prisijunk prie mūsų facebook Apie mus Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!
x
naujienlaiskio logo

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x
angiocell pop up 2

Puikus pasiūlymas!

Šią savaitę Angiocell plus 42,70 tik 37.80 eur!

Rodyti daugiau
x
pristatymas small

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Vaistas nosiai

Sanorin 0,1 % nosies lašai, 10 ml

Gamintojas
IVAX Pharmaceuticals
ATC kodas
R01AA08
Išfasavimas
10 ml
Vaisto grupė
Nereceptinis
Kaina: 3,56
Klauskite Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris?
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Sanorin 1 mg /ml nosies lašai, emulsija, 10 ml

Nafazolino nitratas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos  galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai taip, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėja arba per 3 dienas nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija ir kam ji vartojama
2. Kas žinotina prieš vartojant Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją
3. Kaip vartoti Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją.
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją
6. Kita informacija

1. KAS YRA SANORIN IR KAM JIS VARTOJAMAS

Nafazolinas sutraukia uždegimo išplėstas nosies gleivinės kraujagysles, dėl to sumažėja nosies gleivinės paburkimas, pagerėja išskyrų pasišalinimas iš nosies, nosies ančių ir ausies trimito (Eustachijaus vamzdžio), jungiančio vidinę ausį su nosiarykle, bei palengvėja kvėpavimas per nosį. Gydomasis Sanorin emulsijos poveikis paprastai pajaučiamas per 5 minutes ir tęsiasi 4–6 valandas.

Vaistas vartojamas ūminės slogos, nosies ančių, ausies trimito ir vidurinės ausies uždegimo simptomams malšinti. Be to, jis tinka gleivinės paburkimui mažinti diagnostinių ir gydomųjų procedūrų metu. Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija tinka vyresniems kaip penkiolikos metų paaugliams ir suaugusiems žmonėms.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT SANORIN NOSIES LAŠUS, EMULSIJĄ

Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos vartoti negalima:
- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) nafazolino nitratui arba bet kuriai pagalbinei Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos medžiagai;
- jeigu sergate sausuoju nosies gleivinės uždegimu;
- jaunesniems kaip 15 metų paaugliams ir vaikams.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
- jeigu yra sunkus širdies ir kraujagyslių sutrikimas (širdies nepakankamumas, aukštas kraujospūdis), medžiagų apykaitos sutrikimas (cukrinis diabetas, suaktyvėjusi skydliaukės veikla), nustatytas antinksčių auglys (feochromocitoma), sergate bronchų astma;
- jeigu vartojate vaistų nuo psichikos sutrikimų, kurie pasireiškia dideliu liūdesiu (depresija), (monoaminooksidazės inhibitorių) ar kitokių vaistų, kurie gali didinti kraujospūdį.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija gali sąveikauti su kitais kartu vartojamais vaistais. Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją vartojant kartu su kai kuriais kitais vaistais, kuriais gydoma labai bloga nuotaika (depresija), gali padidėti kraujospūdis.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Įlašintas į nosį vaistas neveikia gebėjimų, kuriems reikia dėmesio, sukaupimo (pvz., gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus, dirbti aukštybėse).

3. KAIP VARTOTI SANORIN NOSIES LAŠUS, EMULSIJĄ

Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jei gydytojas nepaskyrė kitaip, įprastinė dozė – 1‑3 Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos lašai. Vaisto įlašinama į kiekvieną nosies landą keletą (pakanka 3) kartų per parą (daugiausia 9 lašus per parą). Pertraukos tarp įlašinimų turi būti ne trumpesnės kaip 4 valandos. Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją vartoti trumpai – ne ilgiau kaip 7 paras. Jei kvėpavimas palengvėja, gydymą galima baigti ir anksčiau. Pakartotinai vartoti Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją galima tik po kelių dienų. Jeigu manote, kad Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartojimo instrukcija
Prieš kiekvieną vartojimą vaistą gerai suplakite. Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija lašinama į nosį kiek atlošus galvą atgal. Lašinant vaisto į kairiąją landą, patartina palenkti galvą į kairę, o lašinant vaisto į dešiniąją landą – į dešinę. Kai kraujuoja iš priekinės nosies dalies, galima į nosį įkišti vaistu sudrėkintą vatos tamponą.

Pavartojus per didelę Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos dozę
Per didelė vaisto dozė (perdozavimas) sumažina kūno temperatūrą, retina širdies ritmą, skatina prakaitavimą, sukelia mieguistumą, gali didinti kraujospūdį. Jei pacientas netenka sąmonės, kraujospūdis paprastai sumažėja. Perdozavus Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos arba jos netyčia nurijus (ypač vaikui), būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Pamiršus pavartoti Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos
Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

4. GALIMAS ŠALUTINIS SANORIN NOSIES LAŠŲ POVEIKIS

Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Rekomenduojama Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos dozė toleruojama gerai. Kai kuriems jautriems ligoniams kartais gali atsirasti lengvas nepageidaujamas poveikis, pavyzdžiui, nosies gleivinės deginimas ar sausumas. Labai retais atvejais gali smarkiai užsikimšti nosis, kai susilpnėja vaisto poveikis. Tik labai retai dėl simpatinės nervų sistemos dirginimo paveikiamas visas organizmas, pavyzdžiui, atsiranda nervingumas, smarkesnis prakaitavimas, galvos skausmas, drebulys, jaučiamas dažnas širdies plakimas, padidėja kraujospūdis. Ilgai ir dažnai į nosį lašinamas Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija gali sukelti lėtinį nosies užgulimą ir gleivinės išdžiūvimą.

Pasireiškus šalutiniam poveikiui ar kitokioms neįprastoms reakcijoms, dėl tolesnio vaisto vartojimo pasitarkite su gydytoju.
Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI SANORIN NOSIES LAŠUS, EMULSIJĄ

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Negalima užšaldyti.

6. KITA INFORMACIJA APIE SANORIN NOSIES LAŠUS, EMULSIJĄ

Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos sudėtis
- Veiklioji medžiaga yra nafazolino nitratas. Viename mililitre tirpalo jo yra 1  mg (atitinka 0,76 mg nafazolino).
- Pagalbinės medžiagos yra borato rūgštis, etilendiaminas, cetilo alkoholis, metilo parahidroksibenzoatas, eukaliptų eterinis aliejus, polisorbatas 80, cholesterolis, skystasis lengvas parafinas, išgrynintas vanduo.

Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos išvaizda ir kiekis pakuotėje
Butelyje yra 10 ml baltos emulsijos.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

TEVA Czech Industries s.r.o.
Ostravská 29, 747 70 Opava-Komárov
Čekijos Respublika

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės atstovą:
UAB „Sicor Biotech“
V.A. Graičiūno 8
LT-02241 Vilnius
Tel.: +370 5 266 02 03

Šis pakuotės  lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2010 01 28
Šaltinis: VVKT

Sanorin 0,1 % nosies lašai, 10 ml vartojimas

Sanorin 1 mg/ml nosies lašus, emulsiją visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jei gydytojas nepaskyrė kitaip, įprastinė dozė – 1‑3 Sanorin 1 mg/ml nosies lašų, emulsijos lašai. Vaisto įlašinama į kiekvieną nosies landą keletą (pakanka 3) kartų per parą (daugiausia 9 lašus per parą). Pertraukos tarp įlašinimų turi būti ne trumpesnės kaip 4 valandos. Sanorin nosies lašus, emulsiją vartoti trumpai – ne ilgiau kaip 7 paras. Jei kvėpavimas palengvėja, gydymą galima baigti ir anksčiau. Pakartotinai vartoti Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją galima tik po kelių dienų. Jeigu manote, kad Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Prieš kiekvieną vartojimą vaistą gerai suplakite. Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija lašinama į nosį kiek atlošus galvą atgal. Lašinant vaisto į kairiąją landą, patartina palenkti galvą į kairę, o lašinant vaisto į dešiniąją landą – į dešinę. Kai kraujuoja iš priekinės nosies dalies, galima į nosį įkišti vaistu sudrėkintą vatos tamponą.

Jūsų atsiliepimai apie "Sanorin 0,1 % nosies lašai, 10 ml" produktą

Vaistai nosiai

23 grįžti atgal
sanorin 0 1 emuls 10ml

Sanorin 0,1 % nosies lašai, 10 ml

Vaistas nosiai

Kaina: 3,56
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

atgal Informacinis lapelis
Sanorin 0,1 % nosies lašai, 10 ml
Sanorin 0,1 % nosies lašai, 10 ml

Sanorin 1 mg /ml nosies lašai, emulsija, 10 ml

Nafazolino nitratas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos  galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai taip, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėja arba per 3 dienas nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija ir kam ji vartojama
2. Kas žinotina prieš vartojant Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją
3. Kaip vartoti Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją.
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją
6. Kita informacija

1. KAS YRA SANORIN IR KAM JIS VARTOJAMAS

Nafazolinas sutraukia uždegimo išplėstas nosies gleivinės kraujagysles, dėl to sumažėja nosies gleivinės paburkimas, pagerėja išskyrų pasišalinimas iš nosies, nosies ančių ir ausies trimito (Eustachijaus vamzdžio), jungiančio vidinę ausį su nosiarykle, bei palengvėja kvėpavimas per nosį. Gydomasis Sanorin emulsijos poveikis paprastai pajaučiamas per 5 minutes ir tęsiasi 4–6 valandas.

Vaistas vartojamas ūminės slogos, nosies ančių, ausies trimito ir vidurinės ausies uždegimo simptomams malšinti. Be to, jis tinka gleivinės paburkimui mažinti diagnostinių ir gydomųjų procedūrų metu. Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija tinka vyresniems kaip penkiolikos metų paaugliams ir suaugusiems žmonėms.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT SANORIN NOSIES LAŠUS, EMULSIJĄ

Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos vartoti negalima:
- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) nafazolino nitratui arba bet kuriai pagalbinei Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos medžiagai;
- jeigu sergate sausuoju nosies gleivinės uždegimu;
- jaunesniems kaip 15 metų paaugliams ir vaikams.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
- jeigu yra sunkus širdies ir kraujagyslių sutrikimas (širdies nepakankamumas, aukštas kraujospūdis), medžiagų apykaitos sutrikimas (cukrinis diabetas, suaktyvėjusi skydliaukės veikla), nustatytas antinksčių auglys (feochromocitoma), sergate bronchų astma;
- jeigu vartojate vaistų nuo psichikos sutrikimų, kurie pasireiškia dideliu liūdesiu (depresija), (monoaminooksidazės inhibitorių) ar kitokių vaistų, kurie gali didinti kraujospūdį.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija gali sąveikauti su kitais kartu vartojamais vaistais. Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją vartojant kartu su kai kuriais kitais vaistais, kuriais gydoma labai bloga nuotaika (depresija), gali padidėti kraujospūdis.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Įlašintas į nosį vaistas neveikia gebėjimų, kuriems reikia dėmesio, sukaupimo (pvz., gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus, dirbti aukštybėse).

3. KAIP VARTOTI SANORIN NOSIES LAŠUS, EMULSIJĄ

Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jei gydytojas nepaskyrė kitaip, įprastinė dozė – 1‑3 Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos lašai. Vaisto įlašinama į kiekvieną nosies landą keletą (pakanka 3) kartų per parą (daugiausia 9 lašus per parą). Pertraukos tarp įlašinimų turi būti ne trumpesnės kaip 4 valandos. Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją vartoti trumpai – ne ilgiau kaip 7 paras. Jei kvėpavimas palengvėja, gydymą galima baigti ir anksčiau. Pakartotinai vartoti Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją galima tik po kelių dienų. Jeigu manote, kad Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartojimo instrukcija
Prieš kiekvieną vartojimą vaistą gerai suplakite. Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija lašinama į nosį kiek atlošus galvą atgal. Lašinant vaisto į kairiąją landą, patartina palenkti galvą į kairę, o lašinant vaisto į dešiniąją landą – į dešinę. Kai kraujuoja iš priekinės nosies dalies, galima į nosį įkišti vaistu sudrėkintą vatos tamponą.

Pavartojus per didelę Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos dozę
Per didelė vaisto dozė (perdozavimas) sumažina kūno temperatūrą, retina širdies ritmą, skatina prakaitavimą, sukelia mieguistumą, gali didinti kraujospūdį. Jei pacientas netenka sąmonės, kraujospūdis paprastai sumažėja. Perdozavus Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos arba jos netyčia nurijus (ypač vaikui), būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Pamiršus pavartoti Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos
Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

4. GALIMAS ŠALUTINIS SANORIN NOSIES LAŠŲ POVEIKIS

Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Rekomenduojama Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos dozė toleruojama gerai. Kai kuriems jautriems ligoniams kartais gali atsirasti lengvas nepageidaujamas poveikis, pavyzdžiui, nosies gleivinės deginimas ar sausumas. Labai retais atvejais gali smarkiai užsikimšti nosis, kai susilpnėja vaisto poveikis. Tik labai retai dėl simpatinės nervų sistemos dirginimo paveikiamas visas organizmas, pavyzdžiui, atsiranda nervingumas, smarkesnis prakaitavimas, galvos skausmas, drebulys, jaučiamas dažnas širdies plakimas, padidėja kraujospūdis. Ilgai ir dažnai į nosį lašinamas Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija gali sukelti lėtinį nosies užgulimą ir gleivinės išdžiūvimą.

Pasireiškus šalutiniam poveikiui ar kitokioms neįprastoms reakcijoms, dėl tolesnio vaisto vartojimo pasitarkite su gydytoju.
Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI SANORIN NOSIES LAŠUS, EMULSIJĄ

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Negalima užšaldyti.

6. KITA INFORMACIJA APIE SANORIN NOSIES LAŠUS, EMULSIJĄ

Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos sudėtis
- Veiklioji medžiaga yra nafazolino nitratas. Viename mililitre tirpalo jo yra 1  mg (atitinka 0,76 mg nafazolino).
- Pagalbinės medžiagos yra borato rūgštis, etilendiaminas, cetilo alkoholis, metilo parahidroksibenzoatas, eukaliptų eterinis aliejus, polisorbatas 80, cholesterolis, skystasis lengvas parafinas, išgrynintas vanduo.

Sanorin 1 mg / ml nosies lašų, emulsijos išvaizda ir kiekis pakuotėje
Butelyje yra 10 ml baltos emulsijos.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

TEVA Czech Industries s.r.o.
Ostravská 29, 747 70 Opava-Komárov
Čekijos Respublika

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės atstovą:
UAB „Sicor Biotech“
V.A. Graičiūno 8
LT-02241 Vilnius
Tel.: +370 5 266 02 03

Šis pakuotės  lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2010 01 28
Šaltinis: VVKT

atgal Vartojimas
Sanorin 0,1 % nosies lašai, 10 ml
Sanorin 0,1 % nosies lašai, 10 ml

Sanorin 0,1 % nosies lašai, 10 ml vartojimas

Sanorin 1 mg/ml nosies lašus, emulsiją visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jei gydytojas nepaskyrė kitaip, įprastinė dozė – 1‑3 Sanorin 1 mg/ml nosies lašų, emulsijos lašai. Vaisto įlašinama į kiekvieną nosies landą keletą (pakanka 3) kartų per parą (daugiausia 9 lašus per parą). Pertraukos tarp įlašinimų turi būti ne trumpesnės kaip 4 valandos. Sanorin nosies lašus, emulsiją vartoti trumpai – ne ilgiau kaip 7 paras. Jei kvėpavimas palengvėja, gydymą galima baigti ir anksčiau. Pakartotinai vartoti Sanorin 1 mg / ml nosies lašus, emulsiją galima tik po kelių dienų. Jeigu manote, kad Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Prieš kiekvieną vartojimą vaistą gerai suplakite. Sanorin 1 mg / ml nosies lašai, emulsija lašinama į nosį kiek atlošus galvą atgal. Lašinant vaisto į kairiąją landą, patartina palenkti galvą į kairę, o lašinant vaisto į dešiniąją landą – į dešinę. Kai kraujuoja iš priekinės nosies dalies, galima į nosį įkišti vaistu sudrėkintą vatos tamponą.
atgal Atsiliepimai
Sanorin 0,1 % nosies lašai, 10 ml
Sanorin 0,1 % nosies lašai, 10 ml
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!