ambrosan n20

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Vaistas nuo kosulio

Ambrosan 30 mg tabletės, N20

Kategorija:
Prekės kodas
98039
Gamintojas
Pro.Med.CS Praha a.s.
Vaisto grupė
Nereceptinis
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Ambrosan 30 mg tabletės nuo kosulio, N20

Ambroksolio hidrochloridas

Veiklioji Ambrosan medžiaga ambroksolis didina kvėpavimo takų sekreto bei plaučių surfaktanto (medžiaga, dengianti vidines alveolių sieneles) susidarymą ir stimuliuoja ciliarinio aparato, atsakingo už sekreto pasišalinimą, aktyvumą. Tai suskystina sekretą ir pagerina jo pasišalinimą (mukociliarinis klirensas), dėl to sumažėja kosulys ir palengvėja atsikosėjimas.

Ambrosan 30 mg tablečių sudėtis

Vienoje tabletėje yra:
Veikliosios Ambrosan medžiagos: 30 mg ambroksolio hidrochlorido.
Pagalbinių Ambrosan medžiagų: laktozės monohidrato, mikrokristalinės celiuliozės, krospovidono, magnio stearato.

Ambrosan tablečių dozavimas ir vartojimo būdas

Jeigu gydytojas nepaskyrė kitaip, vaistą rekomenduojama vartoti taip:
Suaugusiems: skiriama po 1 Ambrosan tabletę vaisto 3 kartus per dieną po valgio. 2-5 metų vaikams skiriama po ½ Ambrosan tabletės 2-3 kartus per dieną. Vaistą reikia gerti po valgio, užsigeriant pakankamai skysčio. Skysčių vartojimas didina mukolitinį ambroksolio poveikį.

Gydymo vaistu trukmė yra nustatoma individualiai kiekvienam pacientui ir visuomet priklauso nuo konkrečios indikacijos ir ligos tipo. Jeigu praėjus vienai gydymo savaitei simptomai nesumažėja  ar net pablogėja, ar prasideda karščiavimas, reikia pasitarti su gydytoju.

Ambrosan vaisto perdozavimas

Perdozavimas gali pasireikšti gerklės kutenimu, sukeltu lokalaus sudirginimo, skrandžio skausmu, pykinimu, vėmimu ar viduriavimu. Pasireiškus šiems perdozavimo simptomams pasitarkite su gydytoju.
Indikacijos

Visos ūmios ir lėtinės kvėpavimo takų ligos, susijusios su padidėjusia klampaus bronchų sekreto gamyba, t.y. apatinių ir viršutinių kvėpavimo takų uždegimai ir infekcinės kvėpavimo takų ligos (ūmus bronchitas, laringitas, tracheitas, prienosinių ančių uždegimai, rinitas).
Kontraindikacijos

Ambrosan negalima vartoti esant žinomam padidėjusiam organizmo jautrumui ambroksoliui ar kitoms sudėtinėms vaisto dalims, sergant skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opalige. Nėštumo ir laktacijos laikotarpiu vaistą galima vartoti tik pasitarus su gydytoju.

Atsargumo priemonės vartojant Ambrosan

Pasitarkite su gydytoju, ar galima Ambrosan vartoti su kitais vaistais. Jeigu jūs vartojate šį vaistą be gydytojo paskyrimo, o ligos simptomai per 7 dienas nepraėjo (vaikams – per 3 dienas) ar net būklė pablogėjo, nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Moterys nėštumo ar laktacijos laikotarpiu šį vaistą gali vartoti tik pasikonsultavusios su gydytoju.

Sąveika su kitais vaistais

Ambrosan ir kiti kartu vartojami vaistai gali turėti tarpusavio sąveiką. Todėl reikia gydančiam gydytojui pasakyti apie visus vartojamus ar ketinamus vartoti vaistus, nesvarbu, ar tai būtų kito gydytojo skiriami, ar pačių nusipirkti vaistai. Prieš pradedant vartoti bet kokį be gydytojo paskyrimo galimą nusipirkti vaistą, pasakykite apie tai gydytojui. Ambrosan vartojant kartu su antibiotikais (amoksicilinu, cefuroksimu, eritromicinu, doksiciklinu) padidėja antibiotikų koncentracija plaučių audiniuose. Nevartokite jokio kito kosulį veikiančio vaisto prieš tai nepasitarus su gydytoju.

Vaisto forma ir kiekis pakuotėje

Tabletės. Pakuotėje yra 30 tablečių.

Ambrosan vaisto farmakoterapinė grupė

Atsikosėjimą gerinantis vaistas, mukolitikas.

Šalutinis Ambrosan vaistų poveikis

Paprastai Ambrosan yra toleruojamas labai gerai. Retai gali pasireikšti lengvi virškinimo trakto sutrikimo simptomai (burnos džiūvimas, rėmens ėdimas, apetito sutrikimas, retai - pykinimas, vėmimas, viduriavimas). Retai gali išsivystyti alerginės reakcijos, ypač odos bėrimas. Jeigu jums pasireiškė bet kuri iš šių reakcijų arba bet koks neįprastas čia nepaminėtas poveikis, prieš vaistą toliau vartojant ar duodant jo vaikui reikia pasikonsultuoti su gydytoju.

Ambrosan laikymo sąlygos

Kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės laikyti gamintojo pakuotėje ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

Įspėjimas

Negalima vartoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės. Laikyti saugioje, vaikams neprieinamoje vietoje.

Ambrosan prekybos leidimo savininkas

PRO.MED.CS Praha a.s.
Čekijos Respublika

Informacinio lapelio teksto paskutinio patikrinimo data

Ambrosan 30 mg tabletės, N20 vartojimas

Jeigu gydytojas nepaskyrė kitaip, vaistą rekomenduojama vartoti taip: Suaugusiems: skiriama po 1 Ambrosan tabletę vaisto 3 kartus per dieną po valgio. 2-5 metų vaikams skiriama po ½ Ambrosan tabletės 2-3 kartus per dieną. Vaistą reikia gerti po valgio, užsigeriant pakankamai skysčio. Skysčių vartojimas didina mukolitinį ambroksolio poveikį. Gydymo vaistu trukmė yra nustatoma individualiai kiekvienam pacientui ir visuomet priklauso nuo konkrečios indikacijos ir ligos tipo. Jeigu praėjus vienai gydymo savaitei simptomai nesumažėja ar net pablogėja, ar prasideda karščiavimas, reikia pasitarti su gydytoju.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.