prisijunk prie mūsų facebook Apie mus Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x
sunkv 1

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Vaistas nuo kosulio

Halixol 30 mg tabletės, N20

Gamintojas
Egis
Medication group
Non-prescription
Kaina 3,12
Klauskite Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Halixol 30 mg tabletės nuo kosulio, N20

Ambroksolio hidrochloridas

Atidžiai perskaitykite visą informacinį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Halixol galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėja arba per 3 dienas nepalengvėjo, būtina kreiptis į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Halixol ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Halixol
3. Kaip vartoti Halixol
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Halixol
6. Kita informacija

1. KAS YRA HALIXOL IR KAM JIS VARTOJAMAS

Halixol tabletės vartojamos gleivių skystinimui sergant ūminėmis ar lėtinėmis kvėpavimo takų spindį siaurinančiomis ligomis, pvz., bronchų astma, bronchitu, bronchektazija, kurių metu būna per daug tirštų gleivių ir skreplių. Šis vaistinis preparatas nelengvina sauso kosulio.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT HALIXOL TABLETES NUO KOSULIO

Halixol vartoti negalima:
- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) ambroksoliui, bromheksinui arba bet kuriai pagalbinei Halixol medžiagai;
- jeigu esate nėščia ar žindote kūdikį;
- jeigu sergate opine virškinimo trakto liga.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
- jeigu Jums yra bronchų motorikos sutrikimų ir jei gaminasi daug bronchų išskyrų;
- jeigu sergate sunkia inkstų liga.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Vaistai, slopinantys kosulį ir Halixol gali neigiamai paveikti vieni kitus. Reikia vengti vartoti kartu šių vaistų, nebent gydytojas Jums patartų jų vartoti. Halixol pranašumas yra tas, kad jis skatina kai kurių antibiotikų (pvz., amoksicilino, cefuroksimo, eritromocino, doksiciklino) skverbimąsi į bronchų išskyras.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytuosius be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Kosulį slopinantys vaistai ir Halixol gali turėti neigiamos įtakos vienas kito poveikiui.
Venkite šiuos vaistus vartoti kartu, nebent gydytojas Jums taip lieptų. Halixol privalumas yra tas, kad jis pagerina tam tikrų antibiotikų (pvz., amoksicilino, cefuroksimo, eritromicino, doksiciklino) prasiskverbimą į bronchų sekretą.

Nėštumas
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku Halixol negalima vartoti nėštumo laikotarpiu.

Žindymas
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku Halixol negalima vartoti žindymo laikotarpiu.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Duomenų, kad Halixol veiktų gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus, nėra.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Halixol medžiagas
Kiekvienoje Halixol tabletėje yra 84 mg laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad Jūs netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. KAIP VARTOTI HALIXOL TABLETES NUO KOSULIO

Halixol visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprastinė Halixol dozė yra:
Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams
Rekomenduojama paros dozė pirmąsias 2–3 dienas yra 1 Halixol tabletė 3 kartus per parą, po to 1 Halixol  tabletė 2 kartus per parą arba ½  tabletės 3 kartus per parą.

5–12 metų vaikams
Įprastinė dozė yra ½ Halixol tabletės 2 ar 3 kartus per parą. Vaisto reikėtų vartoti po valgio, gausiai užgeriant skysčiu. Gydymo metu vartojant daug skysčių, sustiprėja gleives skystinantis vaisto poveikis. Jeigu manote, kad Halixol veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę Halixol tablečių dozę
Galimi perdozavimo simptomai: pykinimas, vėmimas, viduriavimas ir kiti virškinimo trakto sutrikimai. Jeigu įtariate, kad perdozavote vaisto, kreipkitės į savo gydytoją,. Perdozavus vaisto, pirmiausiai, kol atvyks medicinos pagalba, reikia sukelti vėmimą.

Pamiršus pavartoti Halixol tablečių nuo kosulio
Pamiršus pavartoti Halixol įprastu laiku, reikia pasistengti išgerti pamirštą dozę kaip galima greičiau, tačiau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima, nes rizikuojate perdozuoti vaisto. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS HALIXOL POVEIKIS

Halixol, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Tuoj pat nutraukite Halixol vartojimą ir nedelsiant kreipkitės į savo gydytoją, greitąją medicinos pagalbą arba vykite į artimiausios ligoninės neatidėliotinos pagalbos skyrių, jei pastebėjote šiuos šalutinio poveikio simptomus:
- rankų, kojų, lūpų, burnos ar gerklės patinimas, pasunkėjęs rijimas ar kvėpavimas;
- alpulys ar silpnumas, panašus į alpulį.

Tai ypač sunkus šalutinis poveikis. Jei Jums pasireiškia bet kuris iš minėtų simptomų, reiškia, kad Jums gali pasireikšti sunki padidėjusio jautrumo reakcija (alergija) vienai ar kelioms Halixol tablečių medžiagoms.
- Dilgėlinė.

Taip pat alerginės reakcijos simptomas. Tuoj pat nutraukite Halixol vartojimą ir kreipkitės į savo gydytoją dėl tolesnio gydymo. Siekdami išvengti sunkių pasekmių, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją, jei odos išbėrimas sunkus ir jei jis išplitęs po visą kūną. Dažniausiai pasitaikantis šalutinio poveikio simptomai yra galvos skausmas, silpnumas, viduriavimas, pykinimas, skrandžio sutrikimas, vidurių užkietėjimas. Šie šalutinio poveikio simptomai paprastai būna nestiprūs ir dėl jų retai reikia nutraukti gydymą.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI HALIXOL TABLETES NUO KOSULIO

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Halixol laikyti ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje. Lizdines plokšteles laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA APIE HALIXOL VAISTUS

HALIXOL tablečių sudėtis
- Veiklioji Halixol medžiaga yra ambroksolio hidrochloridas. Kiekvienoje tabletėje yra 30 mg ambroksolio hidrochlorido.
- Pagalbinės Halixol medžiagos yra magnio stearatas, povidonas, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, mikrokristalinė celiuliozė, laktozės monohidratas.

HALIXOL išvaizda ir kiekis pakuotėje
Tabletės yra baltos arba balkšvos, apvalios, nuožulniais kraštais, bekvapės ar beveik bekvapės. Vienoje tabletės pusėje yra dalijimo įranta, kitoje tabletės pusėje – užrašas „E“ ir „231“. Kartono dėžutėje yra dvi PVC/PVdC/Al lizdinės plokštelės, kuriose yra po 10 tablečių.

Halixol rinkodaros teisės turėtojas

EGIS Pharmaceuticals PLC
1106 Budapest, Keresztúri út. 30-38
Vengrija

Halixol tablečių gamintojai

EGIS Pharmaceuticals PLC
1106 Budapest, Keresztúri út. 30-38
Vengrija

EGIS Pharmaceuticals PLC
1165 Budapest, Bökényföldi út. 118-120
Vengrija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:
EGIS PHARMACEUTICALS PLC atstovybė
Latvių g. 11-2
LT-08123 Vilnius
Tel. (8 5) 231 4658

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2011-10-20
Šaltinis: VVKT

Halixol 30 mg tabletės, N20 vartojimas

Halixol visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams rekomenduojama paros dozė pirmąsias 2–3 dienas yra 1 Halixol tabletė 3 kartus per parą, po to 1 Halixol tabletė 2 kartus per parą arba ½ tabletės 3 kartus per parą. 5–12 metų vaikams įprastinė dozė yra ½ Halixol tabletės 2 ar 3 kartus per parą. Vaisto reikėtų vartoti po valgio, gausiai užgeriant skysčiu. Gydymo metu vartojant daug skysčių, sustiprėja gleives skystinantis vaisto poveikis. Jeigu manote, kad Halixol veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jūsų atsiliepimai apie "Halixol 30 mg tabletės, N20" produktą

Vaistai nuo kosulio

46 grįžti atgal
halixol 30mg tab n20

Halixol 30 mg tabletės, N20

Vaistas nuo kosulio

Kaina 3,12
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

atgal Informacinis lapelis
Halixol 30 mg tabletės, N20
Halixol 30 mg tabletės, N20

Halixol 30 mg tabletės nuo kosulio, N20

Ambroksolio hidrochloridas

Atidžiai perskaitykite visą informacinį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Halixol galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėja arba per 3 dienas nepalengvėjo, būtina kreiptis į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Halixol ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Halixol
3. Kaip vartoti Halixol
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Halixol
6. Kita informacija

1. KAS YRA HALIXOL IR KAM JIS VARTOJAMAS

Halixol tabletės vartojamos gleivių skystinimui sergant ūminėmis ar lėtinėmis kvėpavimo takų spindį siaurinančiomis ligomis, pvz., bronchų astma, bronchitu, bronchektazija, kurių metu būna per daug tirštų gleivių ir skreplių. Šis vaistinis preparatas nelengvina sauso kosulio.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT HALIXOL TABLETES NUO KOSULIO

Halixol vartoti negalima:
- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) ambroksoliui, bromheksinui arba bet kuriai pagalbinei Halixol medžiagai;
- jeigu esate nėščia ar žindote kūdikį;
- jeigu sergate opine virškinimo trakto liga.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
- jeigu Jums yra bronchų motorikos sutrikimų ir jei gaminasi daug bronchų išskyrų;
- jeigu sergate sunkia inkstų liga.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Vaistai, slopinantys kosulį ir Halixol gali neigiamai paveikti vieni kitus. Reikia vengti vartoti kartu šių vaistų, nebent gydytojas Jums patartų jų vartoti. Halixol pranašumas yra tas, kad jis skatina kai kurių antibiotikų (pvz., amoksicilino, cefuroksimo, eritromocino, doksiciklino) skverbimąsi į bronchų išskyras.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytuosius be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Kosulį slopinantys vaistai ir Halixol gali turėti neigiamos įtakos vienas kito poveikiui.
Venkite šiuos vaistus vartoti kartu, nebent gydytojas Jums taip lieptų. Halixol privalumas yra tas, kad jis pagerina tam tikrų antibiotikų (pvz., amoksicilino, cefuroksimo, eritromicino, doksiciklino) prasiskverbimą į bronchų sekretą.

Nėštumas
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku Halixol negalima vartoti nėštumo laikotarpiu.

Žindymas
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku Halixol negalima vartoti žindymo laikotarpiu.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Duomenų, kad Halixol veiktų gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus, nėra.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Halixol medžiagas
Kiekvienoje Halixol tabletėje yra 84 mg laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad Jūs netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. KAIP VARTOTI HALIXOL TABLETES NUO KOSULIO

Halixol visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprastinė Halixol dozė yra:
Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams
Rekomenduojama paros dozė pirmąsias 2–3 dienas yra 1 Halixol tabletė 3 kartus per parą, po to 1 Halixol  tabletė 2 kartus per parą arba ½  tabletės 3 kartus per parą.

5–12 metų vaikams
Įprastinė dozė yra ½ Halixol tabletės 2 ar 3 kartus per parą. Vaisto reikėtų vartoti po valgio, gausiai užgeriant skysčiu. Gydymo metu vartojant daug skysčių, sustiprėja gleives skystinantis vaisto poveikis. Jeigu manote, kad Halixol veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę Halixol tablečių dozę
Galimi perdozavimo simptomai: pykinimas, vėmimas, viduriavimas ir kiti virškinimo trakto sutrikimai. Jeigu įtariate, kad perdozavote vaisto, kreipkitės į savo gydytoją,. Perdozavus vaisto, pirmiausiai, kol atvyks medicinos pagalba, reikia sukelti vėmimą.

Pamiršus pavartoti Halixol tablečių nuo kosulio
Pamiršus pavartoti Halixol įprastu laiku, reikia pasistengti išgerti pamirštą dozę kaip galima greičiau, tačiau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima, nes rizikuojate perdozuoti vaisto. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS HALIXOL POVEIKIS

Halixol, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Tuoj pat nutraukite Halixol vartojimą ir nedelsiant kreipkitės į savo gydytoją, greitąją medicinos pagalbą arba vykite į artimiausios ligoninės neatidėliotinos pagalbos skyrių, jei pastebėjote šiuos šalutinio poveikio simptomus:
- rankų, kojų, lūpų, burnos ar gerklės patinimas, pasunkėjęs rijimas ar kvėpavimas;
- alpulys ar silpnumas, panašus į alpulį.

Tai ypač sunkus šalutinis poveikis. Jei Jums pasireiškia bet kuris iš minėtų simptomų, reiškia, kad Jums gali pasireikšti sunki padidėjusio jautrumo reakcija (alergija) vienai ar kelioms Halixol tablečių medžiagoms.
- Dilgėlinė.

Taip pat alerginės reakcijos simptomas. Tuoj pat nutraukite Halixol vartojimą ir kreipkitės į savo gydytoją dėl tolesnio gydymo. Siekdami išvengti sunkių pasekmių, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją, jei odos išbėrimas sunkus ir jei jis išplitęs po visą kūną. Dažniausiai pasitaikantis šalutinio poveikio simptomai yra galvos skausmas, silpnumas, viduriavimas, pykinimas, skrandžio sutrikimas, vidurių užkietėjimas. Šie šalutinio poveikio simptomai paprastai būna nestiprūs ir dėl jų retai reikia nutraukti gydymą.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI HALIXOL TABLETES NUO KOSULIO

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Halixol laikyti ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje. Lizdines plokšteles laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA APIE HALIXOL VAISTUS

HALIXOL tablečių sudėtis
- Veiklioji Halixol medžiaga yra ambroksolio hidrochloridas. Kiekvienoje tabletėje yra 30 mg ambroksolio hidrochlorido.
- Pagalbinės Halixol medžiagos yra magnio stearatas, povidonas, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, mikrokristalinė celiuliozė, laktozės monohidratas.

HALIXOL išvaizda ir kiekis pakuotėje
Tabletės yra baltos arba balkšvos, apvalios, nuožulniais kraštais, bekvapės ar beveik bekvapės. Vienoje tabletės pusėje yra dalijimo įranta, kitoje tabletės pusėje – užrašas „E“ ir „231“. Kartono dėžutėje yra dvi PVC/PVdC/Al lizdinės plokštelės, kuriose yra po 10 tablečių.

Halixol rinkodaros teisės turėtojas

EGIS Pharmaceuticals PLC
1106 Budapest, Keresztúri út. 30-38
Vengrija

Halixol tablečių gamintojai

EGIS Pharmaceuticals PLC
1106 Budapest, Keresztúri út. 30-38
Vengrija

EGIS Pharmaceuticals PLC
1165 Budapest, Bökényföldi út. 118-120
Vengrija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:
EGIS PHARMACEUTICALS PLC atstovybė
Latvių g. 11-2
LT-08123 Vilnius
Tel. (8 5) 231 4658

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2011-10-20
Šaltinis: VVKT

atgal Vartojimas
Halixol 30 mg tabletės, N20
Halixol 30 mg tabletės, N20

Halixol 30 mg tabletės, N20 vartojimas

Halixol visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams rekomenduojama paros dozė pirmąsias 2–3 dienas yra 1 Halixol tabletė 3 kartus per parą, po to 1 Halixol tabletė 2 kartus per parą arba ½ tabletės 3 kartus per parą. 5–12 metų vaikams įprastinė dozė yra ½ Halixol tabletės 2 ar 3 kartus per parą. Vaisto reikėtų vartoti po valgio, gausiai užgeriant skysčiu. Gydymo metu vartojant daug skysčių, sustiprėja gleives skystinantis vaisto poveikis. Jeigu manote, kad Halixol veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
atgal Atsiliepimai
Halixol 30 mg tabletės, N20
Halixol 30 mg tabletės, N20
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!