prisijunk prie mūsų facebook Apie mus
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x
sunkv 1

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Vaistas grybeliui gydyti

Lamisil 1 % cream 15 g

Gamintojas
Novartis Consumer Health S.A.
Vaisto grupė
Nereceptinis
Kaina 8,36
Klauskite Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Lamisil 1% kremas 15 g

Atidžiai perskaitykite visą informacinį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

Šio vaisto galima įsigyti be recepto, tačiau jo reikėtų vartoti tiksliai taip, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėja arba per 14 dienų nepalengvėjo, būtina kreiptis į gydytoją.

Kremas veikia ilgai. Jeigu juo gydoma taip, kaip rekomenduojama, tai per 3 mėnesius po gydymo pėdų epidermofitija atsinaujina arba ja užsikrečia iš naujo mažiau negu 10 iš 100 ligonių.

Lapelio turinys
1. Kas yra LAMISIL 1 % kremas ir nuo ko jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant LAMISIL 1 % kremą
3. Kaip vartoti LAMISIL 1 % kremą
4. Galimas šalutinis poveikis
5. LAMISIL 1 % kremo laikymo sąlygos
6. Kita informacija

1. KAS YRA LAMISIL 1 % KREMAS IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

LAMISIL kremas yra priešgrybelinis preparatas. Jis naikina odos ligas sukeliančius grybelius. Vaistu  gydomos grybelių odos sukeliamos ligos:  pėdų,  kirkšnių, lygiosios odos grybelis. Jis taip pat vartojamas odos kandidamikozės  bei įvairiaspalvės dedervinės gydymui.

Kaip sužinoti, ar sergama grybelių sukelta liga?

Jeigu įtariate, kad susirgote odos grybeline infekcija, reikia kreiptis pas gydytoją, kuris nustatys ligos diagnozę ir paskirs tinkamą gydymą.

Pėdų grybelis. Ši liga apima tik pėdas, dažniausiai abiejų kojų. Paprastai pažeidžiami tarpupirščiai, tačiau pažeidimas gali apimti padą ar pėdos kraštus. Dažniausiai grybelių pažeista oda įtrūksta ir pleiskanoja, tačiau gali atsirasti ir nedidelis patinimas, pūslelių bei šlapiuojančių opelių.

Jeigu atsiranda grybelių sukelta nagų liga (grybelių būna naguose arba po jais) ir dėl to pakinta nagų spalva ir struktūra (jie tampa ploni ir sluoksniuoti), reikia kreiptis į gydytoją, kadangi tokiu atveju LAMISIL kremas netinka. Grybelių sukeltos nagų ligos gydomos LAMISIL tabletėmis, kurių galima įsigyti tik pateikus receptą.

Kirkšnių grybelis. Ši liga apima tas vietas, kuriose oda raukšlėjasi, ypač jei ji drėgna. Dažniausiai ligos židiniai lokalizuojasi kirkšnyse bei vidiniame šlaunų paviršiuje. Paprastai pažeidžiama dešinė ir kairė šlaunis, tačiau jų pažeidimas dažniausiai būna skirtingo sunkumo. Pažeidimas gali išplisti iki sėdmenų arba net iki skrandžio srities. Ligos židinių gali atsirasti ir kitų vietų odos raukšlėse, pvz., po krūtimis, pažastyse ir kt. Židiniai būna su aiškiais kraštais, gali atsirasti pūslelių. Pažeidimas niežti.

Lygiosios odos grybelis. Liga gali pažeisti bet kurios kūno vietos odą, tačiau dažniausiai pažeidžia galvą, kaklą, veidą ar rankas. Ligos apimtą odą išberia rausvomis apvalios formos dėmėmis. Pažeidimas gali pleiskanoti ir niežtėti.

Odos kandidamikozė. Ši liga irgi lokalizuojasi tose vietose, kurių oda raukšlėta ir prakaituota:  po krūtimis, pažastyse ir kt. Paprastai šia liga serga senyvi, nutukę bei tie žmonės, kuriems yra cukrinis diabetas ar kitokia patologija. Pažeista vieta parausta, niežti, pleiskanoja.

Įvairiaspalvė dedervinė. Ligos apimtoje odoje atsiranda pleiskanotų dėmių, kurios dėl pigmento išnykimo pabąla. Saulėje dėmės išryškėja, kadangi jas supanti oda įdega normaliai. Paprastai liga pažeidžia liemenį, kaklą bei rankas ir po kelių mėnesių gali atsinaujinti, ypač būnant karštame ore arba prakaituojant.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT LAMISIL 1 % KREMĄ

Kokiu atveju preparato vartoti draudžiama

LAMISIL kremo grybeliui gydyti vartoti draudžiama:

jeigu yra alergija bet kuriai sudedamajai jo daliai (jos išvardytos skyriuje “Kas yra LAMISIL 1 % kremas ir nuo ko jis vartojamas”).

Specialių atsargumo priemonių reikia

LAMISIL kremas vartojamas tik iš išorės. Burnos juo tepti negalima, nuryti draudžiama. Reikia saugotis, kad kremo nepatektų į akis. Jeigu atsitiktinai vaisto į akis patenka, reikia gerai nuplauti tekančiu vandeniu.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis
Nėščioms moterims be gydytojo paskyrimo LAMISIL kremo vartoti negalima.
Kūdikį krūtimi maitinančioms moterims LAMISIL kremo vartoti negalima, kadangi veikliosios jo medžiagos terbinafino hidrochlorido patenka į motinos pieną.
Būtina saugoti, kad kūdikis neliestų preparatu gydomų motinos odos vietų, įskaitant krūtis.

Vaikams

Mažesnių nei 12 metų vaikų LAMISIL kremu gydyti negalima.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Ant LAMISIL kremu gydomos vietos kitų vaistų vartoti negalima.

3. KAIP VARTOTI LAMISIL 1 % KREMĄ

LAMISIL kremą grybeliui gydyti reikia vartoti tinkamai. Laikykitės žemiau pateiktos instrukcijos.

Suaugusiems žmonėms ir 12 metų bei vyresniems paaugliams
Jei tūbelė yra su membrana, prieš vartojimą ją reikia pradurti dangtelyje esančiu smaigaliu.
Nuvalyti ir nudžiovinti pažeistą odą, nusiplauti rankas.
Atsukti tūbelę ir išspausti šiek tiek kremo ant piršto.
Užsukti tūbelės dangtelį.
Pažeidimą ir aplink jį esančią odą patepti plonu kremo sluoksniu.
Kremą švelniai įtrinti į odą.
Nusiplauti rankas, kad grybelių nuo jų nepatektų ant nepažeistos odos ar kitų žmonių.
Kremu patepus, grybelių pažeistas odos raukšles galima uždengti tamponu, ypač nakčiai. Tokiu atveju kiekvieną kartą reikia naudoti švarų tamponą.

Kiek laiko ir kokiu dažniu LAMISIL kremą vartoti?

Vaisto reikia vartoti taip, kaip nurodyta žemiau.

Pėdų grybelis (išskyrus padus ir pėdos kraštus): 1  kartą per  parą 1 savaitę.
Pėdų grybelis, pažeidęs pėdų kraštus ( dar vadinamas mokasino tipo pėdų grybelis): tepti 2 kartus per parą 2 savaites.

Lygiosios odos , kirkšnių grybelis: tepti 1  kartą per  parą 1 savaitę.
Odos kandidamikozė: 1 – 2 savaites tepti 1 - 2 kartus per parą. Pažeidimas gali būti panašus į kirkšnių epidermofitiją, tačiau jis dažniau pasireiškia senyviems arba nutukusiems žmonėms, kurių odos raukšlės drėgnos, bei diabetikams. Tokiems ligoniams vaisto gali prireikti vartoti ilgiau, t. y. 2 savaites.

Įvairiaspalvė dedervinė: 2 savaites tepti 1 - 2 kartus per parą.

LAMISIL kremo reikia vartoti tiek laiko, kiek rekomenduojama, net tuo atveju, jeigu po kelių dienų ligos simptomai palengvėja. Paprastai jie pradeda lengvėti po kelių gydymo parų, tačiau tuo atveju, jeigu preparato vartojama nereguliariai arba gydymas nutraukiamas prieš laiką, liga gali atsinaujinti.
Pažeidimas pradeda mažėti per kelias dienas, tačiau infekciją sunaikinus, oda visiškai išgyja vėliau, net po 4 savaičių. LAMISIL kremas veikia ir baigus gydymo kursą, todėl būklė lengvėja ir po vaisto vartojimo nutraukimo.
Jeigu per 2 savaites nuo gydymo pradžios liga nepalengvėja, reikia kreiptis į gydytoją arba vaistininką patarimo.

Gijimo gerinimas
Kad gydymas būtų veiksmingesnis, pažeistą vietą būtina reguliariai nuplauti ir netrinant, bet švelniai nušluostant, gerai nusausinti. Stenkitės neįdrėksti pažeistos vietos, nors ji gali niežėti, kadangi tokiu atveju ji vėl pažeidžiama, todėl gali sulėtėti gijimas arba išplisti infekcija.

Kadangi grybeliais įmanoma užkrėsti kitus žmones, todėl naudokitės atskirais rankšluosčiais ir drabužiais, neduokite jų kitiems. Be to, juos dažnai išskalbkite, kad neužsikrėstumėte pakartotinai.

LAMISIL kremo nurijus
Jeigu Jūs per apsirikimą LAMISIL kremo nurysite arba jeigu jo nurys kitas žmogus, kreipkitės į gydytoją, kad jis patartų, ką daryti.

Pamiršus pavartoti LAMISIL kremo

Jeigu įprastiniu laiku preparato pavartoti pamiršite, patepkite juo odos pažeidimą tuoj pat, kai tik prisiminsite, o toliau vartokite įprastine tvarka. Jeigu prisiminsite tik tada, kai ateina kitos dozės vartojimo laikas, tepkite tik vieną įprastinę dozę, o toliau vaisto vartokite įprastine tvarka. LAMISIL kremu būtina gydytis tinkamai, kadangi įprastiniu laiku odos netepant, liga gali atsinaujinti.

4. GALIMAS ŠALUTINIS LAMISIL POVEIKIS

Daugumas žmonių LAMISIL kremą grybeliui gydyti toleruoja gerai, tačiau jis, kaip ir kiti vaistai, kai kuriems žmonėms gali sukelti ir šalutinį poveikį. Preparatu patepta oda kartais gali parausti, dilgčioti arba niežėti. Toks poveikis būna silpnas ir nepavojingas. Labai retais atvejais žmonės LAMISIL kremui gali būti alergiški. Tokiu atveju gali atsirasti patinimas, skausmas, odos išbėrimas arba rauplių. Jeigu toks poveikis pasireiškia, LAMISIL vartojimą būtina nutraukti ir nedelsiant kreiptis į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu pasireiškia šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, reikia informuoti gydytoją arba vaistininką.

5. LAMISIL KREMO LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Užsuktą tūbelę reikia laikyti kartoninėje dėžutėje.

Ant dėžutės ir tūbelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.
Specialių laikymo sąlygų nereikia.

6. KITA INFORMACIJA APIE LAMISIL

Terbinafino hidrochloridas
- Veiklioji medžiaga yra terbinafino hidrochloridas. Viename grame LAMISIL kremo yra 10 mg veikliosios medžiagos terbinafino hidrochlorido.
- Pagalbinės medžiagos yra išgrynintas vanduo, natrio hidroksidas, benzilo alkoholis, sorbitano stearatas, cetilo palmitatas, cetilo alkoholis, stearilo alkoholis, polisorbatas 60, izopropilo miristatas.

LAMISIL tiekiamas tūbelėmis, kurių kiekvienoje yra 15 g kremo.

Registravimo liudijimo turėtojas
Novartis Finland Oy
Metsanneidonkuja 10 FIN-02130, Espoo,
Suomija.

Lamisil kremo 1 % gamintojas

Novartis Consumer Health GmbH,
Zielstattsrasse 40, DE-81379 München,
Vokietija.

Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas.
Novartis Consumer Health Services SA atstovybė
Goštauto 40B, LT-01112 Vilnius
Tel. +5 260 41 50

Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-04-10

Jūsų atsiliepimai apie "Lamisil 1 % cream 15 g" produktą

atgal Informacinis lapelis
Lamisil 1 % cream 15 g
Lamisil 1 % cream 15 g

Lamisil 1% kremas 15 g

Atidžiai perskaitykite visą informacinį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

Šio vaisto galima įsigyti be recepto, tačiau jo reikėtų vartoti tiksliai taip, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėja arba per 14 dienų nepalengvėjo, būtina kreiptis į gydytoją.

Kremas veikia ilgai. Jeigu juo gydoma taip, kaip rekomenduojama, tai per 3 mėnesius po gydymo pėdų epidermofitija atsinaujina arba ja užsikrečia iš naujo mažiau negu 10 iš 100 ligonių.

Lapelio turinys
1. Kas yra LAMISIL 1 % kremas ir nuo ko jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant LAMISIL 1 % kremą
3. Kaip vartoti LAMISIL 1 % kremą
4. Galimas šalutinis poveikis
5. LAMISIL 1 % kremo laikymo sąlygos
6. Kita informacija

1. KAS YRA LAMISIL 1 % KREMAS IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

LAMISIL kremas yra priešgrybelinis preparatas. Jis naikina odos ligas sukeliančius grybelius. Vaistu  gydomos grybelių odos sukeliamos ligos:  pėdų,  kirkšnių, lygiosios odos grybelis. Jis taip pat vartojamas odos kandidamikozės  bei įvairiaspalvės dedervinės gydymui.

Kaip sužinoti, ar sergama grybelių sukelta liga?

Jeigu įtariate, kad susirgote odos grybeline infekcija, reikia kreiptis pas gydytoją, kuris nustatys ligos diagnozę ir paskirs tinkamą gydymą.

Pėdų grybelis. Ši liga apima tik pėdas, dažniausiai abiejų kojų. Paprastai pažeidžiami tarpupirščiai, tačiau pažeidimas gali apimti padą ar pėdos kraštus. Dažniausiai grybelių pažeista oda įtrūksta ir pleiskanoja, tačiau gali atsirasti ir nedidelis patinimas, pūslelių bei šlapiuojančių opelių.

Jeigu atsiranda grybelių sukelta nagų liga (grybelių būna naguose arba po jais) ir dėl to pakinta nagų spalva ir struktūra (jie tampa ploni ir sluoksniuoti), reikia kreiptis į gydytoją, kadangi tokiu atveju LAMISIL kremas netinka. Grybelių sukeltos nagų ligos gydomos LAMISIL tabletėmis, kurių galima įsigyti tik pateikus receptą.

Kirkšnių grybelis. Ši liga apima tas vietas, kuriose oda raukšlėjasi, ypač jei ji drėgna. Dažniausiai ligos židiniai lokalizuojasi kirkšnyse bei vidiniame šlaunų paviršiuje. Paprastai pažeidžiama dešinė ir kairė šlaunis, tačiau jų pažeidimas dažniausiai būna skirtingo sunkumo. Pažeidimas gali išplisti iki sėdmenų arba net iki skrandžio srities. Ligos židinių gali atsirasti ir kitų vietų odos raukšlėse, pvz., po krūtimis, pažastyse ir kt. Židiniai būna su aiškiais kraštais, gali atsirasti pūslelių. Pažeidimas niežti.

Lygiosios odos grybelis. Liga gali pažeisti bet kurios kūno vietos odą, tačiau dažniausiai pažeidžia galvą, kaklą, veidą ar rankas. Ligos apimtą odą išberia rausvomis apvalios formos dėmėmis. Pažeidimas gali pleiskanoti ir niežtėti.

Odos kandidamikozė. Ši liga irgi lokalizuojasi tose vietose, kurių oda raukšlėta ir prakaituota:  po krūtimis, pažastyse ir kt. Paprastai šia liga serga senyvi, nutukę bei tie žmonės, kuriems yra cukrinis diabetas ar kitokia patologija. Pažeista vieta parausta, niežti, pleiskanoja.

Įvairiaspalvė dedervinė. Ligos apimtoje odoje atsiranda pleiskanotų dėmių, kurios dėl pigmento išnykimo pabąla. Saulėje dėmės išryškėja, kadangi jas supanti oda įdega normaliai. Paprastai liga pažeidžia liemenį, kaklą bei rankas ir po kelių mėnesių gali atsinaujinti, ypač būnant karštame ore arba prakaituojant.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT LAMISIL 1 % KREMĄ

Kokiu atveju preparato vartoti draudžiama

LAMISIL kremo grybeliui gydyti vartoti draudžiama:

jeigu yra alergija bet kuriai sudedamajai jo daliai (jos išvardytos skyriuje “Kas yra LAMISIL 1 % kremas ir nuo ko jis vartojamas”).

Specialių atsargumo priemonių reikia

LAMISIL kremas vartojamas tik iš išorės. Burnos juo tepti negalima, nuryti draudžiama. Reikia saugotis, kad kremo nepatektų į akis. Jeigu atsitiktinai vaisto į akis patenka, reikia gerai nuplauti tekančiu vandeniu.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis
Nėščioms moterims be gydytojo paskyrimo LAMISIL kremo vartoti negalima.
Kūdikį krūtimi maitinančioms moterims LAMISIL kremo vartoti negalima, kadangi veikliosios jo medžiagos terbinafino hidrochlorido patenka į motinos pieną.
Būtina saugoti, kad kūdikis neliestų preparatu gydomų motinos odos vietų, įskaitant krūtis.

Vaikams

Mažesnių nei 12 metų vaikų LAMISIL kremu gydyti negalima.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Ant LAMISIL kremu gydomos vietos kitų vaistų vartoti negalima.

3. KAIP VARTOTI LAMISIL 1 % KREMĄ

LAMISIL kremą grybeliui gydyti reikia vartoti tinkamai. Laikykitės žemiau pateiktos instrukcijos.

Suaugusiems žmonėms ir 12 metų bei vyresniems paaugliams
Jei tūbelė yra su membrana, prieš vartojimą ją reikia pradurti dangtelyje esančiu smaigaliu.
Nuvalyti ir nudžiovinti pažeistą odą, nusiplauti rankas.
Atsukti tūbelę ir išspausti šiek tiek kremo ant piršto.
Užsukti tūbelės dangtelį.
Pažeidimą ir aplink jį esančią odą patepti plonu kremo sluoksniu.
Kremą švelniai įtrinti į odą.
Nusiplauti rankas, kad grybelių nuo jų nepatektų ant nepažeistos odos ar kitų žmonių.
Kremu patepus, grybelių pažeistas odos raukšles galima uždengti tamponu, ypač nakčiai. Tokiu atveju kiekvieną kartą reikia naudoti švarų tamponą.

Kiek laiko ir kokiu dažniu LAMISIL kremą vartoti?

Vaisto reikia vartoti taip, kaip nurodyta žemiau.

Pėdų grybelis (išskyrus padus ir pėdos kraštus): 1  kartą per  parą 1 savaitę.
Pėdų grybelis, pažeidęs pėdų kraštus ( dar vadinamas mokasino tipo pėdų grybelis): tepti 2 kartus per parą 2 savaites.

Lygiosios odos , kirkšnių grybelis: tepti 1  kartą per  parą 1 savaitę.
Odos kandidamikozė: 1 – 2 savaites tepti 1 - 2 kartus per parą. Pažeidimas gali būti panašus į kirkšnių epidermofitiją, tačiau jis dažniau pasireiškia senyviems arba nutukusiems žmonėms, kurių odos raukšlės drėgnos, bei diabetikams. Tokiems ligoniams vaisto gali prireikti vartoti ilgiau, t. y. 2 savaites.

Įvairiaspalvė dedervinė: 2 savaites tepti 1 - 2 kartus per parą.

LAMISIL kremo reikia vartoti tiek laiko, kiek rekomenduojama, net tuo atveju, jeigu po kelių dienų ligos simptomai palengvėja. Paprastai jie pradeda lengvėti po kelių gydymo parų, tačiau tuo atveju, jeigu preparato vartojama nereguliariai arba gydymas nutraukiamas prieš laiką, liga gali atsinaujinti.
Pažeidimas pradeda mažėti per kelias dienas, tačiau infekciją sunaikinus, oda visiškai išgyja vėliau, net po 4 savaičių. LAMISIL kremas veikia ir baigus gydymo kursą, todėl būklė lengvėja ir po vaisto vartojimo nutraukimo.
Jeigu per 2 savaites nuo gydymo pradžios liga nepalengvėja, reikia kreiptis į gydytoją arba vaistininką patarimo.

Gijimo gerinimas
Kad gydymas būtų veiksmingesnis, pažeistą vietą būtina reguliariai nuplauti ir netrinant, bet švelniai nušluostant, gerai nusausinti. Stenkitės neįdrėksti pažeistos vietos, nors ji gali niežėti, kadangi tokiu atveju ji vėl pažeidžiama, todėl gali sulėtėti gijimas arba išplisti infekcija.

Kadangi grybeliais įmanoma užkrėsti kitus žmones, todėl naudokitės atskirais rankšluosčiais ir drabužiais, neduokite jų kitiems. Be to, juos dažnai išskalbkite, kad neužsikrėstumėte pakartotinai.

LAMISIL kremo nurijus
Jeigu Jūs per apsirikimą LAMISIL kremo nurysite arba jeigu jo nurys kitas žmogus, kreipkitės į gydytoją, kad jis patartų, ką daryti.

Pamiršus pavartoti LAMISIL kremo

Jeigu įprastiniu laiku preparato pavartoti pamiršite, patepkite juo odos pažeidimą tuoj pat, kai tik prisiminsite, o toliau vartokite įprastine tvarka. Jeigu prisiminsite tik tada, kai ateina kitos dozės vartojimo laikas, tepkite tik vieną įprastinę dozę, o toliau vaisto vartokite įprastine tvarka. LAMISIL kremu būtina gydytis tinkamai, kadangi įprastiniu laiku odos netepant, liga gali atsinaujinti.

4. GALIMAS ŠALUTINIS LAMISIL POVEIKIS

Daugumas žmonių LAMISIL kremą grybeliui gydyti toleruoja gerai, tačiau jis, kaip ir kiti vaistai, kai kuriems žmonėms gali sukelti ir šalutinį poveikį. Preparatu patepta oda kartais gali parausti, dilgčioti arba niežėti. Toks poveikis būna silpnas ir nepavojingas. Labai retais atvejais žmonės LAMISIL kremui gali būti alergiški. Tokiu atveju gali atsirasti patinimas, skausmas, odos išbėrimas arba rauplių. Jeigu toks poveikis pasireiškia, LAMISIL vartojimą būtina nutraukti ir nedelsiant kreiptis į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu pasireiškia šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, reikia informuoti gydytoją arba vaistininką.

5. LAMISIL KREMO LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Užsuktą tūbelę reikia laikyti kartoninėje dėžutėje.

Ant dėžutės ir tūbelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.
Specialių laikymo sąlygų nereikia.

6. KITA INFORMACIJA APIE LAMISIL

Terbinafino hidrochloridas
- Veiklioji medžiaga yra terbinafino hidrochloridas. Viename grame LAMISIL kremo yra 10 mg veikliosios medžiagos terbinafino hidrochlorido.
- Pagalbinės medžiagos yra išgrynintas vanduo, natrio hidroksidas, benzilo alkoholis, sorbitano stearatas, cetilo palmitatas, cetilo alkoholis, stearilo alkoholis, polisorbatas 60, izopropilo miristatas.

LAMISIL tiekiamas tūbelėmis, kurių kiekvienoje yra 15 g kremo.

Registravimo liudijimo turėtojas
Novartis Finland Oy
Metsanneidonkuja 10 FIN-02130, Espoo,
Suomija.

Lamisil kremo 1 % gamintojas

Novartis Consumer Health GmbH,
Zielstattsrasse 40, DE-81379 München,
Vokietija.

Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas.
Novartis Consumer Health Services SA atstovybė
Goštauto 40B, LT-01112 Vilnius
Tel. +5 260 41 50

Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-04-10

atgal Atsiliepimai
Lamisil 1 % cream 15 g
Lamisil 1 % cream 15 g
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas