvapo sirupas. Rudos spalvos butelis su baltos spalvos saugiu užsukamu aliuminio dangteliu. Butelyje yra 100 ml sirupo. Kartono dėžutėje yra vienas butelis (1x100 ml) ir vienas PP (polipropileno) dozavimo dangtelis. 

Halixol rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas 

EGIS PHARMACEUTICALS PLC
1106 Budapest, Keresztúri út 30-38
VENGRIJA
 
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:
EGIS PHARMACEUTICALS PLC. atstovybė
Latvių g.11-2
Vilnius LT-08123
Tel: (8 5) 23 14 658
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2007-11-13

Halixol sirupas 300 mg, 100 ml vartojimas

Halixol visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams. Rekomenduojama paros dozė pirmąsias 2–3 dienas yra 10 ml Halixol sirupo 3 kartus per parą, po to 10 ml Halixol sirupo 2 kartus per parą arba 5 ml Halixol sirupo 3 kartus per parą. 5–12 metų vaikams. 5 ml Halixol sirupo 2–3 kartus per parą. 2–5 metų vaikams. 2,5 ml Halixol sirupo 3 kartus per parą. Jaunesniems kaip 2 metų vaikams. 2,5 ml Halixol sirupo 2 kartus per parą. Vaisto reikėtų vartoti po valgio, gausiai užgeriant skysčiu.

Jūsų atsiliepimai apie "Halixol sirupas 300 mg, 100 ml" produktą

Vaistai nuo kosulio

48 grįžti atgal
halixol sirupas

Halixol sirupas 300 mg, 100 ml

Vaistas nuo kosulio

Kaina: 2,17
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

atgal Informacinis lapelis
Halixol sirupas 300 mg, 100 ml
Halixol sirupas 300 mg, 100 ml

Halixol 15 mg/5 ml sirupas nuo kosulio, 100 ml

Ambroksolio hidrochloridas
 
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Halixol sirupą nuo kosulio galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
-Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
-Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
-Jeigu simptomai pasunkėjo arba 3 dienas nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
-Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
  
Lapelio turinys
1.   Kas yra Halixol ir kam jis vartojamas
2.   Kas žinotina prieš vartojant Halixol
3.   Kaip vartoti Halixol
4.   Galimas šalutinis poveikis
5.   Kaip laikyti Halixol
6.   Kita informacija 

1. KAS YRA HALIXOL IR KAM JIS VARTOJAMAS  

Ūminės ir lėtinės obstrukcinės kvėpavimo takų ligos, pvz., bronchų astma ir bronchitas, bronchektazija su patologiškai tirštomis gleivėmis ir skrepliais. Šis vaistinis preparatas nelengvina sauso kosulio.  

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT HALIXOL SIRUPĄ

Halixol vartoti negalima:
-jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) ambroksoliui, bromheksinui arba bet kuriai pagalbinei Halixol medžiagai;
-jeigu esate nėščia ar žindote kūdikį;
-jeigu sergate opine virškinimo trakto liga;
-jeigu sergate paveldimu fruktozės absorbcijos sutrikimu.
 
Specialių atsargumo priemonių reikia:
-jeigu Jums yra bronchų motorikos sutrikimų ir jei gaminasi daug bronchų išskyrų;
-jeigu sergate sunkia inkstų liga.
 
Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Vaistai, slopinantys kosulį ir Halixol gali neigiamai paveikti vieni kitus. Reikia vengti vartoti kartu šių vaistų, nebent gydytojas Jums patartų jų vartoti. Halixol pranašumas yra tas, kad jis skatina kai kurių antibiotikų (pvz., amoksicilino, cefuroksimo, eritromocino, doksiciklino) skverbimąsi į bronchų išskyras.
 
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Halixol negalima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.
 
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Duomenų, kad Halixol veiktų gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus, nėra.
 
Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Halixol medžiagas
Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą. 5 ml preparato yra 1,2 g sorbitolio. Vartojant vaisto rekomenduojamomis dozėmis, kiekvienoje dozėje bus 0,6–2,4 g sorbitolio. Halixol negalima vartoti sergant paveldėta fruktozės absorbcijos liga. Preparatas gali sukelti skrandžio sutrikimą ir viduriavimą. Reikia atsižvelgti į sorbitolio kiekį, skiriant Halixol pacientams, sergantiems diabetu.  

3. KAIP VARTOTI HALIXOL SIRUPĄ NUO KOSULIO

Halixol visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 
Rekomenduojamos Halixol dozės:
Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams. Rekomenduojama paros dozė pirmąsias 2–3 dienas yra 10 ml Halixol sirupo 3 kartus per parą, po to 10 ml Halixol sirupo 2 kartus per parą arba 5 ml Halixol sirupo 3 kartus per parą.
 
5–12 metų vaikams. 5 ml Halixol sirupo 2–3 kartus per parą.
2–5 metų vaikams. 2,5 ml Halixol sirupo 3 kartus per parą.
Jaunesniems kaip 2 metų vaikams. 2,5 ml Halixol sirupo 2 kartus per parą.
 
Vaisto reikėtų vartoti po valgio, gausiai užgeriant skysčiu. Gydymo metu vartojant daug skysčių, sustiprėja gleives skystinantis vaisto poveikis. Jeigu Jūsų inkstų funkcija sutrikusi, prieš pradėdami vartoti Halixol, pasitarkite su savo gydytoju, nes Jums gali reikėti mažesnės vaisto dozės.
 
Jeigu manote, kad Halixol veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Pavartojus per didelę sirupo dozę Galimi perdozavimo simptomai yra pykinimas, vėmimas, viduriavimas ir kiti virškinimo trakto sutrikimai.
 
Jeigu įtariate, kad perdozavote vaisto, kreipkitės į savo gydytoją,. Perdozavus vaisto, pirmiausiai, kol atvyks medicinos pagalba, reikia sukelti vėmimą. Pamiršus pavartoti Halixol Pamiršus pavartoti Halixol įprastu laiku, reikia pasistengti išgerti pamirštą dozę kiek galima greičiau, tačiau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima, nes rizikuojate perdozuoti vaisto. 

4. GALIMAS ŠALUTINIS HALIXOL SIRUPO POVEIKIS  

Halixol, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ir ne visiems žmonėms. Tuoj pat nutraukite Halixol vartojimą ir nedelsiant kreipkitės į savo gydytoją, greitąją medicinos pagalbą arba vykite į artimiausios ligoninės neatidėliotinos pagalbos skyrių, jei pastebėjote šiuos šalutinio poveikio simptomus:
-rankų, kojų, lūpų, burnos ar gerklės patinimas, pasunkėjęs rijimas ar kvėpavimas;
-alpulys ar silpnumas, panašus į alpulį.
Tai ypač sunkus šalutinis poveikis. Jei Jums pasireiškia bet kuris iš minėtų simptomų, reiškia, kad Jums gali pasireikšti sunki padidėjusio jautrumo reakcija (alergija) vienai ar kelioms Halixol medžiagoms.
-Dilgėlinė.
Taip pat alerginės reakcijos simptomas. Tuoj pat nutraukite Halixol vartojimą ir kreipkitės į savo gydytoją dėl tolesnio gydymo. Siekdami išvengti sunkių pasekmių, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją, jei odos išbėrimas sunkus ir jei jis išplitęs po visą kūną.
 
Dažniausiai pasitaikantis šalutinio poveikio simptomai yra galvos skausmas, silpnumas, viduriavimas, pykinimas, skrandžio sutrikimas, vidurių užkietėjimas. Šie šalutinio poveikio simptomai paprastai būna nestiprūs ir dėl jų retai reikia nutraukti gydymą. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI HALIXOL SIRUPĄ NUO KOSULIO

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.
Butelį laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Atidarius butelį, preparatą suvartoti per 4 savaites
 
Ant etiketės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Halixol sirupo vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką. 

6. KITA INFORMACIJA APIE HALIXOL SIRUPĄ NUO KOSULIO

Halixol sudėtis
- Veiklioji Halixol sirupo medžiaga yra ambroksolio hidrochloridas.  5 ml sirupo yra 15 mg ambroksolio hidrochlorido. 1 ml sirupo yra  3 mg ambroksolio hidrochlorido.
- Pagalbinės Halixol sirupo medžiagos yra natrio citratas, natrio benzoatas, bananų aromatas, žemuogių aromatas, natrio ciklamatas, citrinų rūgštis, povidonas, sorbitolis, išgrynintas vanduo.  


Halixol išvaizda ir kiekis pakuotėje
Gelsvas skaidrus specifinio kvapo sirupas. Rudos spalvos butelis su baltos spalvos saugiu užsukamu aliuminio dangteliu. Butelyje yra 100 ml sirupo. Kartono dėžutėje yra vienas butelis (1x100 ml) ir vienas PP (polipropileno) dozavimo dangtelis. 

Halixol rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas 

EGIS PHARMACEUTICALS PLC
1106 Budapest, Keresztúri út 30-38
VENGRIJA
 
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:
EGIS PHARMACEUTICALS PLC. atstovybė
Latvių g.11-2
Vilnius LT-08123
Tel: (8 5) 23 14 658
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2007-11-13

atgal Vartojimas
Halixol sirupas 300 mg, 100 ml
Halixol sirupas 300 mg, 100 ml

Halixol sirupas 300 mg, 100 ml vartojimas

Halixol visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams. Rekomenduojama paros dozė pirmąsias 2–3 dienas yra 10 ml Halixol sirupo 3 kartus per parą, po to 10 ml Halixol sirupo 2 kartus per parą arba 5 ml Halixol sirupo 3 kartus per parą. 5–12 metų vaikams. 5 ml Halixol sirupo 2–3 kartus per parą. 2–5 metų vaikams. 2,5 ml Halixol sirupo 3 kartus per parą. Jaunesniems kaip 2 metų vaikams. 2,5 ml Halixol sirupo 2 kartus per parą. Vaisto reikėtų vartoti po valgio, gausiai užgeriant skysčiu.
atgal Atsiliepimai
Halixol sirupas 300 mg, 100 ml
Halixol sirupas 300 mg, 100 ml
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!